Чистякова Інна Сергіївна

Офтальмолог
Інна Сергіївна Чистякова надає консультаційно-діагностичні послуги в галузі офтальмології, займається лікуванням різних порушень, дефектів і захворювань органів зору: далекозорість і короткозорість, косоокість, глаукома і катаракта, кон'юнктивіт, астигматизм і багато іншого. Спеціалізується в області косметології і естетичної медицини.

Лилия
Спасибо большое за консультацию! Молодой специалист, но тем не менее отличный доктор!!
Игорь
Рекомендую Инну Сергеевну, как граммотного врача. Понятная консультация, подробное разьяснение диагноза и рекомендации по лечению. Благодарю!

• 2015 р. — Запорізький державний медичний університет;
  • 2017 р. — інтернатура з офтальмології на базі Обласного центру мікрохірургії ока та лазерних технологій м. Херсон та Обласного центру мікрохірургії ока м. Запоріжжя.

• 2015 р. — учасник науково-практичної конференції офтальмологів Запорізької, Дніпропетровської та Херсонської областей України «Актуальні питання офтальмології», м. Запоріжжя;
  • 2015 р. — учасник ІХ всеукраїнської науково-практичної конференції молодих вчених «Актуальні питання клінічної медицини, м. Запоріжжя;
  • 2017 р. — навчання «Косметологія по методу естетичної медицини»;
  • 2017 р. — Учасник конференції «Здоров'я вашої шкіри»;
  • 2018р. — Учасник науково-практичної конференції з міжнародною участю «Ophthalmic HUB»;
  • 2018 р. — курс естетичної медицини.