Лікування кореневих каналів зуба у Львові (Галицький (Центр) район)

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи в Галицькому районі (Центр)
Медикаментозна обробка кореневого каналу 550 грн
Знайдена 1 клініка

Сб
Вже в друге роблю гігієну в лікаря Ірини Антішко. Результатом дуже задоволена. Все швидко,безболісно і якісно. Дуже дякуююююю!
Іванка
Звернулась у клініку Рікота за порадою родичів. Задоволена нею,роблять якісно і недорого . Моя донька ходить лікувати зуби задоволенням. Дуже привітний персонал,лікарі мають підхід до дітей.Моя доця сама питає коли ми знову підем до зубного і це великий плюс.Дякую що ви є.
Леонід
Замучив зуб мудрості, тому було вирішено його видалити. Після пошуків по інтернету наткнувся на стоматологічну клініку РІКОТА. Видалення зуба мудрості пройшло якісно і швидко. Персонал кваліфікований, та уважний.
Андрій
Звернувся до стоматологічній клініці РІКОТА за рекомендацієй друга. У данній клініці, мені надали якісну допомогу з лікування зубів від пародонтиту. Тепер я можу безболісно приймати будь-яку їжі. Все зробили швидко та якісно, тай ще недорого. Дякую.
Львів вул. Шевченка, 62
р.Галицький (Центр)
  • Медикаментозна обробка кореневого каналу 550

Лікування кореневих каналів зуба в лікарнях в інших районах Львова

Львів вул. Кармелюка, 5
р.Личаківський
Стоматологічна клініка «Камелія» пропонує пацієнтам повний спектр послуг по лікуванню та профілактиці захворювань зубів та ясен. Фахівці клініки мають досвід у своєї сфері. Приймає лікар: Козицький Богдан Ігорович
7,2
Львів вул. Пекарська, 55/3
р.Личаківський
Ортодонтологічний центр "Villa Louisa" спеціалізован на естетичній стоматології та візуальній діагностиці ротової порожнини, працює з 2013 року. У роботі фахівці клініки дотримуються європейських стандартів, орієнтуючись на роботу французьких колег. Серед обладнання клініки Gendex CB 500 (для КТ, за допомогою якого проводяться кольорові панорамні знімки 2D і багатошарові 3D-моделі). Gendex GXDP-300 (США), панорамний рентген.
  • Ендодонтичне лікування 1 каналу 800
Львів вул. Дорога Кривчицька, 19
р.Личаківський
Сучасна стоматологічна клініка для молоді "Cherepanych" допомагає зберегти та вилікувати зуби дітям та дорослим. Серед спеціалістів клініки молоді та енергійні фахівці — стоматолог, ортодонт.
Львів вул. Окружна, 94 А
р.Франківський
Стоматологічна клініка "Експерт" пропонує кваліфіковане лікування зубів та ясен для дітей та дорослих. В клініці працюють молоді фахівці першої та другої категорії, які володіють сучасними методами лікування. Приймає лікар: Поташник Ірина Романівна
  • Ендодонтичне лікування 1 кореневого каналу 200
  • Ендодонтичне лікування 2 кореневих каналів 300