Пластика вуздечки верхньої губи у Львові (Галицький (Центр) район)

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи в Галицькому районі (Центр)
Знайдена 1 клініка

Уляна
Генадій Маркович Каліка перевершив мої сподівання ,яким має бути висококваліфікований хірург. Робила ринопластику носа так як у вусі стріляло від дитячої травми ( влитіла носом в дерево) і міняла форму носа. Сама операція пройшла прекрасно, мала ускладнення так як завчасно почались місячні, Генадій Маркович віртуоз своєї справи з 40річним досвідом знайшов рішення
Ігор
Генадій Маркович прекрасний спеціаліст та віртуоз своєї справи. Вислухав, порадив, допоміг. В клініці комфортні умови, персонал професійний та завжди уважний до кожного пацієнта. РЕКОМЕНДУЮ!
Світлана
Геннадій Маркович -це лікар-чарівник! Без перебільшення. Мій випадок - не з простих: травма носа 15-ти річної давності, рубці, перелом переносиці, викривлення носової перегородки, неестетичний вигляд і т.д. і т.п. зараз у мене період реабілітації. Результатом задоволена вже тепер. Щаслива, що потрапила саме до цього лікаря: чуйного, доброго, щирого, відповідального і ДУЖЕ уважного... Спасибі Вам, Геннадію Марковичу, за Ваші золоті руки та щире серце!
Світлана
Геннадій Маркович -це лікар-чарівник. Без перебільшення. Мій випадок - далеко не з простих: травма носа 15-тирічної давності, викривлення носової перегородки, перелом переносиці, неестетичний вигляд, давні рубці.... і т.д. і т.п. Але Геннадій Маркович - професіонал своєї справи: дуже уважний, щирий, добрий... і що важливо в такий момент, вміє налаштувати на позитив. Прекрасно розуміє своїх пацієнтів, підтримує, переживає разом з ними цей важливий і складний момент. Я щаслива, що потрапила саме до нього. Зараз проходить період моєї реабілітації. Я вже задоволена своїм носиком.Впевнена, що все під контролем, а значить, результат буде відмінним. Щире спасибі ВАМ, Геннадію Марковичу, за Ваші золоті руки та щире серце!
Львів пр-т Чорновола, 45 А (корп. 4, пов. 2)
р.Галицький (Центр)
Центр професійної естетичної хірургії надає медичну допомогу в сфері корегування зовнішнього вигляду, пластики різних частин тіла. Операції проводить пластичний хірург з багаторічним досвідом.
  • Пластика вуздечки верхньої губи
Працює з
Пн: 10:00-12:00 Ср: 10:00-12:00 Пт: 10:00-12:00

Пластика вуздечки верхньої губи в лікарнях в інших районах Львова

6,7
Львів м. Броди, вул. Золота, 22
Стоматологічна клініка Харченка — це сучасний центр допомоги пацієнтам, які страждають від захворювань зубів, а також прагнуть поліпшити естетичний вигляд зубного ряду. Більшість маніпуляцій виконується з анестезією, що гарантує відсутність больових відчуттів. Приймає лікар: Харченко Марк Юрійович
  • Пластика вуздечки губи (у вартість включено: комп’ютерна анестезія STA, накладання швів, післяопераційний догляд) от 1 300
Львів, вул. Липинського В. 28/107, ЖК «Парус»
р.Франківський