Рентген суглобів в Києві (метро Палац спорту)

Рентген суглобів 757 грн.
Рентген суглобів 440 грн.
Рентген суглобів 679 грн.
Рентген суглобів 691 грн.
Рентген суглобів 691 грн.
Рентген суглобів 611 грн.
Рентген суглобів 684 грн.
Рентген суглобів 650 грн.
Рентген суглобів 829 грн.
Знайдена 1 клініка

Тетяна
Відмінна робота.ОТРИМАЛА ДІАГНОСТИКУ ТА ЛІКУВАННЯ У БАГАТЬОХ ЛІКАРІВ КЛІНІКИ... РЕКОМЕНДУЮ ВІДВІДАТИ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТЕР.
Наталія
Зверталась на консультаціяю до терапевта Власенко Анастасії Миколаївни, дуже задоволена. Вічливий, уважний лікар, професійний підхід. Дуже рекомендую.
Ганна
Не можу не написати слова подяки лікарю СирніковІй І.В.- це справжній фахівець своєї справи, чуйна, уважна людина, що зараз дуже рідко буває. Вже після перших хвилин спілкування я відчула велике бажання лікаря допомогти, а ще й підтримати!!!!! Вдячна безмежно!!!
Олександр
Рекомендую цього лікаря! Кваліфікований спеціаліст з великої літери. Діагностувала в мене гайморит на відміну від попередього лора. Через не своєчасне діагностування (3 НЕДІЛІ) були ускладнення, з якими лікар успішно справилась. Лікар робила мені пунцію. Сподобалось, що Катерина Павлівна завжди роз'яснює кожну деталь з приводу захворювання, процедур та лікування.
Майя
Была впервые, доктор внимательна и вежлива. На все свои вопросы получила ответы. Рекомендую однозначно
Евгений
Попал на прием к доктору через страховую. Все на высшем уровне-очень внимательная, очень уважительное отношения, рекомендации четкие и по делу. Спасибо, теперь знаю к кому обратиться, если будет нужно
8,2
Київ вул. Велика Васильківська, 54 Б
м.Олімпійська4 1 м.Палац спорту10 5 м.Площа Українських героїв8 4
Медичний центр "ІНГО" на Великій Васильківській - сучасна багатопрофільна клініка для всієї родини. Основні напрямки роботи центру – педіатрія, функціональна діагностика, кардіологія, гінекологія, мамологія, онкологія, травматологія та ортопедія, стоматологія, неврологія, ендокринологія та інші. Установи оснащено найновішим обладнанням, завдяки чому лікарі...
  • Порівняльна рентгенографія симетричних суглобів в двох проєкціях 757
  • Порівняльна рентгенографія симетричних суглобів в одній проєкції 440
  • Порівняльна рентгенографія симетричних суглобів, кісток (2 проекції)(без друку знімку на плівці) 679
  • Рентгенографія одного сулоба в 3-х проекціях (ліктьовий, променево-зап'ястний, плечовий; колінний, гомілково-стопний) (без друку на плівці) 691
  • Цифрова рентгенографія одного суглобу (3 проекції)(без друку знімку на плівці) 691
  • Цифрова рентгенографія плечового суглобу (1 проекція)(без друку знімку на плівці) 611
  • Цифрова рентгенографія плечового суглобу (2 проекції)(без друку знімку на плівці) 684