Білоус Дмитро Петрович

Отоларинголог, дитячий отоларинголог
лікар вищої категорії
Лікар вищої категорії Білоус Дмитро Петрович здійснює хірургічне лікування у дорослих і дітей на базі ДМХЦ ім. Н. І. Пирогова. Проводить хірургічні операції у дітей і дорослих патологій лимфоглоточного кільця, так також функціональну ендоскопічну хірургія носа і придаткових пазух носа у дітей та дорослих.

Д
Дуже хороший лікар! Він оперував мою дитину. Все пройшло на найвищому рівні, післяопераційний період протікав без ускладнень. Зараз мій малюк почуває себе значно краще. Величезне спасибі Лікарю, за все що він для нас зробив. Рекомендую!
Яна.Н.
У моєї дитини збільшилися мигдалики. Та так, що заважали нормальному диханню. Ми вирішили звернутися за кваліфікованою допомогою. Знайомі порадили цього лікаря. Операція пройшла успішно, через 20 хвилин дитина була в палаті. Дякуємо!

• 1989 р. — ДМІ.

• 1991 р. — ДНМУ ім. М. Гіркого "Сучасна оториноларингологія, перспективи розвитку спеціальності ".
  • 1994 р. — ДМА каф. оториноларингології "Майстер-клас європейської отоларингологічної хірургії": Проф. В. О. Березнюк, Dr.Andre Sultan (France, Paris); ринопластика Dr.Solomon Abramovich (Great Britain, Лондон).
  • 1995 р. — НМАПО ім. П. Л. Щупик, Охматдит, Київ: "Дитяча хірургічна оториноларингологія".
  • 1999 р. — ДМА каф.оториноларингології "Ринопластика":зав. проф. кафедри Г. З. Березнюк, Dr.R.O.Seidl Klinik fur Hals-Nasen-Ohrenheilkunde und Plastiche Gesichtschirurgie (Berlin, Deutschland).
  • 2002 р. — ЗМАПО каф. оториноларингології, зав. кафедрою А. Д. Гусаков "Сучасні напрямки та методи в хірургії носа та придаткових пазух".
  • 2003 р. — Інститут отоларингології імені проф. А. В. Коломійченка "Сучасні питання мікроендоскопічної хірургії порожнини носа, придаткових пазух та вуха".
  • 2008 р. — ЗМАПО каф. оториноларингології-хірургії голови і шиї "Функціональна ендоскопічна риносинусохірургія" (Росія, Москва);Зав. кафедри, проф. Р. З. Піскунов.
  • 2012 р. — Головний військовий клінічний госпіталь МО України каф. отоларингології "Функціональна ендоскопічна ринохірургія"; Начальник ЛОР клініки В. I. Шербул.
  • 2013 р. — "Міжнародний ринологічний конгрес" (Росія, Москва: Майстер-клас це fess проф. А. С. Лопатін, Prof David W. Kennedy President International Rhinologic Society, Philadelphia, USA).
  • 2018 р. — "Курси з ринохірургії" (54 Graz Course on Rhinosurgery, Austria).

• Член асоціації дитячих отоларингологів.