Скринінгове УЗД плоду в Києві (метро Деміївська)

Скринінгове УЗД плоду 900 грн.
Скринінгове УЗД плоду 1200 грн.
Скринінгове УЗД плоду 1300 грн.
Скринінгове УЗД плоду 850 грн.
Скринінгове УЗД плоду 600 грн.
Знайдено 3 клініки

Лилит
Хочу оставить самый лучший отзыв о приеме у данного врача! Я получила ответы на все вопросы, а также детальное назначения. В целом атмосфера очень приятная, а не больничная, а более дружественная. Надеюсь, лечение даст хороший результат. Спасибо.
Анстасия
Лікар дуже уважний, відразу знайшов підхід до дитини. Вислухав всі скарги , повністю оглянув дитину. Надав усі необхідні рекомендації, призначила лікування. Прийомом, як і лікарем залишились дуже задоволені. Обов'язково прийдемо ще!
Марина Н.
Була сьогодні на прийомі: все пройшло досить легко і комфортно. Спеціаліст зуміла пояснити все лаконічно: з твердою впевненістю можу стверджувати, що компетентна у своїй справі. Побільше б таких відкритих і чуйних лікарів! Рекомендую!
Володя
Лікар сподобався саме тим, що дуже зрозуміло мені все розповіла і пояснила яка у мене проблема. Була у лікаря перший раз, і залишилася у захваті від роботи фахівця. Цього спеціаліста, мені рекомендували пацієнти, які вже були у лікаря.
Maryna
Все було чудово, все добре. Всім задоволені. Ставлення лікаря, і сам візит пройшли на всі сто відсотків відмінно. Фахівець добрий, уважний, все пояснив, призначив аналізи. Професіонал своєї справи. Неодмінно прийдемо ще! Дякую лікарю!
Павла
Були в перший раз, враження хороші. Призначила аналізи, а після і лікування. Плануємо поїхати на коригування після здачі повторних аналізів. Ми ще будемо звертатися. Зорієнтувалася в діагнозі відразу, толково все пояснювала. Дякую!
Сити Клиника
Київ пр-т Науки, 30
м.Деміївська21 9 м.Голосіївська24 9 м.Видубичі40 17
Спеціалізована профільна сучасна "Сіті Клініка" працює в трьох основних напрямках медицини: ендокринологія, гінекологія та репродуктологія, хірургія одного дня.
  • Вагітність I триместр УЗД (пренатальний скрінінг 11-13 тижнів) 900
  • Вагітність II триместр УЗД (скрінінг 15-28 тижнів) 1 200
  • Вагітність III триместр (фетометрія + доплерометрія за показаннями) (УЗД 29-40 тижнів) 1 300
  • УЗД 1 скрінінг (11-13 т.в. двійня) 1 295
  • УЗД 2 скрінінг (18-22 т.в. двійня) 1 570
  • УЗД 3 скрінінг (32-34 т.в. двійня) 1 675
Добробут
Київ вул. Сім'ї Ідзиковський (Мішина), 3 , Чоколівка
м.Вокзальна41 13 м.Деміївська66 18
Лікувально-діагностичний центр для дітей та дорослих "Добробут" спеціалізується на наданні всебічної медичної допомоги пацієнтам будь-якого віку. Серед провідних напрямків: комплексна діагностика організму, консультативний прийом лікарів різних спеціальностей, невідкладна екстрена допомога, лікування у стаціонарі, реанімація.
Київ вул. Менделєєва, 10-Б
м.Либідська16 8 м.Звіринецька19 6 м.Деміївська25 9
Сіті Клініка + є медичним сервісом нового формату. Ми зібрали експертів, лікарів з великим досвідом роботи і сильним бажанням вилікувати свого пацієнта. Ми точно знаємо, що підходи до лікування пацієнта різного віку сильно відрізняються. Тому наші фахівці дуже добре знайомі з проблемами категорії 35+, бо починати бути здоровим ніколи не пізно! Після...