Медакустика, центр реабілітації слуху в Чернівцях

8,8

16 10

м.Лукьяновская

40 25
Івано-Франківськ м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 65
Черкаси вул. Чайковського, 49/1 (МЦ "Новий зiр", 2 поверх)
Київ г. Белая Церковь, б-р Михаила Грушевского, 13
Дніпро пр-т Богдана Хмельницького, 26

м.Вокзальная

м.Метростроителей

Львів вул. Личаківська, 101

р.Личаківський

Одеса вул. Богдана Хмельницького, 24 (МЦ "ОПТІКОР", 2 поверх)

р.Малиновский

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Центр реабілітації слуху "Медакустика" в в Чернівцях — філія всеукраїнської компанії "Медакустика", що пропонує якісні послуги з вирішення проблем слуху, мови і голосу у пацієнтів будь-якого віку, в тому числі дітей. Тут можна пройти всебічне обстеження слуху, підібрати слуховий апарат і отримати повний медичний супровід протягом усього періоду його носіння. У центрі працюють висококваліфіковані фахівці, багато з яких мають досвід роботи в клініках Європи і США:

• аудиологи;
  • оталарингологи;
  • сурдологи;
  • аудиометристи-слухопротезисти;
  • сурдопедагоги;
  • логопеди;
  • дефектологи;
  • психологи.

Завдяки найсучаснішому обладнанню лікарі мають можливість вирішувати найскладніші завдання в діагностиці і лікуванні патологій слуху.

За якістю надання послуг "Медакустика" займає лідируюче положення серед інших українських компаній цього профілю.Центр гарантує своїм пацієнтам:

• індивідуальний підхід до кожного пацієнта;
  • безкоштовне надання медичних послуг у разі придбання слухового апарату в центрі;
  • повний супровід пацієнта, що носить слуховий апарат, в гарантійний період і після його закінчення.

Центр реабілітації слуху "Медакустика" — це сучасний медичний заклад, що працює у відповідності з світовими стандартами слухопротезування.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Медакустика, центр реабілітації слуху в Чернівцях, вартість послуг:

• Консультація отоларинголога 200

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Платон
01 квітня '18г.
Ставлю сміливо оцінку 10! Все класно, нова апаратура, дружній колектив, КОМАНДА! Слуховий апарат тепер мені не докучає, майже його не помічаю. Буду вас рекомендувати усім знайомим.
Ганна
26 березеня '18г.
Медичний супровід протягом носіння слуховогу апарату дуже важливий для таких людей як я. Дефектологи, психологи надавали корисні консультації. Вдячна вашій команді Медакустиці в Чернівцях.
15 березеня '18г.
Хочу подякувати спеціалістам Медакустики, вирішили всі проблеми зі слухом у моєї дитини. Дуже сподобалось обслуговування, як взагалі поставлена робота в клініці та сервіс на сайті.
Олег
01 березеня '18г.
Лікував зуб, а дало на вухо. В Чернівцях Медакустика буквально врятувала мене від сильних стрілянь у вусі. Краще витратити 200 грн на професіональну консультацію ніж бігати по аптеках і купувати сумнівні краплі.
Аліна
13 лютого '18г.
Бабуся стала погано дочувати, набридло. Завжди як попуга все перепитувала, бісило. РЕкомендую усім, у кого ж такі проблеми як і в нашій родині, не пожаліти грошей і відвести хворого в Медакустику в Чернівцях.
Діана
28 січня '18г.
Думала вистачить мені грошей, щоб підібрати гарний слуховий апарат чи ні? Оператор під час запису на прийом назвав точну суму і мене це влаштувало. Ніяких зайвих витрат. Все влаштовує.
Поліна
21 січня '18г.
Все сподобалось, якщо можливо, додайте на вашому сайті функцію ЧАТ, бо коли погано чуєш, то розмова з оператором майже не можлива. Дякую за розуміння і чуйних фахівців, майстрів свого діла.
+38 (037) 295-03-06 +38 (067) 460-40-30 +38 (050) 302-68-50 +38 (073) 002-53-44
Зверніть увагу на інші клініки:
Чернівці вул. 28 червня, 25
9,6
Центр естетичної косметології "Грація" надає повний спектр лікувально-діагностичних послуг в напрямку апаратної та ін’єкційної косметології, дерматології, пластичної хірургії, усіх видів масажу. Серед лікарів центру кандидати медичних наук, лікарі вищої кваліфікаційної категорії.
Чернівці пр-т Незалежності, 121а
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" в Чернівцях надає кваліфіковану медичну допомогу за напрямками: стоматологія, проктологія, урологія, отоларингологія, дерматологія, сімейна медицина, флебологія, хірургія та інші. У відділенні працюють також дитячі спеціалісти: ендокринолог, стоматолог, ЛОР, невролог, кардіолог, дерматолог. Лікарі центру мають вищу та першу категорії.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 09:00-17:00 Н: 10:00-14:00
"Центр відновлення зору Анатолія Совви" в Чернівцях — одна з багатьох філій медичного закладу, який надає медичне лікування та діагностику захворювань очей у дорослих та дітей. Центр має акредитацію вищої категорії. Провідні фахівці центру — лікарі-офтальмологи, хірурги вищої кваліфікації. Центр використовує сучасне високотехнологічне обладнання, передові методики лікування.
Записатися на прийом
Чернівці вул. В.Трепка, 1а (3-й поверх)
9,4
Клініка пластичної та естетичної хірургії "ПластАрт" спеціалізується на проведенні хірургічного втручання для вдосконалення людського тіла. Провідний спеціаліст клініки має багаторічний досвід, використовує індивідуальний підхід, інноваційні ідеї.