Клініки психотерапії в Хмельницькому

Можливо, вас цікавлять лікарі психотерапевти
Консультація психотерапевта 200
13 відгуків
Знайдено 4 клініки

Працюють по:

Сб Нед
Діма
Приватна поліклініка "Малятко+" допомогла моїй дитині вилікувати нетримання сечі. Тут працюють спеціалісти вищої категорії, відчувається їх багаторічний дослід. Я від щирого серця вдячний за виконану роботу. При необхідності відвідуємо лише цю поліклініку. Рекомендую.
Ангеліна
З грудною дитиною, не маю можливості з'їздити до лікарні. Мені дуже подобається поліклініка "Малятко+". Вона надає послугу дитячого оздоровчого массажу з елементами гімнастики на дому. Це дуже зручно та практично. Персонал турботливий.
Катя
У школі, в моєї дитини виявили сколіоз. До місцевої лікарні не захотіла йти. Звернулася в приватну поліклініку "Малятко+". Було призначено лікування. Варто відмітити, доброзичливе відношення персоналу до своїх клієнтів. Корекція сколіозу пройшла успішно. Дякую.
Діма
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
7,9
Хмельницький вул. Володимирська, 94
Медичний кабінет лікаря Гурфінкеля М.С. пропонує традиційні та нетрадиційні методи терапії неврологічних захворювань.
  • Лікування безсоння
  • Лікування неврозів
Працює з 09:00-18:00
7,7
Хмельницький вул. Вайсера, 12/1
Приватна поліклініка "Малятко+" створена у 2010 році, спеціалізована на обстеженні та лікуванні дітей за різними медичними напрямкам, має першу категорію акредитації за стандартами МОЗ. Висококваліфіковані дитячі лікарі клініки мають багаторічну практику роботи з малюками від народження до повноліття.
  • Корекція заїкання
Працює з 09:00-18:00
7,5
Хмельницький вул. Кам’янецька, 76
Медичний діагностичний центр "ЄвроМед+" створений у 2014 році, проводить дослідження на сучасному магнітно-резонансному томографі. Фахівці центру мають вищу та першу категорію кваліфікації, досвід практичної роботи понад 10 років.
  • Консультація психотерапевта 200
  • Сеанс психотерапії
Працює з 08:00-21:00
Сб: 09:00-18:00 Нд: 09:00-15:00
7,4
Хмельницький вул. Гагаріна, 5 (3-й поверх)
Психологічний центр Мартинових "Его" надає психологічну підтримку пацієнтам, проводить сеанси психоаналізу індивідуально та групами. Приймають лікарі: Мартинова Наталія Юріївна, Мартинов Руслан Іванович
  • Лікування безсоння
  • Лікування депресії