Пломбування зубів у Львові (Галицький (Центр) район)

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи в Галицькому районі (Центр)
Пломбування зуба на 1 поверхню: лікування каріозних уражень з повним відновленням анатомічної форми та функції зуба - препарування каріозної порожнини + встановлення композитної пломби + полірування зуба + використання кофердаму + застосування OptraGate 2840 грн
Тимчасова фотополімерна пломба І категорія 780 грн
Знайдено 3 клініки

Вже в друге роблю гігієну в лікаря Ірини Антішко. Результатом дуже задоволена. Все швидко,безболісно і якісно. Дуже дякуююююю!
Іванка
Звернулась у клініку Рікота за порадою родичів. Задоволена нею,роблять якісно і недорого . Моя донька ходить лікувати зуби задоволенням. Дуже привітний персонал,лікарі мають підхід до дітей.Моя доця сама питає коли ми знову підем до зубного і це великий плюс.Дякую що ви є.
Леонід
Замучив зуб мудрості, тому було вирішено його видалити. Після пошуків по інтернету наткнувся на стоматологічну клініку РІКОТА. Видалення зуба мудрості пройшло якісно і швидко. Персонал кваліфікований, та уважний.
Андрій
Звернувся до стоматологічній клініці РІКОТА за рекомендацієй друга. У данній клініці, мені надали якісну допомогу з лікування зубів від пародонтиту. Тепер я можу безболісно приймати будь-яку їжі. Все зробили швидко та якісно, тай ще недорого. Дякую.
Львів вул. Шевченка, 62
р.Галицький (Центр)
  • Пломбування зуба на 1 поверхню: лікування каріозних уражень з повним відновленням анатомічної форми та функції зуба - препарування каріозної порожнини + встановлення композитної пломби + полірування зуба + використання кофердаму + застосування OptraGate 2 840
  • Пломбування зуба на 2 поверхні: лікування каріозних уражень з повним відновленням анатомічної форми та функції зуба - препарування каріозної порожнини + встановлення композитної пломби + полірування зуба + використання кофердаму + застосування OptraGate 3 900
  • Пломбування зуба на 3 поверхні: лікування каріозних уражень з повним відновленням анатомічної форми та функції зуба - препарування каріозної порожнини + встановлення лікувальної прокладки + встановлення композитної пломби + полірування зуба + використанн 4 900
  • Тимчасове пломбування зуба 760
  • Пломбування постійного зуба у змінному прикусі: препарування каріозної порожнини + встановлення пломби + полірування зуба + використання кофердаму + застосування OptraGate (за потреби) + робота у 4 руки 2 200
Астра Дент
Львів пр-т Шевченка, 7
р.Галицький (Центр)
Затишна сучасна стоматологія у серці Львова - Astra Dent на проспекті Шевченка, 7
  • Тимчасова фотополімерна пломба І категорія 780
  • Тимчасова фотополімерна пломба ІІ категорія 1 070
  • Тимчасова лікувальна пломба 160
  • Пломба, середній карієс 1 180
  • Пломба, глибокий карієс 1 420
Львів вул. Шевська, 1
р.Галицький (Центр)
Стоматологічна клініка доктора Буня Ю.М. спеціалізується на сучасних послугах в лікуванні зубів та ясен. Провідний лікар - доктор медичних наук. Приймає лікар: Бунь Юрій Миколайович
  • Пломбування зубів