Медакустика, центр реабілітації слуху в Чернівцях

8.0
Чернівці, вул. Комарова, 32 Б
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Центр реабілітації слуху "Медакустика" в в Чернівцях — філія всеукраїнської компанії "Медакустика", що пропонує якісні послуги з вирішення проблем слуху, мови і голосу у пацієнтів будь-якого віку, в тому числі дітей. Тут можна пройти всебічне обстеження слуху, підібрати слуховий апарат і отримати повний медичний супровід протягом усього періоду його носіння. У центрі працюють висококваліфіковані фахівці, багато з яких мають досвід роботи в клініках Європи і США:

• аудиологи;
  • оталарингологи;
  • сурдологи;
  • аудиометристи-слухопротезисти;
  • сурдопедагоги;
  • логопеди;
  • дефектологи;
  • психологи.

Завдяки найсучаснішому обладнанню лікарі мають можливість вирішувати найскладніші завдання в діагностиці і лікуванні патологій слуху.

За якістю надання послуг "Медакустика" займає лідируюче положення серед інших українських компаній цього профілю.Центр гарантує своїм пацієнтам:

• індивідуальний підхід до кожного пацієнта;
  • безкоштовне надання медичних послуг у разі придбання слухового апарату в центрі;
  • повний супровід пацієнта, що носить слуховий апарат, в гарантійний період і після його закінчення.

Центр реабілітації слуху "Медакустика" — це сучасний медичний заклад, що працює у відповідності з світовими стандартами слухопротезування.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Медакустика, центр реабілітації слуху в Чернівцях, вартість послуг:

• Консультація лікаря аудіолога
  • Аудіометрія (вимірювання гостроти слуху)
  • Імпедансометрія
  • Отоакустична емісія (ОАЕ)
  • Підбір і налаштування слухового апарату
  • Налаштування СА без гарантії придбаних у нас
  • Виклик фахівця додому з обладнанням
  • Консультація аудіометриста-слухопротезиста

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Платон
01 квітня '18р.
Ставлю сміливо оцінку 10! Все класно, нова апаратура, дружній колектив, КОМАНДА! Слуховий апарат тепер мені не докучає, майже його не помічаю. Буду вас рекомендувати усім знайомим.
Ганна
Медичний супровід протягом носіння слуховогу апарату дуже важливий для таких людей як я. Дефектологи, психологи надавали корисні консультації. Вдячна вашій команді Медакустиці в Чернівцях.
Хочу подякувати спеціалістам Медакустики, вирішили всі проблеми зі слухом у моєї дитини. Дуже сподобалось обслуговування, як взагалі поставлена робота в клініці та сервіс на сайті.
Олег
Лікував зуб, а дало на вухо. В Чернівцях Медакустика буквально врятувала мене від сильних стрілянь у вусі. Краще витратити 200 грн на професіональну консультацію ніж бігати по аптеках і купувати сумнівні краплі.
Аліна
Бабуся стала погано дочувати, набридло. Завжди як попуга все перепитувала, бісило. РЕкомендую усім, у кого ж такі проблеми як і в нашій родині, не пожаліти грошей і відвести хворого в Медакустику в Чернівцях.
Діана
Думала вистачить мені грошей, щоб підібрати гарний слуховий апарат чи ні? Оператор під час запису на прийом назвав точну суму і мене це влаштувало. Ніяких зайвих витрат. Все влаштовує.
Поліна
Все сподобалось, якщо можливо, додайте на вашому сайті функцію ЧАТ, бо коли погано чуєш, то розмова з оператором майже не можлива. Дякую за розуміння і чуйних фахівців, майстрів свого діла.

Зверніть увагу на інші клініки:
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" в Чернівцях надає кваліфіковану медичну допомогу за напрямками: стоматологія, проктологія, урологія, отоларингологія, дерматологія, сімейна медицина, флебологія, хірургія та інші. У відділенні працюють також дитячі спеціалісти: ендокринолог, стоматолог, ЛОР, невролог, кардіолог, дерматолог. Лікарі центру мають вищу та першу категорії.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 09:00-18:00 Н: 09:00-15:00
"Центр відновлення зору Анатолія Совви" займається та діагностикою та лікуванням вад зору. Основним напрямком є лікування катаракти та ексімерлазерна корекція зору. Для діагностики та лікування ми використовуємо сучасне діагностичне обладнання. Наші лікарі постійно відвідують конференції та семінари; підвищують свою кваліфікація та освоюють нові напрямки роботи.
Пн — Пт: 09:00-18:00
Чернівці вул. Владислава Трепка, 1 А (пов. 3)
8,9
Клініка пластичної та естетичної хірургії "ПластАрт" спеціалізується на проведенні хірургічного втручання для вдосконалення людського тіла. Провідний спеціаліст клініки має багаторічний досвід, використовує індивідуальний підхід, інноваційні ідеї.
Пн — Пт: 09:00-17:00
Чернівці пр. Парковий, 10 В
9,1
Медичний центр “Панацея” надає широкий спектр послуг за наступними напрямками: гінекологія, урологія, ультразвукова діагностика, онкологія (шкіра та м'які тканини). В установі також проводяться малоінвазивні хірургічні втручання по перерахованих вище медичних напрямках.