Бактеріологічні дослідження у Львові (Франківський район)

Послуга Ціна
Бактеріоскопія у жінок - з 3-х точок 125
7,2
Львів вул. Зигзаг, 5
р.Франківський
Засновано спеціалізований діагностичний медичний центр "Астра" в 1996 р. Головне завдання медзакладу - допомогу пацієнтам в області сексуального здоров'я та репродуктивної медицини. Фахівці центру отримали підготовку в закордонних клініках.
  • Бактеріоскопія у жінок - з 3-х точок 125
  • Бактеріоскопія у жінок - з 2-х точок 90
  • Бактеріоскопія у жінок - з 1 точки 70
  • Бактеріоскопія у чоловіків (уретра) 70
  • Бактеріоскопія у чоловіків (уретра,сік простати-із забором матеріалу 150
Працює з 09:00-18:00

Бактеріологічні дослідження в лікарнях в інших районах Львова

7,2
  • Бактеріоскопія у жінок - з 1 точки 70
  • Бактеріоскопія у чоловіків (уретра) 70
  • Бактеріоскопія у чоловіків (уретра,сік простати-із забором матеріалу 150
Працює з 09:00-18:00
Львів вул. Володимира Івасюка, 4 (офіс 1)
р.Личаківський
Приватна львівська клініка озонотерапії «Ніка і К» пропонує профілактику, діагностику та лікування более150 видів захворювань. Центр забезпечує можливість в комфортних умовах безболісно поліпшити самопочуття або отримати точну картину стану здоров'я. Індивідуальний похід до кожного пацієнта, зручний графік роботи дозволяє отримати консультацію чи лікування всім піклуються про власне здоров'я.
  • Бактеріологічний посів на флору з визначенням чутливості до антибіотиків (кров, сеча, молоко, сперма, зішкріб, мазок) 250
Працює з 10:00-20:00