Скринінгове УЗД плоду у Дніпрі

Скринінгове УЗД плоду 600 грн.
Скринінгове УЗД плоду 650 грн.
Скринінгове УЗД плоду 700 грн.
Скринінгове УЗД плоду 900 грн.
Скринінгове УЗД плоду 650 грн.
Скринінгове УЗД плоду 850 грн.
Скринінгове УЗД плоду 750 грн.
Скринінгове УЗД плоду 950 грн.
Скринінгове УЗД плоду 750 грн.
Скринінгове УЗД плоду 950 грн.
Знайдено 4 клініки

Бойко Катерина Дмитрівна
Комфортна обстановка , приємний спеціаліст
Крістіна
Хочу сказати величезне спасибі Белінській Ірині Валеріївні та Джичонаія Тамарі Гуліверівні за те, що з особливим розумінням поставилися до моєї проблеми і, не зважаючи на свій вихідний день, відгукнулися і не відмовили у допомозі. Після огляду та УЗД (яке можна зробити одразу в клініці) я отримала докладні відповіді на всі свої запитання. Прийомом та фахівцями Белінською І.В. та Джичонаія Т.Г. залишилася дуже задоволена. Бажаю Клініці та персоналу подальшого процвітання!
Добрый день, была в клинике на УЗИ молочных желез, все понравилось, делают быстро, все очень хорошо объясняют
Очень понравился прием доктора, и обследование. Профессионально. Получила консультацию и узнала больше чем от семейного врача.
Вже до цього лікаря ходила, спочатку себе лікувала, а тепер з дитиною потрапили до неї. Відмінний фахівець, проконсультувала, дитина не абсолютно плакала . Найкращий лікар, якого я знаю. Все сподобалося. Неодмінно прийдемо ще!
Рита К.
Візитом до лікаря задоволена. Лікар дуже уважно поставився до проблеми моєї дитини, вислухала та провела огляд. Кваліфіковано виконала процедуру, після якої, дитина відчула поліпшення. Зараз нам значно краще.
9,1
Дніпро пров. Фестивальний, 5
м.Проспект Свободи103 18
У 2016 році почав свою роботу українсько-німецький медичний центр "АВРОРА ДРТ". Медустанова надає послуги з лікування статевих розладів у чоловіків і жінок.
  • Скринінг №1 термін 11-14 тижнів для одного плоду 650
  • БПП для одного плода 400
8,2
Дніпро вул. Січових Стрільців, 19
м.Вокзальна42 12
Розташований у Шевченківському районі Дніпропетровська "Медичний центр доктора Пономаренко" спеціалізується на ультразвукової діагностики всіх органів, систем організму і гінекологічних проблемах.
  • Акушерський скринінг (1) 600
  • Акушерський скринінг (2) 650
  • Акушерський скринінг (3) 700
  • Акушерське УЗД обстеження двійні 900
Дніпро пр-т Дмитра Яворницького, 67 А
м.Вокзальна28 7
Центр планування сім'ї Тамари Луговської — це сучасний медичний центр для всієї родини. У медичному центрі надається послуга супроводу вагітності, проводяться всі види УЗД дітям і дорослим. Ведуть прийом спеціалісти з багаторічним досвідом роботи. У МЦ ви можете здати лабораторні аналізи.
Дніпро пр-т Кірова, 141а
м.Вокзальна76 17 м.Метробудівників83 17
Клініка мамологїі "Lita" установа оснащений за останнім словом медичної науки, в його роботі поєднуються професіоналізм лікарів та обслуговуючого персоналу, інноваційні підходи до діагностики та лікування, індивідуальний підхід і європейська якість обслуговування.
  • Скринінгове УЗД плоду