Сторінка 2. Діагностичні центри Києва на м.Героїв Дніпра

Знайдено 18 клінік

Ангелина
Іванов Олександр Володимирович. Неймовірно вдячна лікарю,рекомендую своїм знайомим,родичам та іншим..Дуже світла та позитивна людина,як лікар-професіонал своєї справи.Дуже рекомендую!!!Як добре що в наш час є такі лікарі!!!
Игорь Константинович - врач с большим интересом к своей профессии и с чутким отношением к пациентам, что явно помогает в усовершенствовании знаний. Подробно описал следственно-причинные связи в заболевании, без назначения излишних диагностик назначил диагностики емкие и несущие полную информацию: МСКТ и цистоскопию обзорную. Цистоскопию провел с помощью современнейшего оборудования, очень аккуратно и безболезненно, одновременно показывая на экране и подробно комментируя состояние органа в каждой его части. Цистоскопию приходилось проходить ранее, очень большая разница в процессе прохождения на современном оборудовании и, соответственно, в принятии решения о вариантах лечения.
Наталия
Обратилась когда с лицевым нервом, Спасибо большое очень помог через 7 дней почти всё востановилась
Хочу выразить огромное человеческое спасибо!!!Спасибо, что есть такие Врачи как уролог Холохаренко Игорь Константинович.У меня проблемы с почками уже много лет (камни), плюс у нас с мужем ещё проблемы с зачатием ребёнка. Решились на ЕКО, пункцию взяли, ембрионы получили, а вот как дошло дело до переноса, начались карусели с почками. Меня лечили по разному, в основном антибиотиками, но лучше не ставало.Перенос отложили, уже даже и стала переживать что он не состоится с моими проблемами. Но тут мне моя гинеколог по счастливому случаю нашла Игоря Константиновича, я к нему попала на прием, и тогда как снова родилась на свет.Он к себе расположил с первой минуты встречи и сказал, что все будет хорошо.Назначил лечение, НЕ антибиотиками, и через две недели - я огурчик, и что самое ВАЖНОЕ - мне сделали перенос и мы вот ждём положительный результат - две полоски на тесте.Спасибо за тёплый приём, профессиональный подход и постоянную консультацию.Рекомендую!!!
Обратилась к Игорю Константиновичу по поводу затяжного цистита. Мне было рекомендовано проведение цистоскопии. Начитавшись в интернете негативных впечатлений по поводу болезненности процедуры не могла долго решиться на неё. Но, благодаря профессионализму Игоря Константиновича, все прошло безболезненно, не считая небольшого дискомфорта во время введения эндоскопа. Никаких болезненных ощущений после процедуры не отмечала. Доктор очень компетентный, внимательный и подробно объясняет суть проблемы и пути ее лечения. Рекомендую!!!
Юля
Прекрасный врач, прижигала мне эрозию. До этого лечила воспаление.Сейчас обращаюсь регулярно только к Алёне Николаевне. Приветливая и отличный врач!
Вита Медикал
5,2
Київ вул. Зої Гайдай, 5
м.Мінська13 3 м.Героїв Дніпра17 2
Київський медичний центр "Віта Медікал" є багатопрофільним, в ньому ведуть прийом лікарі багатьох спеціальностей, серед яких доктори медичних наук, лікарі вищої категорії. Пацієнтам надаються послуги наступних категорій: електрокардіограма з розшифровкою; апаратне вимірювання пульсу і тиску; добове зняття електрокардіограми; фіброколоноскопії; ФГДС;...
  • УЗД передміхурової залози, нирок, сечового міхура (абдомінально) 650
  • УЗД органів калитки 520
  • УЗД колінного, плечового, ліктьового, променево-зап'ясткового, гомілковостопного суглоба (1 суглоб) 460
  • УЗД плечових, ліктьових, променево-зап'ястних, колінних, гомілковостопних суглобів (2 суглоби) 620
  • УЗД кульшових суглобів (дорослі) 1 суглоб 470
Київ вул. Героїв Дніпра, 35
м.Героїв Дніпра4 1 м.Мінська20 4
Медичний заклад "Медстрахсервіс" спеціалізується на проведенні комплексних мед обстежень та видачу медичних довідок. Діяльність клініки ліцензована Міністерством охорони здоров'я України.
  • Електрокардіографія (ЕКГ) 150
Київ вул. Вишгородська, 69
м.Героїв Дніпра49 11 м.Мінська55 12 м.Сирець20
Діагностичний центр "SMART-діагностика" спеціалізується на проведенні діагностичних процедур, зокрема магнітно-резонансної та комп'ютерної томографії. Центр постійно підтримує гнучку систему знижок. Наявна сучасна апаратна база для проведення точної діагностики.
  • МРТ малого таза чоловічого (передміхурова залоза, сечовий міхур, пряма кишка) 2 200
  • МРТ малого таза чоловічого (передміхурова залоза, сечовий міхур, пряма кишка) з контрастом 4 100
  • МРТ калитки, яєчок, статевого прутня 2 200
  • МРТ калитки, яєчок, статевого прутня з контрастом 4 100
  • МРТ молочних залоз з контрастом 4 400
Київ вул. Героїв Дніпра, 67 А
м.Героїв Дніпра10 2 м.Мінська23 5
Медичний центр "Альтернатива" на Героїв Дніпра надає пацієнтам широкий спектр якісних лікувально-діагностичних послуг. Основні напрямки роботи клініки: ультразвукова діагностика, терапія, гінекологія, дерматологія, косметологія, озонотерапія, урологія, фізіотерапія, гастроентерологія. В установі також можна записатися на прийом до алерголога, дієтолога,...
  • УЗД молочних залоз і лімфовузлів + доплер 390
  • УЗД органів малого тазу трансабдомінально 650
  • УЗД органів малого тазу трансвагінально 650
  • УЗД плоду до 11 тижнів вагітності 400
  • Кольпоскопія 550
Київ вул. Петра Калнишевського, 7 (корп. 2, оф. 1045)
м.Мінська40 10 м.Героїв Дніпра41 8
Спеціалізований медичний центр "Ігма" почав надавати стоматологічну допомогу в 2013 році. Клініка обладнана новітнім іноземним обладнанням.
  • Рентген зуба 80
Київ вул. Богатирська, 30 , Оболонь
м.Героїв Дніпра41 10
МедімПульс плюс — це сучасний медичний центр, що спеціалізується на проведенні лабораторних та інструментальних досліджень. Всі процедури здійснюються на сучасному і високоточному обладнанні. На підставі результатів, фахівець призначає комплексне лікування.
Київ вул. Героїв Дніпра, 32а
м.Героїв Дніпра6 3 м.Мінська15 5
Мережа сімейних стоматологічних клінік "МЕД-ДЕО Компані" веде прийом в Києві вже майже 20 років. Використання сучасної техніки, інструментарію і матеріалів дозволяє виявити недугу або надати допомогу на будь-якому етапі розвитку патології.
  • УЗД сечового міхура 300
  • УЗД нирок 350
  • УЗД органів сечовидільної системи (нирки, сечовий міхур) трансабдомінально 500
  • УЗД передміхурової залози (трансабдомінально) 450
  • УЗД передміхурової залози (трансректально) 420
4,3
Київ вул. Маршала Тимошенка, 15 Г , Оболонь
м.Мінська9 5 м.Героїв Дніпра20 6 м.Оболонь22 4
Спеціалізована установа "Центр соціальної медицини" забезпечує комплексні стоматологічні послуги пацієнтам. Клініка почала функціонувати в 2004 році.
  • Рентген зуба
  • Ортопантомограмма (панорамний знімок зубів)