Коронка на зуб у Львові (Галицький (Центр) район)

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи в Галицькому районі (Центр)
Львів вул. Шевська, 1
р.Галицький (Центр)
Стоматологічна клініка доктора Буня Ю.М. спеціалізується на сучасних послугах в лікуванні зубів та ясен. Провідний лікар - доктор медичних наук.
Дарья Іванівна, 25 жовтня '16р.

Знайома з Юрієм Миколайовичем, я в його клініці обслуговуюся і кілька разів у нього на прийомі була. Добре і старанно виконує свою роботу, мені подобається.

Працює з 09:00-21:00

Коронка на зуб в лікарнях в інших районах Львова

Львів вул. Сахарова, 82/17
р.Франківський
Клініка стоматології Глушко займається естетичним протезуванням та імплантацією, хірургією та ендодонтичним лікуванням зубів. Фахівці клініки мають багаторічний досвід, пройшли навчання за кордоном.
Богдан, 14 червеня '17р.

Сучасне обладнання, привітний персонал, зручний графік, індивідуальний підхід до кожного пацієнта це особливості за які обрав саме цю клініку)))

Працює з 09:00-19:00
Львів вул. Шевська, 1
р.Галицький (Центр)
Дарья Іванівна, 25 жовтня '16р.

Працює з 09:00-21:00
Акції
Львів вул. Залізнична, 25
р.Залізничний
Сучасна стоматологічна клініка "Стоматолог і Я" проводить ортопедичне, хірургічне, терапевтичне, ортодонтичне, ендодонтичне та пародонтологічне лікування ротової порожнини. Пацієнтів приймають кваліфіковані лікарі-стоматологи, які володіють інноваційними технологіями, вдосконалюють навички та займаються науковою діяльністю.
  • Штампована коронка 500
  • Коронка металева лита 700
Працює з 09:00-20:00
Львів вул. Академіка Єфремова, 75 (Клініка естетичної стоматології)
р.Франківський
Приватний стоматологічний кабінет лікаря Юрія Заремба надає послуги з лікування та профілактиці захворювань ротової порожнини, зубів та ясен. Пацієнтів приймає стоматолог-терапевт, ортопед. Лікар має вищу кваліфікаційну категорію.
Остап, 12 червеня '17р.

Дякую за лікування!