Видалення судинних зірочок на обличчі у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі флебологи

Видалення судинних зірочок на ногах ― це операція з видалення візуально помітних внутрішньошкірних кровоносних судин. Використання сучасних варіантів корекції дозволяє ефективно позбутися таких дефектів.

Як підготуватися

Перед проведенням маніпуляцій варто підтвердити відсутність варикозу. З цією метою проводять УЗД судин. Крім цього, протягом двох тижнів не рекомендується вживати алкоголь, відвідувати сауну, лазню, засмагати.

Видалення судинних зірочок на ногах

Якщо судинних зірочок багато, курс лікування проводиться в кілька етапів. Спочатку прибирають великі судини, потім середні й дрібні, а на завершення ― залишкові. Лазер при телеангіоектазії на ногах зазвичай застосовується як частина комплексного лікування (лазерна коагуляція комбінується зі склеротерапією). Лазер показаний при більш дрібних судинах, склеротерапія ― при великих. Рекомендується видаляти зірочки восени і взимку, щоб уникнути сонячних променів і пігментації. Видалення судинних зірочок на ногах проводять за допомогою таких методів:

• електрокоагуляція;
  • озонотерапія;
  • селективна лазерна коагуляція;
  • мікросклеротерапія;
  • мікротермокоагуляція.

Показання та протипоказання

Найчастіше телеангіектазії не погіршують здоров’я людини, одначе їх наявність на видимих ділянках шкіри вважається косметичним дефектом. Не рекомендується видаляти судинні зірочки при:

• наявності хронічних хвороб на етапі декомпенсації;
  • системних захворюваннях сполучної тканини;
  • цукровому діабеті;
  • наявності будь-яких гострих запальних хвороб;
  • інфекційних захворюваннях у гострій фазі;
  • будь-яких недугах шкірного покриву в активній стадії на ділянці лікування;
  • вагітності й лактації;
  • онкології;
  • епілепсії;
  • температурному або хімічному впливі на шкіру, менше ніж за два тижні до процедури (пілінги, засмага та інше);
  • прийомі медичних препаратів, що збільшують чутливість тканин;
  • наявності схильності до появи келоїдних рубців.

Наслідки

Можливі такі ускладнення:

• виникнення рубців;
  • пігментаційні дисфункції;
  • набряки та синці.

Львів вул. Богомольця, 3 р.Личаківський
Клініка естетичної медицини "Персона Люкс", який отримав ліцензію в 1996 році, працює в області естетичних медичних послуг.
  • Видалення судинних зірочок на обличчі

Часи роботи: