Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Склеротерапія у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі флебологи
Послуга Ціна
Склеротерапия 2000 - 4000 грн
Склеротерапія 3000 грн
Склеротерапія (1 нога з урахуванням панчохи та річного спостереження) 6000 грн

Склеротерапія — це малоінвазивна процедура, яка проводиться для боротьби з варикозними венами. Залежно від виду використовуваного склерозанта, склеротерапія буває двох основних типів: звичайна та пінна (використання як розчин для введення спеціальної піни). Як правило, процедура проводиться під ультразвуковим контролем. Методика безболісна і не передбачає травматизму тканин, проте вона вважається менш ефективною, ніж більш радикальні форми втручання.

Підготовчі процедури

Слід повідомити лікаря про прийом гормональних препаратів. За два дні до проведення втручання не рекомендується також приймати низку протизапальних засобів (аспірин, ібупрофен), утриматися від алкоголю та куріння. Уранці перед процедурою потрібно прийняти гігієнічний душ, помити ноги милом або іншим антибактеріальним засобом. За півтори години до втручання потрібно трохи поїсти.

Склеротерапія

Маніпуляція проводиться в амбулаторних умовах. Під ультразвуковим контролем за допомогою тонких голок лікар вводить склерозант в просвіт деформованої вени. Потім ногу бинтують еластичним бандажем. Час проведення становить близько 15 хвилин. Після процедури пацієнт повинен здійснити пішу прогулянку протягом щонайменше 30 хвилин. Еластичний бандаж знімається через тиждень. У деяких випадках потрібні повторні ін'єкції. Відразу після введення препарату не можна сідати за кермо, оскільки до складу склерозанта входить спирт.

Протягом деякого часу після склеротерапії бажано підтримувати фізичну активність, уникати тривалого стояння або сидіння. Протягом двох тижнів після операції не рекомендується прийом гарячих ванн, а впродовж 1,5-2 місяців — відвідування лазень і саун.

Показання та протипоказання

Показання:

 • лімфангіоми, гемангіоми;
 • телеангіектазія;
 • варикоз вен нижніх кінцівок;
 • ретикулярне варикозне розширення вен.

Втручання не рекомендується проводити при:

 • тромбофлебіті;
 • алергічних реакцій на склерозуючі препарати;
 • багаторазових тромбозах;
 • деяких формах пороку серця;
 • вагітності;
 • лактації;
 • атеросклерозі в артеріях нижніх кінцівках;
 • інфекційних або запальних процесах;
 • менструації.

Наслідки

Після склеротерапії відчувається незначний свербіж на шкірі, який проходить протягом 1-2 годин. Іноді змінюється колір шкіри, але все приходить у норму через рік. Зрідка трапляються алергічні реакції, болючість, лущення шкіри. Дуже рідко відзначається розвиток тромбофлебіту.

67
9,0
Знайдено 5 клінік

Працюють по:

Сб
9,2
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Отримати інформативну консультацію, комплексне обстеження і кваліфіковану допомогу досвідчених фахівців щодо діагностування, терапії та профілактики різноманітних захворювань можна в медичному комплексі «Медікавер».
 • Склеротерапія 3 000
Працює з 08:00-19:00
Сб: 10:00-14:00
8,4
Львів вул. Чернігівська, 7
р.Галицький (Центр)
Приватній кабінет судинного хірурга Лєбєдевої С. А. проводить діагностику та лікування судин. Пацієнтів приймає лікар вищої кваліфікаційної категорії. Приймає лікар: Лєбєдєва Світлана Анатоліївна
Працює з
Пн: 09:00-18:00 Ср: 09:00-18:00 Чт: 09:00-18:00 Пт: 09:00-18:00 Сб: 10:00-15:00
8,4
Львів вул. Щирецька, 36
р.Франківський
Багатопрофільний медичний центр "Веромед" пропонує комплексну медичну допомогу за напрямками: флебологія, дерматологія, косметологія, інструментальна на лабораторна діагностика. Приймає лікар: Мислович Олег Юрійович
 • Склеротерапія (1 нога з урахуванням панчохи та річного спостереження) 6 000
Працює з 09:00-17:00
8,4
Львів вул. Чернігівська, 7
р.Личаківський
Приватний кабінет судинного хірурга Мелень А. П. пропонує діагностику, лікування та профілактику захворювань судинної системи. В кабінеті працює лікар-хірург вищої кваліфікації, кандидат медичних наук. Приймає лікар: Мелень Андрій Петрович
Працює з 09:00-18:00
Сб: 10:00-18:00
7,1
Львів вул. Панча, 7а
р.Шевченківський
Медичний центр «Життя» використовує сучасні методи лікування, наприклад, ендоверзной лазерної абляції за допомогою пункції, використання в роботі новітнього обладнання дозволяє досягти позитивних результатів навіть у запущених випадках.
 • Склеротерапія
Працює з 08:00-20:00