Бедноголовко Євген Васильович

Хірург, пластичний хірург
лікар вищої категорії
Спеціалізується на проведенні таких операцій як: Блефаропластика - пластика верхньої і нижньої повіки, Фейсліфтінг - кругова підтяжка обличчя, Видалення грудок Біша. Учасник з'їздів, конференцій і симпозіумів з проблем пластичної, естетичної та реконструктивної хірургії в мм. Київ, Москва, Мюнхен.

Таня К.
Чудовий спеціаліст, та справжній віртуоз своєї справи. Чула про нього багато позитивних відгуків. А одного разу довелося переконатися у досвідченості на власному досвіді. Операція пройшла успішно. Повністю всім задоволена. Дякую!
Хороший лікар. Мені його порадила подруга, яка скористалася його послугами. Вирішила записатися на попередню консультацію. Усім залишилася задоволена. Все детально розповів, та чітко доніс інформацію. Спеціаліста рекомендую!

• 1999 р. — після проходження курсів спеціалізації з пластичної хірургії на кафедрі госпітальна хірургія Національного медичного університету ім. акад. О. О. Богомольця, м. Києва — пластичний хірург.

• Член Всеукраїнської асоціації пластичних, естетичних та реконструктивних хірургів (ВАПРЕХ).
  • Член Клубу пластичних хірургів України.