Аль Хаварі Руслана Іванівна

Невролог
Лікар першої категорії
У компетенції фахівця консультативний прийом, неврологічний огляд, збір анамнезу, призначення та корекція лікування, призначення лабораторного та інструментального обстеження.

Сніжана
Дуже уважний і приємний лікар, зі своєю аргументованою і професійною точкою зору. Дуже детально з прикладами, пояснив причину і механізм моєї проблеми. Діагноз був для мене трохи несподіваним, але лікар запевнив що все буде добре!
Відмінний лікар. Ходила моя мама. Все докладно розповіла, пояснила причини які можуть провокувати проблему. Надала всі необхідні рекомендації, та призначила лікування. Зараз мама почуває себе значно краще. Будемо і надалі звертатися!

• 2002 р. — Дніпропетровська державна медична академія, спеціальність "Лікувальна справа".
  • 2008 р. — отримала сертифікат лікаря-спеціаліста за фахом "Неврологія".

• ТУ "Актуальні питання надання медичної допомоги хворим при травмі центральної і периферичної системи".
  • 2018 р. — ПАЦ за фахом "нервові хвороби".
  • 2018 р. — присвоєна перша кваліфікаційна категорія за фахом "неврологія".

• Академія інсульту в Україні.
  • Асоціація неврологів України.
  • Асоціація лікарів амбулаторної медицини.