Черенько Тетяна Макарівна

Невролог
Лікар вищої категорії
Доктор медичних наук
Професор
Спеціаліст в області діагностики та лікування гострих і хронічних порушень мозкового кровообігу, захворювань периферичної НС, патологій вегетативної НС, зокрема пароксизмальних неепілептіформніх станів, запальних і демієлінізуючих захворювань, спадкових захворювань і ін. Член атестаційної комісії МОЗ з 2011 року. Співавтор підручників «Нервові хвороби», «Неврологія» для студентів вищих медичних закладів.
Консультація

Євгенія
Відмінний спеціаліст з величезним досвідом за плечима! Постійно звертаюся до неї за допомогою, адже впевнена що тут я отримаю потрібні мені рекомендації, лікування та допомогу. Наснаги Вам у такій не легкій роботі! Рекомендую!
Ірина
Чудова людина та по-справжньому хороший спеціаліст! Одного разу потрапила до неї на прийом. Уважна до найменших дрібниць та симптомів. Та й просто хороша людина. призначене лікування дійсно допомагає! Цілком та повністю задоволена роботою

• член асоціації Академії практикуючих неврологів
  • член Апробаційної ради за спеціальністю "Неврологія"
  • член Вченої Ради НМУ ім. О. О. Богомольця