Сторінка 3. УЗД органів малого тазу у Дніпрі

Знайдено 48 клінік

Ніна
Рекомендую всім проктолога Малиновського Сергія Леонідовича! Від першої комунікації я зрозуміла, що готова робити необхідну мені операцію саме в нього. Досвід з проктологами в мене довжиною в 5 років, і цей був найкращим. Починаючи від приємної комунікації, та закінчуючи якісно виконаною операцією, детальними і головне - ДОПОМАГАЮЧИМИ рекомендаціями для відновлення. Я неймовірно щаслива, що потрапила в руки такого професіонала і просто хорошої і доброї людини.
Тетяна
Доброго дня! Я лікуюсь другий раз в клініці (VAN Clinic) в лікаря ортопеда Кузьміна Максима Вікторовича.Це дійсно гарний лікар-професіонал своєї справи.Хочу висловити велику вдячність Максиму Вікторовичу та песоналу за увагу та ввічливість,
Александра
Очень внимательный, вежливый медперсонал. Комфортные условия пребывания в клинике на ул. Рабочая 65 в г. Днепр. Никаких автоответчиков. Только личное общение. Личный регулярный прием семейного доктора Незамай Дарьи Игоревны, несмотря на подтверждённый диагноз Ковид (трижды за время болезни). Огромное спасибо за Ваш труд!!!
Нина
Прекрасная клиника.Работают профессионалы,для которых каждый пациент и его здоровье -это ценность!Благодарность!
Lara
Очень хороший специалист Борец.А.А. профессионал своего дела, очень опытный и приятный.
Была на приеме у кардиолога Романенко Сергей Владимировича. Врач внимательный, позитивный и доброжелательный, собрал анамнез, выслушал и поставил диагноз. На лишние исследования не накручивал. Была ранее и у других кардиологов , рекомендую как опытного специалиста.
Дніпро вул. Робоча, 65
р.Чечеловський
Багатопрофільний медичний центр VAN Clinic (ВАН Клиник) включає поліклінічне відділення для дорослих, центр ортопедії, денний стаціонар, дослідницьку лабораторію. Тут працюють фахівці таких напрямків: гінекологія, урологія, травматологія та ортопедія, онкологія, хірургія, маммология, ендокринологія, педіатрія, терапія, психотерапія, неврологія,...
Дніпро пр. Пушкіна 11-а
м.Вокзальна33 7 м.Метробудівників55 11
Медичний центр "Техномед" спеціалізується на діагностування різного роду захворювань з подальшим лікуванням. Веде прийом сімейний лікар. Лікарі з досвідом роботи більше 15 років, надаються послуги: консультації фахівців; функціональні та ультразвукові методи дослідження; добове холтерівське моніторування ЕКГ і артеріального тиску; електроенцефалографія...
Працює з
Вт: 08:30-13:00 Чт: 08:30-13:00
Дніпро вул. Гвая, 76
р.Самарський
Клініка На Ксеньевке надає широкий перелік послуг за напрямками сімейна медицина, імунологія, стоматологія, терапія і ультразвукова діагностика.
5,2
Дніпро пр-т Пушкіна, 11 (офіс 79)
р.Центральний
Клініка здорової шкіри Ellases clinic (Елласес клінік) надає пацієнтам повний спектр послуг (діагностика, терапія, профілактика, реабілітація) щодо відновлення здоров'я шкірних покривів. У роботі фахівці застосовують тільки сучасні техніки та методики.
Дніпро вул. Комсомольська, 7
м.Вокзальна38 10
Медичний центр доктора Ніколаєва спеціалізується в області діагностики і лікування жінок, в тому числі у період вагітності.
5,2
Дніпро вул. Байкальська, 82
м.Вокзальна85 16
Медичний заклад "Поліклініка на Клочко-6" - це багатопрофільна клініка, яка займається функціональною та ультразвуковою діагностикою різних патологій, а також лікувальною діяльністю в неврології, урології, гінекології, гастроентерології та інших областях медицини.
Дніпро пр-т Дмитра Яворницького, 123 А
м.Вокзальна1 1 м.Метробудівників20 6
Медичний центр широкого профілю "Ваш доктор" надає лікувально-діагностичні послуги по напрямках: гінекологія, урологія, хірургія, офтальмологія, гастроентерологія, отоларингологія, дерматологія.
9,5
Дніпро вул. Старокозацька (Комсомольська), 25
м.Вокзальна34 25
Інститут краси "Акварель" надає лікувально-оздоровчі послуги, що дозволяють зберегти красу і здоров'я обличчя та тіла. Преміум SPA у Дніпропетровську. У центрі приймають кваліфіковані фахівці: акушер-гінеколог, дерматолог-трихолог, онколог, косметолог, косметолог-естетист, психолог, масажист.
Дніпро вул. Моніторна, 2
р.Новокодацький
Мій доктор — це сучасний медичний центр, що надає розширений комплекс послуг з лікування та діагностики гінекологічних і неврологічних захворювань. На території клініки приймають кваліфіковані фахівці вузького профілю, які регулярно проходять курси, відвідують наукові конференції та семінари. Активне впровадження на практиці інноваційних методик діагностики...
Дніпро пр-т Кірова, 29
м.Вокзальна31 8 м.Метробудівників39 9
Професійна "Клініка доктора Дєєва" відкрилася в 1998 році і спеціалізується на гомеопатії. Серед основних напрямків діяльності слід назвати: класичну гомеопатію, диетологию, діагностику (УЗД, ЕКГ, лабораторні аналізи крові і сечі), профілактичні заходи, масаж