Гасан Олена Юріївна

Дерматолог
Лікар вищої категорії
Досвідчений лікар вищої кваліфікаційної категорії, що спеціалізується в галузі дерматології і косметології. Веде консультативно-діагностичний прийом дорослих і дітей. Проводить діаскопію, біопсію шкіри, визначення псоріатичного феномену, займається видаленням кератом, бородавок, кондилом. Олена Юріївна здійснює різні косметологічні процедури: маски, контурну пластику, лікувальний масаж, кріохірургію, апаратну косметологію, діатермокоагуляцію.

Вера
29 травня '17р.
Когда искала себе косметолога, то сразу решила, что это должен быть дипломированный доктор. Так я познакомилась с Еленой Юрьевной. Я знаю, что получаю не просто комплекс косметологических процедур, а комплексное лечение кожи. Благодаря ее стараниям, у меня идеальный тон кожи и в целом ее состояние.

• 1998 р. — Національний медичний університет ім. Богомольця. Спеціальність — лікувальна справа;
  • 1999 р. — Київська медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика. Спеціальність — дерматовенерологія;
  • 2003 р. — Київська медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика. Кваліфікація — 2 категорія фахом дерматовенерологія.

• 2005 р. — тематичне удосконалення "Основи гомотоксикології і антигомотоксичної терапії";
  • 2006 р. — тематичне удосконалення "Терапія нозодними препаратами";
  • 2007 р. — тематичне удосконалення "Організація і управління науковими дослідженнями";
  • 2007 р. — тематичне удосконалення "Особливості проведення попередніх і періодичних мед. оглядів працівників, які працюють у шкідливих і небезпечних умовах";
  • 2008 р. — Київська медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика ПАЦ;
  • 2009 р. — курси інформації і стажування циклу косметології;
  • 2010 р. — практичний клас по косметології (діатермокоагуляція, кріотерапія, кріохірургія, контурна пластика);
  • 2013 р. — Київська медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика ПАЦ. Присвоєна вища категорія за спеціалізацією дерматовенерологія.