Медичний кабінет жіночого здоров'я і молодості

4.3
Харків, вул. Дарвіна, 9 (2 поверх, офіс 16)
м.Архітектора Бекетова3 1 м.Пушкінська15 5
Пн — Пт: 08:00-17:00 Сб: 08:00-17:00 Н: 08:00-17:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Вузькоспеціалізований медичний кабінет жіночого здоров'я і молодості з 2007 року надає послуги з діагностики та лікування захворювань в області акушерства та гінекології. Штат налічує 7 докторів, з них 1 лікар вищої категорії і 5 фахівців першої категорії. Медичний кабінет пропонує послуги:

• гінеколога,
  • генетика,
  • терапевта,
  • кардіолога,
  • УЗД: органів малого тазу, черевної порожнини, щитовидної залози, молочних залоз, плода,
  • лабораторні дослідження,
  • доплерографія,
  • ЕКГ,
  • холтерівське дослідження.

Медичний кабінет жіночого здоров'я і молодості практикує індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Деякі лікарі ведуть прийом за попереднім записом.

Розташований медичний кабінет жіночого здоров'я в центрі Харкова поблизу станції метро. Неділя - вихідний день.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Медичний кабінет жіночого здоров'я і молодості, вартість послуг:

• Доплерометрія матково-плацентарного кровотоку
  • Дуплексне сканування артерій і вен кінцівок
  • УЗД з доплерографією органів малого таза т.валінально (абдомінально)
  • УЗД l скринінг плода
  • УЗД ll і lll скринінг плода
  • УЗД з доплерографією молочних залоз і лімфовузлів
  • УЗД з доплерографією щитоподібної залози
  • УЗД з доплерографією нирок і сечового міхура
  • УЗД з доплерографією м'яких тканин
  • УЗД серця (ехокардіографія)
  • УЗД з доплерографією внутрішніх органів
  • Електрокардіограма c описом
  • Холтерівське (добове) моніторування ЕКГ
  • Гормональні дослідження
  • Імунний статус
  • Бактеріологічні дослідження (бак посіви)
  • Консультація гастроентеролога
  • Виразкова хвороба шлунка
  • ентероколіти
  • Консультація генетика
  • Лікування і профілактика холециститу
  • Лікування і профілактика жовчнокам'яної хвороби
  • Консультація гінеколога
  • Лікування ерозії шийки матки у жінок
  • Дисфункціональні маткові кровотечі
  • Лікування полікістозу яєчників (СПЯ)
  • Лікування клімаксу (менопаузи)
  • гормональне безпліддя
  • Ведення і спостереження вагітних після екстракорпорального запліднення (ЕКЗ)
  • Лікування ожиріння (надмірної ваги)
  • Діагностика інфекційних захворювань
  • Консультація кардіолога
  • артеріальна гіпертонія
  • Консультація терапевта

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
02 травня '18р.
10 лет наблюдаюсь у Филипповской Оксаны Александровны. Очень внимательное и добросовестное отношение.
Яна
Сегодня сдавала здесь кровь на гормоны. Это был ужас, неужели нельзя один раз нормально и безболезненно взять? Меня мало того что укололи 3 раза в вену,пытаясь взять кровь, так ещё и после этого прекрасного похода у меня остался синяк на руке. Вечером позвонили и сказали прийти и пересдать анализ, т.к. произошёл гемолиз (кровь свернулась). Я пришла натощак, поэтому в том, что кровь свернулась, вина медсестры. Не рекомендую это место!
Анна9922
Была на узи у врача генетика, к ней никаких претензий, очень приятная и профессиональная. Но женщина которая ассистент....она же походу и администратор....крайне не приятная. Мало того что я два раза уточнила дату и время записи, по приезду оказалось что по записи меня нет, эта секретарша скривила свое лицо...типо " ничего не знаю..." действительно как мне там быть если она разговаривая со мной по телефону параллельно говорила со своей подругой....когда врач все таки начала мне делать скрининг, а ассистентка должна была записывать все важные данные о плоде что диктовала врач, она опять трепалась с подругой по личным каким-то делам по телефону....одним ухом там, другим там...мой муж как бы пытался намекнуть что б она положила трубку и нормально все записала....но куда там. Будьте добрее и внимательнее.
07 квітня '17р.
Продолжаю наблюдаться у Филипповской Оксаны Александровны на Дарвина 9 в мед центре "Здоровье и семья", очень довольна качеством обслуживания, рекомендую Оксану Александровну как высококлассного специалиста.
Посетила гинеколога Филипповскую Оксану Александровну в ноябре 2016г на базе медицинского центра "Здоровье и семья" по адресу Дарвина 9. Осталась довольна визитом в медцентр. На консультативном приеме получила исчерпывающую квалифицированную информацию о причинно-следственной связи моего заболевания,а также о цели некоторых необходимых лабораторных исследований, которые я там сразу и прошла(очень удобно, не надо было тратить время на поиски лаборатории).Качеством анализов осталась довольна, персонал медцентра приветлив, доброжелателен. Цены на все услуги довольно лояльные. Рекомендую медицинский центр на Дарвина 9 и Филипповскую О.А. как компетентного гинеколога.
Зверніть увагу на інші клініки:
Пн: 09:00-18:00 Вт: 09:00-18:00 Ср: 09:00-18:00 Чт: 09:00-18:00 Н: 09:00-18:00
Спеціалізований медичний центр "ULife" - це клініка, в якій займаються вирішенням психологічних проблем людини.
Спеціалізований медичний заклад "Клініка здорового хребта і суглобів Доктора Костюка" - це центр, в якій займаються рятуванням від різних хребетних і суглобових патологій, больових відчуттів в цих органах.
Європейська стоматологія це стоматологія європейського рівня у Харкові по українським цінам. Європейська Стоматологія забезпечить вас доброзичливим та професійним лікуванням так само, як у найкращих європейських клініках. Кваліфіковані стоматологи вирішать усі проблеми ваших зубів, застосовуючи новітні досягнення світової стоматологічної медицини. Стоматологія розташована в зручному місці, до нас легко доїхати з будь-якої точки Харкова, Павлове поле, Центр, Олексіївка, Ми знаходимося на проспекті Науки зовсім поряд зі станцією метро “Ім. 23 серпня”
Вт: 09:00-18:00 Ср: 09:00-18:00 Чт: 09:00-18:00 Пт: 09:00-18:00 Сб: 09:00-18:00