Агіт Мамоян Хадарович

Уролог
лікар другої категорії
Уролог, лікар другої категорії. Надає послуги з лікування запалення нирок, лікування кісти нирки, лікування сечокам'яної хвороби, лікування уретриту. У своїй роботі використовує цистоскопию, для діагностики патологій. Виконує складні оперативні втручання: фімоз і парафімоз, викривлення статевого члена, варикоцеле, звуження уретри, гідроцеле. У короткі терміни діагностує і розробляє індивідуальну для кожного пацієнта схему лікування, є учасником Європейської асоціації, української асоціації урологів.

Євгеній
Хороший, досвідчений лікар. Не так давно потрапила до нього на прийом. Порадили мені його, друзі, які вже вирішили свою проблему. І розповіли мені про компетентність цього лікаря. І дійсно, лікар виявився професійним. Рекомендую!
Юля
Чудовий спеціаліст! Знаю його уже тривалий час. Постійно консультує мене з приводу моєї проблеми. Прийом хороший, лікар ввічливий. Детально оглядає, та дає слушні поради. Мені все подобається. Вже давно рекомендую його.
Эльвира
Прекрасный доктор!! Спасибо огромное

• 2012 р. — НМУ ім. О. О. Богомольця.
  • 2014 р. — Інтернатура за спеціальністю урологія.
  • 2016 р. — Клінічна ординатура за спеціальністю урологія.

• 2010 р. — Курси підвищення кваліфікації.
  • 2014 р. — ПАЦ (передатестаційний цикл) і присвоєння другий лікарської категорії по урології.
  • Ендоурологія.

• Європейська асоціація, українська асоціація урологів.

Лікар-уролог займається лікуванням захворювань

• гідроцеле;