Кольпоскопія в Києві (метро Осокорки)

Кольпоскопія 250 грн.
Кольпоскопія 360 грн.
Кольпоскопія 300 грн.
Кольпоскопія 250 грн.
Кольпоскопія 350 грн.
Кольпоскопія 390 грн.
Кольпоскопія 1000 грн.
Знайдено 11 клінік

Сегодня была на приеме у семейного доктора педиатра Савченко Нина Степановна, которая работает в клиннике ,,Добродий’’ К этому доктору педиатру я обращаюсь уже не первый раз, поэтому хочу поделиться своими впечатлениями . В клиннику я дозвонилась с первого раза , на рецепшине со мной общались вежливо , предоставили мне информацию ,на когда мне удобно было бы записаться к Савченко Нине Степановне . Неоднократно и через viber записывалась ,что очень удобно . Теперь хочу отметить о приеме этого доктора педиатра . Нина Степановна настолько имеет подход к детям , что посетив приём у этого доктора Савченко Нины Степановны , есть ответы на все вопросы , касающиеся лечения ребёнка. Все назначенные ею лечение было эффективным , доктор профессионально назначение препаратов выписывает , что видно по результату выздоровления ребёнка. Также очень много даёт конкретных советов , это доктор педиатр от Бога. Мало сейчас таких чутких , внимательных педиатров. Мне очень нравиться Наша семейная доктор педиатр Савченко Нина Степановна. И ребёнок с удовольствием ходит на прием к ней . Спасибо за таких докторов педиатров . Спасибо ,Нина Степановна за Вашу не легкую работу педиатром !!!
Лілія
Дякую лікарю Усенко Богдану Олексійовичу за якісно надану допомогу і послуги!
Отличный сервис
Римма
Все пройшло добре, все влаштувало. Лікар, дуже кваліфікований і компетентний. Будемо продовжувати з ним співпрацювати. Адже такого спеціаліста, в наш час, надзвичайно важко знайти! Щиро вдячна їй за всі зусилля, для відновлення здоров'я!
04.04.2017
Лікар дуже розташовує до себе своїм настроєм, так як ми приходимо в клініку не в святковому настрої. Лікар дуже чесний. Відразу говорить про перспективи, в моєму розумінні, це дуже гідно і правильно. Запропонувала мені здати аналізи, по кожному них було роз'яснення.
Хороший, добрый, внимательный специалист! Мама спокойна, малыш здоров) Рекомендую!
Київ вул. Єлизавети Чавдар, 8 , Позняки
м.Осокорки12 10 м.Позняки17 4
Добродій — клініка для всієї сім'ї, яка надає послуги висококваліфікованих лікарів різних спеціальностей, лабораторне та інструментальне обстеження. Доступна послуга виклику лікаря додому, оформлення довідок. Для вакцинації використовуються вакцини лідерів світового ринку вакцин Glaxo Smith Kline (GSK), Sanofi-Aventis.
  • Кольпоскопія первинна 360
  • Кольпоскопія контроль 300
Київ пр-т Бажана, 16 (офіс 1)
м.Осокорки14 1 м.Позняки8 4
Медичний центр "Вемар" - це спеціалізована клініка, яка займається проблемами в гінекологічній і урологічній сфері медицини. Заклад заснований влітку 1998 року серед перших в приватній медицині. У медичному центрі працюють лікарі таких напрямків: акушери-гінекологи, урологи, андрологи та сексологи.
  • Відеокольпоскопія розширена 250
Київ вул. Срібнокільська, 12 , Позняки
м.Осокорки13 5 м.Позняки12 8
Медичний центр "Ластівка" — сучасна клініка для всієї родини, яка надає послуги за такими напрямками: гінекологія, дерматологія, педіатрія, косметологія, сімейна медицина, терапія, масаж, урологія.
  • Кольпоскопія 550
Допомога Плюс
Київ наб. Дніпровська, 26 І , Осокорки
м.Осокорки2 1 м.Славутич12 3
Допомога Плюс на Осокорках — медичний заклад, що спеціалізується на наданні повного спектру послуг в області гінекології, мамології, урології, проктології, ортопедії та пластичної хірургії.
  • Кольпоскопія 850
  • Відеокольпоскопія з укладенням та фотодокументи 350
7,6
Київ вул. Анни Ахматової, 31
м.Позняки8 5 м.Осокорки24 10
Сучасний медичний центр "ВІзіум" надає кваліфіковану медичну допомогу для всієї родини, що включає інструментальну і лабораторну діагностику, вакцинацію, амбулаторне оперативне лікування, маніпуляції і медичні процедури, виклик лікаря додому до пацієнта.
  • КОЛЬПОСКОПІЯ 600
  • КОЛЬПОСКОПІЯ КОНТРОЛЬ 500
Сити Клиника
Київ вул. Анни Ахматової, 46 А
м.Осокорки17 6 м.Позняки2 6
Багатопрофільний медичний заклад "Сіті Клініка" охоплює три напрямки — сімейна медицина, гінекологія і малоінвазивна хірургія одного дня. У штаті клініки досвідчені лікарі, серед яких доктори та кандидати наук в галузі медицини.
  • Кольпоскопія 350
Благомед
Київ вул. Анни Ахматової, 46
м.Позняки21 5 м.Осокорки18 6
Фахівці багатопрофільної клініки "Благомед" проводять комплексну діагностику та лікування різних захворювань репродуктивної, травної, нервової систем. Пацієнтам надаються наступні медичні послуги: лікувальний масаж; консультації фахівців: уролога; гінеколога; невролога; педіатра; отоларинголога; ультразвукова діагностика.
  • Кольпоскопія 450
6,7
Акції
Київ вул.Урлівська, 8
м.Позняки м.Осокорки
Медичний центр "IMPULSEMEDICAL" -- надійний помічник твого здоров’я Аналізи будь-якої складності Діагностика Консультація спеціалістів Вакцинація Ендоскопія Маніпуляційний кабінет
  • Кольпоскопія 390
5,7