Чиж Микола Ігорович

Судинний хірург, Флеболог
Доктор Чиж Николай Игоревич специализируется в флебологии, сосудистой хирургии. В компетенцию специалиста входит диагностика и лечение варикозной болезни, тромбофлебита, облитерирующего атеросклероза, тромботических осложнений, трофической язвы, гангрены. В лечении применяет медикаментозные и малоинвазивные методы (склеротерапия, лазерное излучение).

Тетяна
14 травня '19р.
Микола Ігорович хороший лікар, хороша людина. Рекомендую!
Христина
13 травня '19р.
Я в «Оксфорд Медікал» потрапила за рекомендацією знайомих. У мене була проблема з венами на ногах. Я довго не наважувалася на операцію, пройшла безліч клінік. Але після відвідин цього медичного центру і бесіди з лікарем, я таки зважилася на операцію. Я можу сказати - операція пройшла успішно, я навіть не очікувала, що так все буде добре. Все відмінно, слідів від операції невидно. Величезне спасибі лікарю за його золоті руки і таке чуйне ставлення до пацієнтів.
24 квітня '19р.
хороший лікар
Василь
22 квітня '19р.
Судинна хурургія тут на найвищому рівні, спеціалісти всі молоді, але дуже компетентні. Проходив лазерне лікування вен – результат відмінний!Буду рекомендувати всім знайомим та близьким – тому що це того варте.
Наталія
Микола Ігорович хороший лікар. Рік тому оперувалася результат вражає без перебільшення!
Маріанна
В Оксфорд медікал дуже хороший фахівець Чиж М. Все швидко якісно та надійно.
Ира
После беременности у меня начались проблемы с венами на ногах. Одна из моих подруг посоветовала Николая Игоревича. У него я получила толковую консультацию и план лечения, который меня удовлетворил. Спасибо Вам за ваше отношение к пациентам.
Olga
Чиж в Оксфорд медікал дуже хороший фахівець
Сергій Казновецький
Відвідував лікаря флеболога, все чудово. Дівчат на рецепшині дуже приємні. Приємно мати справу з професіоналами. Всім рекомендую
Оксана Михайлівна
Была с родителями у доктора флеболога, доктор осмотрел и сказал делать операцию, мы согласились. Все прошло чудесно:) Спасибо доктору!
Наталія
Була на прийомі у лікаря флеболога, уважний ікомпетентний доктор. У медичному центрі чисто, ввічливий персонал і немає черг
Схожі спеціалісти:
Хірург, онкохірург, пластичний хірург, судинний хірург
Судинний хірург, флеболог, УЗД-фахівець
Хірург, Проктолог, Судинний хірург (Флеболог)
Хірург, Проктолог, Судинний хірург (Флеболог)