Клініки реабілітології в Хмельницькому

Можливо, вас цікавлять лікарі реабілітологи
7,9
Хмельницький вул. Булаєнко, 51
Медичний центр "АПІС МЕЛІФІКА" займається реабілітацією дітей від народження до повноліття, які мають патології дихальних органів, нервової системи, хвороби шкіри, алергії тощо. Фахівці центру мають медичну освіту, досвід роботи з дітьми, лікують методами традиційної та нетрадиційної медицини.
Антон, 24 серпня '16р.

Прекрасная женщина и врач.

• Консультація реабілітолога
  • Реабілітація затримки психомовленневого розвитку різного генезу
Працює з 09:00-19:00
7,3
Хмельницький вул. Ватутіна, 14
Багатопрофільний медичний центр "Вілєна" створений у 1998 році, проводить клінічну діагностику та лікування різних захворювань загальномедичного напрямку. В штаті поліклініки працюють доктор медичних наук, професор, лікарі вищої категорії кваліфікації.
Summers_bee, 07 червеня '17р.

Перше, що ріже вуха - це пересудлива адміністраторша рецепції. Не встиг попередній пацієнт за двері вийти, як його обговорює вже весь молодший персонал. Але це не пік. Коли вільних вух нема, вона починає навязуватись пацієнтам, що сидять в черзі, мовляв, ви бачили його - назбирав болячок і лікуватись не хоче. Їхнє гасло, що висить на оф сайті "Конфиденциальность- право знать, что личная информация не будет известна другим. Покой- право чувствовать себя уютно." цим перекреслюється повністю. Не знаю, чи працює вона сьогодні, бо востаннє, кілька місяців тому на рецепції була вже інша жінка - тиха, погружена в свою роботу. Що стосується професіоналізму лікарів - тут ситуація райдужніша. Лікар Яворська Л.О. дійсно професійно ставить діагнози,лікує інфекції, проте багато "лиє води", назначає додаткові супутні ліки, які просто для підтримки організму. а тепер саме цікаве - в них немає чіткої цінової політики.Ціни плаваючі, від одного відвідування до іншого вас порахують по - різному, тому не будьте готові до однієї суми. Це при тому, що прайс у них висить. Але можуть зробити знижку (такий собі комплімент від клініки), якщо ви будете вдаватись в ціни. Якшо по баллах: Лікування - 8 Сервіс - 4-5

• Крапельниця
Працює з 09:00-18:00
6,0
Хмельницький вул. Подільська, 10
Медичний центр "Оксфорд Медікал" є філією міжнародної мережі клінік, займається лікуванням різних захворювань малоінвазивними методами за 6 напрямками. Лікарі центру мають першу категорію кваліфікації, багаторічний досвід, пройшли додаткові тематичні курси та семінари.
Оксана, 27 березеня '17р.

Пишу свіжий відгук про враження наданих послуг у відділенні УЗД клініки Oxford medical. Зіткнулась з повною неповагою до пацієнта і його часу. Прийшовши вчасно по запису на УЗД по гінекології (його роблять з повним сечовим міхуром), я просто не дочекалась своєї черги, тому що мене не поспішали приймати, а терпіти в такій ситуації дуже складно-точніше неможливо. Зіпсований настрій, витрачений час, відсутність результату-ось, що я отримала від цієї клініки. Не Рекомендую.

• Крапельниця
Працює з 09:00-20:00