Бабінцова Віта Олексіївна

Ендоскопіст
лікар першої категорії
Лікар займається виявленням різних патологій за допомогою спеціального обладнання — ендоскопа. Діагностує новоутворення шлунково-кишкового тракту, виразкову хворобу шлунка, дуоденіт, варикозне розширення вен стравоходу. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.

02.03.2017
Відмінний спеціаліст! Завдяки їй, мені діагностували шлункову кровотечу, якби не Віта Олексіївна, я боюся уявити чим могло все закінчитися. Дякую Вам за професіоналізм, та відповідальне ставлення до своєї роботи. Рекомендуватиму!
Евгений
Щиро вдячний Віті Олексіївні, за компетентність у своїй галузі. Мене лікар направив на ФГДС, саме тоді я потрапив у дбайливі руки цього спеціаліста. Вона діагностувала мені виразку шлунка. Зараз лікуюся, почуваю себе краще. Дякую!

• 2010 — ДГМА.

• 2019 р. — Курси по ендоскопії.

• Участь в асоціації ендоскопії.
Схожі спеціалісти:
Спеціаліст з загальної та лапароскопічної хірургії та онкології, лікар УЗД, хірург, проктолог, онколог, мамолог
Сімейний лікар, кардіолог, лікар функціональної діагностики
Дитячий кардіоревматолог, функціональний діагност