Голобородько Дмитро Євгенович

Стоматолог-ендодонтист, стоматолог-терапевт
лікар другої категорії
Лікар займається діагностикою та лікуванням захворювань зубів та ясен. Виконує професійне відбілювання зубів, пломбування кореневих каналів. Здійснює перелікування кореневих каналів зубів під мікроскопом. Приймає пацієнтів із карієсом, пульпітом, періодонтитом.

Олеся
Это лучший доктор из всех кого я посещала. Очень внимательный, добрый, после консультации с ним понимаешь что он профессионал своего дела. А после того как он провел мне лечение зубов, я поняла что в жизни больше не пойду к другому врачу, и сына буду водить только к нему. Он полностью розвенчал мне миф о том, что поход к доктору может быть с родни каторги и пыток. После лечения у Дмитрия Евгеньевича понимаешь что он родился уже доктором, или что он доктор от Бога. Очень рада, что теперь хожу на прием с улыбкой и выхожу с приема в отличном настроении.
Кристина
Хороший доктор, провел действенное лечение. Благодарна за оказанную помощь.
Дарья
Я никогда не думала, что визит к стоматологу может принести столько положительных эмоций! Это лучший стоматолог из всех, которых я посещала.

• Харківський національний медичний університет. Стоматологічний факультет.

• 2015 р. — Семінар «Реставрація передніх зубів 2.0».
  • 2017 р. — Курс «Ендодонтія 1.0. Ефективність та ефективність».
  • 2017 р. — Курс «Ендодонтія 2.0. Перехід у третій вимір».
  • 2018 р. — Курс з ендодонтії Доменіко Рікуччі.

Лікар стоматолог-ендодонтист, стоматолог-терапевт надає послуги

• консультація стоматолога;
  • лікування карієсу;
  • лікування кореневих каналів зуба під мікроскопом;
  • перелікування кореневих каналів зубів під мікроскопом;
  • пломбування кореневих каналів.

Лікар стоматолог-ендодонтист, стоматолог-терапевт займається лікуванням захворювань

• карієс;
  • пульпіт;