Наш доктор, ЛОР-центр

Wi-Fi
Оплата карткою
Безкоштовна парковка
Дитяча кімната
Київ, вул. Оболонська набережна, 11 (кор. 2)
м.Оболонь21 30
Пн — Пт: 08:30-20:00 Сб: 09:00-18:00 Н: 09:00-15:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
ЛОР-центр "Наш доктор" надає широкий спектр послуг в області отоларингології. Оснащеність сучасним обладнанням і досвід лікарів дозволяють виконувати весь спектр маніпуляцій навіть за найскладніших захворюваннь ЛОР-органів.
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Наш доктор, ЛОР-центр , вартість послуг:

Немає цін

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Таня
"Наш доктор" - отличное медицинское учреждение. Была здесь несколько раз. Лечение всегда назначали эффективное. Мне все понравилось. Так что если у вас проблемы с лор-органами, смело можете обращаться сюда.
Юля
Зі складною ангіною гайморитом мені допомогли впоратися в лор-центрі "Наш доктор" за лічені дні. Мені було важливо встати на ноги в найкоротші терміни, і фахівці цього медичного закладу доклали максимум зусиль для мого одужання. Рекомендую даний заклад.
Аліна
Вже кілька років я відвідую ЛОР-центр "Наш доктор", так як маю хронічне захворювання в цій області. Завдяки фахівцям цього медичного закладу мій стан покращився. Можу з упевненістю рекомендувати данний Лор-центр.

Зверніть увагу на інші клініки:
Інститут вертебрології і реабілітації на Подолі входить до мережі клінік, розташованих в Києві та інших регіонах України, що спеціалізуються на лікуванні захворювання спини і суглобів. На базі Інституту використовується унікальна фінсько-німецька методика лікування рухом за допомогою високотехнологічних тренажерів David.
Наркологічний центр "Свобода" в Києві спеціалізується на комплексній психологічній і соціальній реабілітації пацієнтів, які страждають від хімічної та нехімічної залежностей. Лікарі клініки мають багаторічний досвід роботи у цьому напрямку й надають ефективну лікувально-реабілітаційну допомогу.
Пн — Пт: 00:00-24:00 Сб: 00:00-24:00 Н: 00:00-24:00
Доктор Рудчук — це остеопат, реабілітолог, атластерапевт, остеопат і кінезіотерапевт в одній особі. Основний напрямок діяльності фахівця — відновлення руху, загубленого внаслідок дорожньо-транспортних пригод та інших травм.
Пн: 11:30-19:00 Вт: 11:30-19:00 Ср: 11:30-19:00 Чт: 11:30-19:00 Пт: 11:30-19:00 Сб: 11:30-19:00
Дніпролаб на Закревського — діагностичне відділення мережі, яке спеціалізується на проведенні всіх видів лабораторних досліджень та взяття аналізів.