УЗД щитовидної залози в Києві (метро Деміївська)

УЗД щитовидної залози 450 грн.
УЗД щитовидної залози 600 грн.
УЗД щитовидної залози 350 грн.
УЗД щитовидної залози 2000 грн.
УЗД щитовидної залози 520 грн.
УЗД щитовидної залози 620 грн.
УЗД щитовидної залози 760 грн.
УЗД щитовидної залози 840 грн.
Знайдено 16 клінік

Лариса
Я Мудра Л М , ДУЖЕ ДЯКУЮ !!!!!Лікарю Косей Н.В і асистенту Мельник К.Не вистачить мені і мільйона слів,щоб висловити вам свою подяку,за працю вашу і золоті руки.За ваш професіоналізм.Ви чудовий лікар.Напевно Вас обійняв сам Бог,щоб ви допомагали людям. Бажаю здоров'я та мирного неба. Дякуююююю!!!!!
Наталия
Иванна Владимировна Шмулян очень хороший доктор!
Лилия
Хочу отметить гинеколога Павлову!Я зная о своей проблеме и побывав у многих врачей (кисты в двух яичниках) обратилась и в эту клинику.Прекрасный специалист , внимательная , все подробно разъясняет , не спешит! Сдавала анализы перед операцией там же . Всё четко по времени и раньше , если пришли заранее . Персонал вежливый и внимательный ! Так же делала лапароскопию в этой клинике ! Хочу отметить персонал в палате , все внимательные , заботливые и вежливые ! Цена за операцию вышла та же что и при предварительном подсчёте . Попала в клинику по рекомендации подруги , но затем прочитала не мало негативных отзывов . Побывав там , посетив врачей и т. д была приятно удивлена ! Всё на высшем уровне , везде проведут , расскажут , разъяснят ! Рекомендую клинику !
Олександр Степанович
Хочу висловити подяку доктору Орлову Антону Генадієвічу. Чуйна людина та лікар з великої літери. Достатньо було лише його кваліфікованого погляда щоб призначити необхідні обстеження. Доктор Антон Генадієвіч провів блискучу операцію, до і після якої був завжди на зв‘язку і контролював мій стан. Справжній професіонал, відмінний спеціаліст, чудова людина з блискучим почуттям гумору. З повагою та вдячністю Ваш «надійно фіксований» пацієнт.
Sweet
Чудовий фахівець! Проходила у неї діагностичне обстеження. Все пройшло відмінно. лікар дуже відповідально ставиться до своєї справи. Після отримання результатів гістологічного дослідження, запевнила мене що все в порядку. Дякую!
Саша Саша
Була у Юлії Григорівни на кольпоскопії. Хочу сказати що цей лікар знає свою справу! Все пройшло дуже добре, я майже нічого не відчула, що свідчить про великий професіоналіз лікаря. Добре знати що про твоє здоров'я піклується такий лікар!
8,3
Київ вул. Деміївська, 13
м.Деміївська11 9 м.Голосіївська13 5
"Verum expert clinic — спеціалізований центр здоров'я експертного рівня і узгодженого медичного обслуговування. особливості клініки "
  • УЗД молочних залоз на апараті VOLUSON E8BT15/ TOSHIBA APLIO XG/ MINDRAY DC-80 600
  • УЗД щитовидної та паращитовидних залоз 840
Київ пр-т Науки, 60а (офіс №3)
м.Голосіївська40 10 м.Деміївська46 9 м.Видубичі59 13
Медичний заклад Ваш доктор (Медицинская практика) є багатопрофільним. Він має три головні спеціалізації: гінекологія, стоматологія та ультразвукова діагностика.
  • УЗД щитовидної залози 450
Київ вул. Володимира Брожки (колиш. Кіровоградська), 112/40
м.Деміївська30 8 м. Васильківська26 10 м.Либідська50 7
Дієво (DIEVO) - це багатопрофільний центр хірургічний рішень. Клініка спеціалізується на проведенні хірургічних операцій за різними напрямками. Всі маніпуляції здійснюються кваліфікованими фахівцями з багаторічним досвідом роботи.
  • УЗД щитовидної залози 520
  • УЗД щитовидної залози з еластографією 620
Київ пр-т Лобановського, 17
м.Вокзальна39 14 м.Деміївська56 18 м.Олімпійська59 21
ICSI Clinic була заснована у 1998 році. Це лідери в Україні у сфері штучного запліднення і впевнено зберігають цю позицію вже більше 20 років. Гарантовані програми — це унікальна пропозиція ICSI Clinic. Двадцятирічний досвід фахівців дозволяє гарантувати подружжю народження дитин
  • УЗД ультразвукове дослідження щитоподібної залози 760
Київ пр-т Валерія Лобановського, 17
м.Вокзальна39 14 м.Деміївська56 18 м.Олімпійська59 21
Центр "Меддопомога" спеціалізується на лікуванні та догляді за хворими, наданні послуг лежачим і тяжкохворим пацієнтам. Виконання найскладніших медичних маніпуляцій і забір матеріалу для аналізів, сучасні дослідження як в умовах клініки, так і вдома у пацієнта — щоденна робота штату ліцензованих лікарів і медсестер.
  • УЗД щитовидної залози вдома 2 000
Андроцентры Киева
Київ вул. Голосіївська, 13 А
м.Голосіївська11 4 м.Деміївська12 8 м.Видубичі44 22
Медичний центр "Андроцентр в Києві" спеціалізується на діагностиці та лікуванні патологій сечостатевої системи.
  • УЗД щитоподібної залози 550
Сеть клиник "Медбуд"
7,2
Київ пр-т Валерія Лобановського, 17 (пр-т Червонозоряний) , Олександрівська Слобідка
м.Вокзальна39 14 м.Деміївська56 18 м.Олімпійська59 21
Багатофункціональний медичний комплекс "Медбуд" починає свою історію в 1979 році. Установа була побудована для надання медичної допомоги співробітникам "Київміськбуду". Постійне вдосконалення матеріально-технічної та лікувально-діагностичної бази і приплив кваліфікованих кадрів допоміг стати центру одним з лідерів по наданню своєчасної медичної допомоги.
  • УЗД щитоподібної залози або слинних залоз 550
  • УЗД щитоподібної залози або слинних залоз для дітей 330
Сити Клиника
Київ пр-т Науки, 30
м.Деміївська21 9 м.Голосіївська24 9 м.Видубичі40 17
Спеціалізована профільна сучасна "Сіті Клініка" працює в трьох основних напрямках медицини: ендокринологія, гінекологія та репродуктологія, хірургія одного дня.
  • УЗД щитоподібної залози + доплерометрія інтрапаренхіматозних судин 500
Київ вул. Дєміївська, 16
м.Деміївська7 3 м.Голосіївська11 5
  • УЗД щитоподібної залози 650
6,7
Київ вул. Деміївська, 13, оф. 3
м.Деміївська11 9 м.Голосіївська13 5
Верум — сучасний медичний центр з європейським рівнем надання кваліфікованої допомоги. Центр є багатопрофільним медичним закладом, штат якого складається з професіоналів з великим досвідом роботи.
  • УЗД щитовидної та паращитовидних залоз 840