Сторінка 4. Діагностичні центри Києва в Подільскому районі

Знайдено 57 клінік

Сб Нед Цілодобово
Полина
Как бы сильно я не худела, на животе всё равно оставалось достаточно много жира. Из-за этого у меня начали появляться комплексы, поэтому решилась на операцию. Спасибо хирургу Алексею Юрьевичу, который меня оперировал. Никаких следов не осталось. Теперь у меня плоский животик.
Алиса
Сразу скажу, что клинику могу порекомендовать. Обращалась сюда к гинекологу, когда у меня возникли определенные проблемы по-женски. Проблему выявили достаточно оперативно. Доктор Кирилова Яна Васильевна. Теперь наблюдаюсь только у нее.
Софія
Сюди ходила саме до гінеколога. У мене з'явилися певні проблеми з маткою, які потрібно було оперативно вирішити. У цій клініці мені призначили ефективне лікування, яке мені допомогло. Такщо можу зі стовідсотковою впевненістю сказати, що тут працюють справжні професіонали.
Милана
Я проходила УЗИ-обследование в связи с подозрением на холецистит. Доктор проверил мне внутренние органы, предварительный диагноз подтвердился. Благодаря тому, что была сделана точная диагностика, терапевт смог назначить эффективное лечение. Спасибо за хорошую работу.
Давид
Хотелось бы поблагодарить хирурга клиники Леомед - Руслана Владимировича, который мне оперировал панариций на пальце. Конечно, я сам запустил и в последние дни болело так, что не спал по ночам. Пришлось почти полностью удалить ноготь. Операция проведена мастерски, чувствуется опыт. Ещё меняю повязки, но уже иду на поправку.
Соломия
Обратилась к Андрею Васильевичу. После 50 - ти стали сильно беспокоить ноги. После проведения узи вен врач сказал, что без операции не обойтись, через несколько дней провел операцию. Безболезненно и быстро. Благодаря такому талантливому врачу, я теперь с радостью смотрю на свои ножки!
5,7
Київ вул. Почайнінська, 25/49, офис 73
м.Контрактова площа
  • Відеогастродуоденоскопія з місцевою анестезією 1 100
  • Відеогастродуоденоскопія з в/в анестезією 2 100
  • Гістероскопія діагностична (без вартості анестезії) 4 500
  • Гістероскопія з резектоскопією 2 категорії складності ( без вартості анестезії) 7 500
  • Гістероскопія з резектоскопією 3 категорії складності ( без вартості анестезії) 8 500
Київ вул. Сирецька, 32 , Куренівка
м.Сирець36 9 м.Почайна43 16
Амбулаторно-хірургічна клініка "Леомед" розташована в центрі на Подолі. Спеціалізація медзакладу — оперативна терапія за системою "хірургія 1 дня". Компонентами структури медустанови є: консультаційні та маніпуляційні кабінети, діагностичне відділення, операційний блок амбулаторного хірургічного втручання, палати обслуговування у денному стаціонарі.
Працює з
ADONIS
АДОНІС (ADONIS) — це сучасний хірургічно-діагностичний центр на Подолі, який надає комплексні послуги для пацієнтів з усієї України. На території клініки використовується сучасне технічне оснащення класу "Люкс". Передові технології та регулярне оновлення обладнання спрямовані на отримання якісного результату.
Київ вул. Сергія Данченка, 32 Б , Куренівка
м.Почайна68 15 м.Оболонь68 12 м.Сирець42 14
Доктор Хоум (Doctor Home) - центр здоров'я для всієї родини. Кожен пацієнт може отримати висококваліфіковану медичну допомогу вдома, в клініці або онлайн. Doctor Home надає послуги для всієї родини - як для дітей в перший рік життя, так і для осіб поважного віку.
Київ пр-т Правди, 64 А , Виноградар
м.Сирець57 15 м.Мінська67 15
Приватний кабінет гастроентеролога Зеленської Юлії пропонує повний комплекс ультразвукового дослідження організму, діагностику і лікування захворювань травного тракту. Здійснюється за необхідності виїзд фахівця з апаратом УЗД до будиноку пацієнта.
Київ вул. Волоська, 50/38 (вхід з боку вул. Введенській)
м.Контрактова площа7 3 м.Тараса Шевченко10 5
Багатопрофільна клініка "Моя сім'я" спеціалізується на проблемах гінекології та урології, виконує діагностику та лікування різних захворювань за 17 основними напрямками. У штаті клініки є гінеколог, уролог, ендокринолог, психіатр-психотерапевт, невропатолог, кардіолог, гастроентеролог, дерматолог, педіатр, ортопед-травматолог, дитячий психоневролог,...
Київ вул. Іллінська 3/7
м.Контрактова площа9 5
Представництво мережі діагностичних центрів "MediVIP" на Подолі по вулиці Іллінській є спеціалізованою установою. Діагностична клініка "MediVIP" устаткована новітньою апаратурою - магнітно-японськими резонансними томографами нового покоління Excelart Vantage і "APERTO". Можливе використання МР-систем відкритого і закритого типів, що дає можливість...
Спеціалізований медичний центр "Твій стоматолог" надає діагностичні та лікувальні заходи при проблемах з зубами. У роботі застосовується обладнання та матеріали тільки зарубіжного виробництва.
Київ вул. Сергія Данченка, 5 , Куренівка
м.Сирець46 12 м.Дорогожичі60 15
VitaLine - клініка для тих, хто дбає про себе. У клініці надаються послуги УЗ-діагностики, а також проводиться прийом лікарів таких спеціальностей: гінекологія, терапія, дерматологія, косметологія, майстра лазерної епіляції та естетики тіла. Наше кредо- краса через здоров’я!
Працює з
Вт: 10:00-19:00 Ср: 10:00-19:00 Пт: 10:00-19:00 Сб: 10:00-16:00
Київ вул. Хорива, 23 В , Поділ
м.Контрактова площа1 1 м.Лук'янівська35 16
Багатопрофільна клініка "EuReCa" (Еврика) спеціалізується в області інтенсивної терапії, включаючи підтримку або заміщення функцій життєво важливих органів пацієнтів, і нефрології, включаючи лікування гемодіалізом. Клініка існує з 2016 року, об'єднує команду однодумців з багатим практичним досвідом і навичками.