Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Перев'язка трофічних виразок у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі флебологи
Послуга Ціна
Перевязки 200 грн

Варикозна трофічна виразка — це дефект шкіри, що не загоюється тривалий час, розвивається на тлі венозного застою при варикозній хворобі. Основним пусковим механізмом розвитку важкої венозної недостатності стає руйнування клапанів підшкірних і глибоких вен, унаслідок їх варикозного розширення. Перев'язка трофічних виразок — одна зі складових комплексної терапії трофічних виразок.

Підготовчі процедури

Якщо спостерігаються виділення з неприємним запахом, а уражена ділянка оточена запаленими тканинами, потрібна попередня очистка.

Перев'язка трофічних виразок

Як правило, метод передбачає видалення старої пов'язки, обробку шкіри навколо виразки та накладення нової пов'язки. Пов'язка покрита спеціальними препаратами, які сприяють швидкому відторгненню мертвих тканин. Процедуру з промиванням необхідно повторювати щодня вранці і ввечері перед сном. При запальних процесах протягом 5 днів застосовують гормональні мазі, які наносять на суху серветку.

Препарати не можна втирати. Якщо виявляються грануляції, то можуть використовуватися мазі, що загоюють. Коли рана покривається епітелієм і починає затягуватися, застосовують воскові сітки. Для поліпшення відтоку крові на ніч ногу піднімають на 15-20 градусів. Якщо формується суха кірка, її не видаляють — з часом вона сама відпадає.

Показання та протипоказання

Консервативна терапія показана в тому випадку, якщо лікар упевнений, що не потрібна ампутація пошкодженої кінцівки. При хронічній артеріальній недостатності не використовуються компресійні пов'язки. До відносних протипоказань належить алергія на певні типи препаратів.

Наслідки

Залежно від особливостей перебігу захворювання та ефекту від терапії, лікар може прийняти рішення про ампутацію кінцівки.

24
8,0
Знайдено 3 клініки

Працюють по:

Сб
8,4
Львів вул. Чернігівська, 7
р.Галицький (Центр)
Приватній кабінет судинного хірурга Лєбєдевої С. А. проводить діагностику та лікування судин. Пацієнтів приймає лікар вищої кваліфікаційної категорії. Приймає лікар: Лєбєдєва Світлана Анатоліївна
Працює з
Пн: 09:00-18:00 Ср: 09:00-18:00 Чт: 09:00-18:00 Пт: 09:00-18:00 Сб: 10:00-15:00
8,4
Львів вул. Чернігівська, 7
р.Личаківський
Приватний кабінет судинного хірурга Мелень А. П. пропонує діагностику, лікування та профілактику захворювань судинної системи. В кабінеті працює лікар-хірург вищої кваліфікації, кандидат медичних наук. Приймає лікар: Мелень Андрій Петрович
Працює з 09:00-18:00
Сб: 10:00-18:00
7,1
Львів вул. Панча, 7а
р.Шевченківський
Медичний центр «Життя» використовує сучасні методи лікування, наприклад, ендоверзной лазерної абляції за допомогою пункції, використання в роботі новітнього обладнання дозволяє досягти позитивних результатів навіть у запущених випадках.
  • Перев'язка трофічних виразок
Працює з 08:00-20:00