МСК, медичний центр

Пн — Пт: 08:00-17:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
Медичний центр «МСК» надає ряд послуг, в числі яких діагностика, лікування і профілактика різних захворювань. В установі приймають доктора таких спеціалізацій: педіатр, ортопед, ультразвуковий діагност, отоларинголог, гінеколог, уролог, проктолог, сімейний лікар, терапевт і рентгенолог.
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

МСК, медичний центр, вартість послуг:

• КТ органів грудної клітки (КТ легень) - результат на слід. день
  • КТ органов грудной клетки (КТ легких) с внутривенным усилением
  • КТ органів черевної порожнини
  • КТ органів черевної порожнини з внутрішньовенним підсиленням
  • КТ придаткових пазух носа
  • Мультиспиральная КТ костей и суставов
  • Мультиспіральна КТ шийного відділу хребта
  • Мультиспіральна КТ грудного відділу хребта
  • Мультиспіральна КТ попереково-крижового
  • Мультиспіральна КТ кісток та суглобів
  • Онко пошук органи грудної порожнини
  • ОЧП, ВМТ, ОГК + контраст
  • Онко поиск органы малого таза
  • Мультиспіральна КТ головного мозку
  • Мультиспіральна КТ м’яких тканин шиї
  • Мультиспіральна КТ наднирників
  • Мультиспіральна КТ сечовидільної системи
  • МРТ головного мозку (голови)
  • МРТ шийного відділу
  • МРТ грудного відділу хребта
  • МРТ попереково-крижового відділу хребта
  • МРТ крижового відділу хребта і куприка
  • МРТ ліктьового суглоба
  • МРТ кульшового суглобу
  • МРТ колінного суглоба
  • МРТ кісток тазу
  • УЗД щитовидної залози
  • УЗД лімфатичних вузлів однієї анатомічної області
  • УЗД органів малого тазу (трансабдомінально)
  • УЗД органів малого таза трансвагінально
  • УЗД молочних залоз
  • УЗД органів черевної порожнини
  • УЗД органів черевної порожнини і заочеревинного простору
  • УЗД органів черевної порожнини, заочеревинного простору і малого тазу
  • УЗД нирок
  • УЗД селезінки
  • УЗД сечового міхура з визначенням залишкової сечі
  • УЗД органів сечовидільної системи (нирки, надниркові залози, сечоводи, сечовий міхур)
  • УЗД передміхурової залози, сім‘яних пухирців, сечового міхура з визначенням залишкової сечі
  • УЗД передміхурової залози, сім'яні пухирці трансабдомінально
  • УЗД предміхурової залози, насінних бульбашок і сечового міхура з визначенням залишкової сечі + нирки
  • УЗД скринінг для жінок (УЗД органів малого таза трансабдомінально, молочних залоз, щитоподібної залози)
  • УЗД одного органу додатково або контрольне дослідження
  • УЗД поверхневих структур (гематоми, ліпоми)
  • Фолікулометрія
  • Кольпоскопія
  • Фемофлор Скрін. Дослідження біоценозу урогенітального тракту, кількісне/якісне визначення, зішкріб, методом ПЛР
  • Мікоплазма і уреаплазма DUO, метод IST 2 (з чутливістю до антибіотиків)
  • Бак дослідження урогенітальних виділень + антибіотикограма
  • Генотипування ВПЛ 14 типів кількісно (високоонкогенні HPV 16,18,31,33,35,39,45,51,52,56,58,59,66,68) - кількісне дослідження на наявність ВПЛ інфекції, з визначенням окремих генотипів, зішкріб, методом ПЛР Real-Time
  • Мікроскопічне дослідження урогенітального мазка (жіночий) - uretra, vagina, cervix
  • Фармакологічна проба на чутливість до медикаментів п/ш
  • CITO TEST COVID-19 (капілярна кров на визначення антитіл)
  • CITO TEST COVID-19 на наявність антигенів в мазку з носоглотки)
  • Консультація гінеколога-ендокринолога
  • Консультація гінеколога-ендокринолога(повторно)
  • Консультація акушера-гінеколога
  • Консультація акушера-гінеколога(повторно)
  • Забір матеріалу для дослідження
  • IF-genital (генітальний скринінг)
  • ПАП-тест (цитоморфологічне дослідження епітелію з цервікального каналу) методика забарвлення за Папанікалау (за системою Betesda 2014)
  • ПАП-тест на основі рідинної цитології (за системою Betesda 2014)
  • Консультація онко-мамолога
  • Консультація онко-мамолога(повторно)
  • Контактна томографія BRASTER
  • Консультація невролога
  • Консультація проктолога з комплексним обстеженням
  • Консультація проктолога комплексна без ректороманоскопії
  • Повторна консультація проктолога
  • Консультація сімейного(англомовного)лікаря
  • Повторна консультація сімейного лікаря
  • Консультація сімейного лікаря вдома в межах міста
  • Консультація сімейного лікаря вдома поза містом
  • П/ш ін’єкція
  • В/в ін’єкція
  • Забір венозної крові
  • Забір капілярної крові
  • Забір матеріалу для ПЛР-дослідження
  • Антропометричні вимірювання (ріст, вага)
  • Вимірювання АТ та Ps
  • Консультація уролога-андролога
  • Консультація уролога-андролога(повторно)

