Лазерне видалення судинних зірочок — це інноваційна, ефективна, абсолютно безпечна процедура, яка дозволяє безболісно позбутися судинної сітки і зірочок, а також куперозу. Судинні зірочки — це розширені капіляри, які видно крізь шкіру. Вони можуть приймати форму дрібної сітки, ліній або червоних прожилок. Зона виникнення — ноги й обличчя. Великий дискомфорт вони спричиняють жінкам, адже проблема з медичної стає косметичною.
Видалення судинних зірочок лазером — це відмінна альтернатива хірургічним методам. Лазер, впливаючи на оксигемоглобін і гемоглобін, стискає і спустошує судину. Пошкодження прилеглих тканин та опіки повністю виключені, адже довжина хвилі та її потужність налаштовуються індивідуально. Основна причина виникнення зірочок — погіршення кровообігу і застій крові. Це відбувається при:
- недосипанні;
- стресах;
- малоактивному способі життя;
- курінні;
- частому вживанні алкоголю;
- генетичній схильності;
- прийомі гормональних препаратів.
Підготовчі процедури
Перед видаленням судинної сітки лазером необхідно пройти огляд у лікаря-флеболога. Він визначає співвідношення розширених судин із прилеглими тканинами, розраховуючи площу впливу. Перед сеансами забороняється відвідувати солярій, приймати сонячні ванни, проводити агресивні SPA-процедури (пілінг, парафінотерапію).
Лазерне видалення судинних зірочок
Завдяки потужному світловому потоку лазера гемоглобін крові і кров швидко згортається. Це сприяє склеюванню судин — вони стають прозорими, а отже, невидимими під шкірою. Налаштування лазера виставляються на підставі первинного огляду і типу шкіри пацієнта. Сеанс займає від 25 до 30 хвилин. Після процедури можливі почервоніння шкіри. Великі судини розсмоктуються через 2-3 тижні, дрібні — відразу. Також можуть з'являтися кров'яні скориночки, сухість та лущення шкіри. Протягом двох тижнів слід утриматися від лазні і сауни, прямого впливу сонячних променів, судинорозширювальних ліків.
Показання та протипоказання
Маніпуляцію показано за наявності таких патологій:
- розширення вен, капілярів;
- винні плями, гемангіоми;
- телеангіектазії.
Операція протипоказана в таких випадках:
- вагітність, лактація;
- цукровий діабет;
- ракові пухлини;
- запальні процеси в організмі;
- недавній вплив на шкіру ультрафіолетових променів;
- схильність до утворення келоїдних рубців.
Наслідки
Зрідка можливі гематоми і подразнення. Ці симптоми проходять через 10-12 днів самостійно й додаткового лікування не вимагають.