Курилець Ігор Петрович

Нейрохірург
генеральный директор
Кандидат медичних наук
Доктор Курилець Ігор Петрович спеціалізується в галузі нейрохірургії. Кандидат медичних наук проводить оперативні втручання з видалення міжхребцевої грижі, менінгіоми головного мозку. Крім того, займається лікуванням онкологічних захворювань ПНС і спинного мозку. Контролює проведення хіміотерапії. Для діагностики використовує УЗД, КТ та МРТ.

Альона
Найкращий лікар! Зробив операцію з видалення міжхребцевої грижі. Я ніби заново народилась. Рекомендую всім знайомим лише цього лікаря.
Олександр
Я задоволений тим як цей лікар слідкує за всіма етапами хіміотерапії, дуже турботливий і розумний лікар
Степан
2005 рік. Видалення пухлини. Золоті руки.
Вадим
Мне кажется, таких врачей один на миллион!
30 травня '16р.
Успешно провел операцию по удалению межпозвоночной грыжи. Сейчас мое состояние отличное.
Ірина
Найкращий лікар! Зробив операцію з видалення міжхребцевої грижі. Рекомендую всім цього лікара .
Роман
13 років тому попав у серйозне дтп де отримав травму шийного відділу позвоночника. Попав до коновалів які наполягали на операції мотивуючитим що стану інвалідом. Звернувся в клініку на консультацію до Ігора Петровича. Виявилось що операцію робити необов'язково. От і робіть висновки. Щиро вдячний Вам, Ігоре Петровичу
Сергей
Отличный хирург поставил на ноги.Низкий поклон.Прошло после операции 11 лет.

• Науковий ступінь — Кандидат медичних наук

• Член Асоціації нейрохірургів Великобританії.