Фотовибілювання зубів у Львові (Галицький (Центр) район)

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи в Галицькому районі (Центр)
4,0
Знайдено 3 клініки

Сб
Віталія
Я в цій клініці пломбувала зуби, дуже задоволена сервісом, обслуговуванням та клінікою в цілому. Все дуже охайно, всюду стоїть сучасне обладнання, навіть не треба порівнювати з державними закладами. Все таки такі клініки виграють за рахунок обладнання в першу чергу. Рекомендую.
Христина
Батько тут ставив зубні протези, з віком якість зубів знизилась, а згодом і взагалі почали випадати. Як ви розумієте залишитись без зубів у 50 то не дуже кльово, тому обрали Корал в якості помічника. Зараз батько ходить з якісними протезами, такаже що це досить комфортно. Дякуємо Коралу, за допомогу!
Марічка
У Коралі лікувала карієс, дужезадоволена клінікою, технічним оснащенням та процесіональними якостями песоналу, якщоу вас є проблеми з посмішкою, то рекомендую звернулися за допомогою сюди.
Мирослав
Зубрицький гарно робить свою справу. Звертаючись до Олександра, я впевнений, що не марно витрачаю свої гроші. У нього висока якість матеріалів та сучасні методи лікування – мені це подобається.
Львів вул. Дудаєва, 19/2
р.Галицький (Центр)
Медичний центр "Корал" заснована у 1994 році, спеціалізується у галузі стоматологічного лікування зубів та ясен.
Львів вул. Лесі Українки, 35/10 А
р.Галицький (Центр)
Стоматологічна клініка «Олдент» надає якісну та сучасну стоматологічну допомогу. У штаті клініки працюють лікарі першої кваліфікації.
Львів вул. Шевська, 1
р.Галицький (Центр)
Стоматологічна клініка доктора Буня Ю.М. спеціалізується на сучасних послугах в лікуванні зубів та ясен. Провідний лікар - доктор медичних наук.