Гістероскопія в Києві (метро Осокорки)

Гістероскопія 5600 грн.
Гістероскопія 7000 грн.
Гістероскопія 8000 грн.
Гістероскопія 7000 грн.
Знайдено 3 клініки

Василь
Був на прийомі на УЗД , лікар Ольга Викторовна при проведенні процедури все пояснювала покроково, також підказала в якому напрямку шукати відповідного лікаря для подальшого лікування.
Отличный сервис
Ганна Стєклова
Олександра Івановича ми з чоловіком знаємо давно, дуже досвідчений лікар, все зрозуміло пояснив, не медичними термінами, а людською мовою. Та найголовніше-результат, вже й не думали що станемо батьками - а сталося. Вельми вдячні. *батьки 3-х річного Сашка
Богдана Александровна
Моя дочь очень сильно боится врачей. После укуса осы началась покраснение в области укуса, отек, рвота, кашель. Были подозрения на аллергию. Родная сестра посоветовала обратиться к Алене Ярославне. Она наша спасительница. После ее назначенного лечения, ребенку стало намного легче. А как она наладила с ней контакт! Дочка только о ней и говорила. Приятая женщина. Она наш теперь семейный врач.
Юля
Сьогодні дуже важко знайти нормальну клініку - і по ціні і по відношенню до пацієнта.. Сіті клініка мені подобається тим, що змогла у собі це поєднати. Лікарі не просто хороші, але й знають, що лікувати
Хочу выразить свою признательность специалисту-кардиологу Матейчук за профессионализм и человеческие качества. После такого приёма хочется верить и жить! Спасибо.
Київ пр-т Бажана, 16 (офіс 1)
м.Осокорки14 1 м.Позняки8 4
Медичний центр "Вемар" - це спеціалізована клініка, яка займається проблемами в гінекологічній і урологічній сфері медицини. Заклад заснований влітку 1998 року серед перших в приватній медицині. У медичному центрі працюють лікарі таких напрямків: акушери-гінекологи, урологи, андрологи та сексологи.
  • Гістероскопія (з біопсією ендометрію, з внутрішньовенним наркозом і ПГИ) 5 600
  • Гістерорезектоскопія 1 ступеня складності (Свнутрівенним наркозом і патгістологія Отриманого матеріалу) 7 000
  • Гістерорезектоскопія 2 ступеня складності З видаленням великих поліпів і вузлів міоми (З внутрішньовенним наркозом і патгісстологіей Отриманого матеріалу) 8 000
  • Гістерорезектоскопія з абляцией ендометрія (З внутрішньовенним наркозом, ПГИ) 7 000
Сити Клиника
Київ вул. Анни Ахматової, 46 А
м.Осокорки17 6 м.Позняки2 6
Багатопрофільний медичний заклад "Сіті Клініка" охоплює три напрямки — сімейна медицина, гінекологія і малоінвазивна хірургія одного дня. У штаті клініки досвідчені лікарі, серед яких доктори та кандидати наук в галузі медицини.
  • Гістероскопія діагностична з аспірацією ендометрія 5 500
Моя клиника
Київ вул. Княжий Затон, 21 (оф. 2)
м.Осокорки10 3 м.Славутич19 5 м.Позняки20 6
Багатопрофільний медичний центр "Моя клініка" на м. Осокорки допомагає населенню в діагностиці та лікуванні різних захворювань по 14 направленіям.Современний центр медицини "Моя клініка" на м. Осокорки працює із застосуванням якісного діагностичного обладнання MyLab 50. Ведеться індивідуальний підхід до кожного клієнта. Пацієнти отримують знижки, дисконтні...