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Случайно попала на прийом к гинекологу Деревянко Алле Владиславовне.Очень довольна.Доктор очень приятная и внимательная.Все очень подробно и просто обьяснила.Благодарю и рекомендую.
Кристина
В клинике работают очень толковые врачи, что для нашего района Русановка - действительно ценно. Сколько бы я не посещала данную клинику - ни разу еще я не разочаровалась ни во врачах, ни в остальном персонале клиники. Оборудование высококачественное, цены приемлемые, расположение удачное, персонал опытный. Рекомендую!
Яна
Спасибо врачу проктологу Косенко Александру Петровичу за профессионализм. Очень хороший и внимательный врач. У него индивидуальный подход к каждому пациенту. Обращалась к врачу уже с запущенной проблемой, которая беспокоила меня много лет, но благодаря проведенной операции я начала жить полноценно.Настоящий специалист своего дела!
Олеся
Чудовий, уважний, ввічливий лікар- педіатр. Дякую Наталію Олександрівна! Наша малеча дуже лякается, коли ми йдемо в лікарню. І кожен похід - це стрес для мене і для неї. Нам потрібно було зробити прививку, вже підійшов час.. Подзвонили до центру, адміністратор все запитала, порекомендувала прийти напередодні - пояснило чому - огляд педіатра, аналізи. А потім вже робити прививку. Так і зробили. І були два прийоми, як і теба. Дитина вперше не налякана, трошки поплакала під час прививки, а так все чудово. ДУже, дуже рекомендую лікаря! Я в захваті. тепер ми тіки сюди!
Олеся
УЗИ Робила в центрі комплексне УЗД. Коли зайшла до кабінету, побачила молоду лікарку, але мої враження були хибними. Такого рівня професіоналізму годі чекати, все що робила - пояснювала та казала який стан і чому. Профі з великої літери. Коли я прийшла до сімейного лікаря - вона відмітила , що обстеження дуже ретельне і гарно описує все. Дякую Лікарю УЗД за чудову робоу. профксіоналізм та повагу и доброзичліивість. РЕКОМЕНДУЮ!!!!
Мария Петровна
В моему віці треба ретельно слідкувати за молочними залозами, особливо тому, що в моєї мами була онкологія. Звернулась до лікарки в центрі по рекомендації знайомої. Чудова та уважна Катерина Ігоревна, дякую за коректність та ніжність, бо процедурі з неприемних, прямо кажучі. огляд, пальпація, узд та термографія...Наразі я спокійна, все на контролі. Наступний візит до вас вже запланувала, згідно Вашої рекомендації
Спасибо врачу-гинекологу МЦ МСК. Очень внимательная, уважительно отнеслась к моей деликатной проблеме. Сделал все нужные исследования на месте, в центре, это очень было здорово, потому как "бегать" по разным кабинетам и учреждениям - не хочется. Лечение назначили, начала все делать, пришла на повторный осмотр. и все вновь на высшем уровне - внимательно, по делу, и деликатно. СПАСИБО! Буду рекомендовать своим подругами.
Мельник Алла
У меня были проблемы с мочевым пузырём, бесконечные позывы в туалет выматывали и морально и физически, ничего не помогало, а всё потому что не правильно ставили диагноз, но как только я обратилась в МСК, медицинский центр, специалисты там высочайшего класса, поставили точный диагноз, и я наконец то вылечилась, пять лет мучений прошли, спасибо вам огромное, вы просто умнички!
Саша Мирошник
Есть проблемы о которых стыдно говорить в слух, когда нужно к проктологу долго откладываешь, пока болезнь не прогрессирует, из за своей стеснительности, моя жизнь стала не выносимой, адская боль, постоянная депрессия, когда я обратился в МСК медицинский центр, не думал ,что у нас в стране есть такие крутые специалисты. Я снова наслаждаюсь жизни без лишних дискомфортов.
Кристина Скоррик
Меня мучили головные боли, подруги подшучивали мол с возрастом это нормально, я пила обезбаливающие в огромных количествах и к головной боли добавились проблемы с почками, обратилась в МСК, медицинский центр,очень внимательный персонал, замечательные специалисты, поставили точные диагнозы, нашли причины и вылечили все мои недуги, люди добрые не слушайте никого, ведь чем раньше обратитесь к специалистам, тем меньше будете страдать, болезни нельзя залечивать , их нужно лечить!
Зверніть увагу на інші клініки:
Медичний центр Your Family (Ваша Сім'я) — медустанова, яка спеціалізується на наданні консультативної медичної допомоги дітям. Основні напрямки роботи центру: педіатрія, гінекологія, імунологія, неонатологія.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-15:00 Н: 08:00-15:00
Кабінет масажу "Health Touch Massage" почав свою роботу в 2018 році. Основна спеціалізація — мануальні практики і різні масажні техніки. З пацієнтами працює кваліфікований фахівець зі значним досвідом роботи в області масажу.
Пн — Пт: 08:00-22:00 Сб: 08:00-22:00 Н: 08:00-22:00
Інститут вертебрології і реабілітації на Подолі входить до мережі клінік, розташованих в Києві та інших регіонах України, що спеціалізуються на лікуванні захворювання спини і суглобів. На базі Інституту використовується унікальна фінсько-німецька методика лікування рухом за допомогою високотехнологічних тренажерів David.
Наркологічний центр "Свобода" в Києві спеціалізується на комплексній психологічній і соціальній реабілітації пацієнтів, які страждають від хімічної та нехімічної залежностей. Лікарі клініки мають багаторічний досвід роботи у цьому напрямку й надають ефективну лікувально-реабілітаційну допомогу.
Пн — Пт: 00:00-24:00 Сб: 00:00-24:00 Н: 00:00-24:00