ПластАрт (PlastArt), клініка пластичної хрургії

8.8
Wi-Fi
Безкоштовна парковка
Чернівці, вул. Владислава Трепка, 1 А (пов. 3)
Пн — Пт: 09:00-17:00

або дзвоніть за телефонами:

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Клініка пластичної та естетичної хірургії "ПластАрт" спеціалізується на проведенні хірургічного втручання для вдосконалення людського тіла. Провідний спеціаліст клініки має багаторічний досвід, використовує індивідуальний підхід, інноваційні ідеї.

Медичний заклад надає пацієнтам послуги:

• консультації пластичного хірурга;
  • пластика обличчя;
  • блефаропластика;
  • пластика носа;
  • пластика вух;
  • зменшення та збільшення грудей;
  • лазерна та вакуумна ліпосакція;
  • абдомінопластика;
  • ліпомоделювання;
  • інтимна хірургія;
  • контурна пластика;
  • плазмоліфтинг;
  • біоревіталізація шкіри;
  • трансплантація волосся;
  • лікування проктологічних хвороб.

У клініці сучасна операційна облаштована за світовими стандартами, в якій проводяться виключно пластичні операції. Вузька спеціалізація фахівців гарантує якість послуг. Безумовні переваги пластичної клініки — досвід та висока кваліфікація лікаря, сучасні методи та технології, якісне медичне обладнання, комфортні умови, ввічливий та досвідчений персонал, достеменний прогноз та найкращий результат.

Клініка пластичної та естетичної хірургії "ПластАрт" — це лідер сучасної медицини в цій сфері.

ПластАрт (PlastArt), клініка пластичної хрургії, вартість послуг:

дивитися усі ціни

• Ще...

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Діма
Після нещасного випадку не міг змусити себе вийти з будинку. Здавалося усі тільки на мене й дивляться. Дякую лікарям цього центру, що допомогли знову почати жити і пройшли цей шлях зі мною!
24 квітня '18р.
Сделала ринопластику у Гуменного Руслана. Результатом очень довольна!!! Красивый носик, лицо стало милое и опрятное! Носик укоротил, приподнял кончик, горбинку хирург убрал , ну очень хорошая работа! И все это закрытым методом. Персонал профи !!! Не жалею что поехала из Киева в Черновцы и выбрала именно эту клинику!!
Андрей Муха
21 квітня '18р.
Парализовало меня после аварии, с лицом была беда. Не выходил на улицу вообще. Жена нашла вашу клинику в интернете, после двух операций я снова живу как и раньше. Жизнь одна, радуюсь теперь по полной.
Женя Шальнова
14 квітня '18р.
После родов были большие растяжки, не могла нормально ходить на пляж. Спасибо вашей клинике, за высококвалифицированную работу. Шрамов не осталось, радуюсь жизни, не скажешь что я вообще рожала. Спасибо
Катерина К.
01 квітня '18р.
После операции рака груди, никак не могла снова начать жить полноценной жизнью. Поход в магазин за покупкой белья, не доставлял уже такого удовольствия как раньше. После операции по увеличения груди в вашей клинике я снова живу и чувствую себя как все, на пляже не стыдно теперь ходить в купальнике.
Вадим М.
Делал коррекцию носа в вашей клинике, все анонимно, никто теперь не смеется надо мной. