Клініки стоматології в Хмельницькому

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи
Консультація стоматолога 150 грн
Знайдено 8 клінік

Сб
Ірина
В Олександра Миколайовича робили пластику вуздечки верхньої губи. Сину 4 роки. Без сліз і капризів, швидко і якісно! Дякуємо за Ваш професіоналізм!
Стаматолог від Бога! Дуже приємний, ввічливий, розумний спеціаліст! Вміє найти підхід до пацієнта, все докладно пояснити і усунути проблему швидко та безболісно. Я дуже вдячна йому за лікування. Відтепер рекомендую його всім друзям. До дітей також має особливий підхід, донька хоче ходити тільки до нього. Дякую Вам, Ігор Аркадійович, Ви найкращий!!!!
Вікторія
Хочу висловити свою думку про лікаря ЖУК НАДІЮ ОЛЕКСІЇВНУ!!! ПОДУМАЙТЕ ДОБРЕ ПЕРЕД ТИМ ЯК ЗВЕРНУТИСЬ ЗА ДОПОМОГОЮ ДО ЦІЄЇ "ЛЮДИНИ"!!!!! Я ніколи не могла подумати, що лікарь з таким стажем, може так халатно відноситись до пацієтна. Причиною мого візита, було відколення пломби. При огляді лікарь наголосила на тому, що потрібно видаляти корінь та чистити канали, це при тому, що зуб мене зовсім не торбував. Через тиждень після чистки каналів, я прийшла на їх пломбування, і лікаря повідомила про те, що маю сильну біль у зубі, на, що вона відповіла: Це нормальне явище. І запломбувала його. Протягом одного місяця у мене не проходила біль, і я знову звернулась до неї, на, що вона знову відповіла, що біль може бути до пів року. Такі сталось протягом 4 місяців я періодично зверталась до них у клініку DentHelp, та через певний час у мене вже почала напухати десна, на що вона відповідали це нормально та призначала мені антибіотики. Та краше мені не ставало!! Діло дойшло до того, що їхній хірург запропонував мені два рішення проблеми це видалення зуба або розділити його навпіл, і це при тому, що точну проблему ніхто не назвав. А Надія Олексіїївна все запевняла, що все добре!!! Після цього я намагалась знайти лікаря який все таки пояснить мені вчому причина, і мені вдалось!! Оказалось, що ця ЛІКАРЬ, яка вже має великий стаж не вміє користуватись інструментами!! Вона зробила мені 3 перфораці!! ("Перфорация зуба представляет собой отверствие в корне зуба, которое врач может сделать при неаккуратной работе"). Вже з того часу минуло 9 місяців, і я досі намагаюсь спасти свій зуб, щоб в свої 21 його не втраимти!!! МИ ДОВІРЯЄМ ЛІКАРЮ СВОЄ ЗДОРОВ'Я, ЩОБ ЙОГО ПОКРАЩИТИ, А НЕ ЗІПСУВАТИ!!! Я ВКРАЙ НЕ РЕКОМЕНДУЮ ЦЬОГО ЛІКАРЯ, ТАК ХАЛАТНО РОБИТИ СВОЮ РОБОТУ ЦЕ ГРІХ!!! А знаєте, що лікарь відповіла на моє обурення про те, що вона не визнає своїх помилок та робить свою роботу не якісно: Чому ви такі схвильованні та злі, це ж лише один зуб!! СЕРЙОЗНО?? ЦЕ ЖАХЛИВО ЧУТИ ВІД ЛЮДИНИ ЯКА НАЗИВАЄ СЕБЕ КВАЛІФІКОВАНИМ ЛІКАРЕМ! ЦІЙ ЛЮДИНІ БАЙДУЖЕ, ПОДУМАЄТЕ ОДИН ЗУБ ПЛЮС, ОДИН МІНУС!!!
Наташа
Избавил меня от страха лечения зубов раз и навсегда! Очень благодарна ему за порядочность, человечность и профессионализм. Все к нему!
5,9
Хмельницький вул. Зарічанська, 57/1
Стоматологічний центр "Дент Хелп" почав роботу у 1998 році, надає весь спектр стоматологічних послуг у лікуванні зубного ряду. Фахівці клініки постійно вдосконалюють свої навики на тематичних курсах та семінарах. Приймають лікарі: Горленко Катерина Олександрівна, Іванчук Микола Володимирович, Іванчук Тетяна Костянтинівна
  • Пломби з склоіномерного цементу 370
  • Пломби з фотополімеру от 550
  • Пломбування кореневих каналів молочних зубів от 150
  • Постійна пломба для молочних зубів 400
  • Фіксація брекет-системи металевої от 8 000
5,5
Хмельницький вул. Соборна, 69
Стоматологічна клініка лікаря Опенько почала роботу у 1999 році, пропонує всі види стоматологічної допомоги в лікуванні зубів та ясен. Лікарі клініки отримали медичну освіту, підвищують свої навики на профільних курсах та семінарах, мають відповідні сертифікати. Приймають лікарі: Білоконь Марія Олегівна, Гайдамашко Ігор Аркадійович, Опенько Юрій Миколайович
  • Відновлення коронкової частини зуба
  • Тимчасові коронки
  • Зубна імплантація
  • Остеопластика
Хмельницький вул. Зарічанська, 22/1
Стоматологічна клініка «Смайл Дент» спеціалізована у сфері лікування зубів, ясен та ротової порожнини. Лікарі клініки мають високу кваліфікацію, досвід та сучасне обладнання.
  • Первинний огляд, консультація, план лікування, рекомендації 20
  • Зняття зубних відкладень, нальоту за допомогою ультразвуку от 300
  • Снятие зубного налёта с помощью “Airflow”(1сегмент) 150
  • Проведення ремінералізуючої терапії 50
  • Закриття фісур зуба герметиками 150
4,8
Хмельницький вул. Пилипчука, 26
Стоматологічна клініка "Авіценна" почала працювати у 1994 році, надає всі види сучасної допомоги у лікуванні зубів та ясен, відновлює привабливу посмішку. Лікарі-стоматологи клініки мають багаторічний досвід, постійно підвищують свій рівень знань. Приймають лікарі: Каюк Ярослав Ярославович, Каюк Тетяна Вікторівна, Остафійчук Олена Анатоліївна
  • Базальна імплантація зубів
  • Брекети
  • Бюгельне протезування зубів
  • Відновлення зуба
4,6
Хмельницький пр-т Миру, 90/1
Стоматологічна клініка "ВК-Дент" почала роботу у 2002 році, виконує усі види стоматологічної допомоги, проводить діагностику та лікування зубів. Лікарі клініки мають медичну освіту, опанували новітні технології терапії.
  • Базальна імплантація зубів
  • Брекети
  • Бюгельне протезування зубів
  • Відновлення зуба
9,4
Хмельницький вул. Подільська 93/1, БЦ «Куб», 2-й поверх
Медичний центр "Оксфорд Медікал" є філією міжнародної мережі клінік, займається лікуванням різних захворювань малоінвазивними методами за 6 напрямками. Лікарі центру мають першу категорію кваліфікації, багаторічний досвід, пройшли додаткові тематичні курси та семінари.
  • Консультація стоматолога 150
  • Консультація онлайн стоматолога 150
  • Консультація дитячого стоматолога 150
Хмельницький, вул. Січових стрільців, 2/2 (навпроти ТЦ «Агора»)
Хмельницький м. Кам'янець-Подільський, пр-т Грушевського, 21 В
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" в Кам’янець-Подільському є філією міжнародної мережі клінік. В медичному центрі виконуються діагностика, лікування та профілактика хвороб за напрямками педіатрія, гінекологія, отоларингологія, хірургія, урологія, дерматологія, проктологія, косметологія. Тут працюють кваліфіковані спеціалісти першої та другої категорії.
  • Реставрація зубів (1ч.) (14 13 12 11/21 22 23 24) (1/3 ) 1 430
  • Реставрація зубів (1,5 години) (2/3) 1 650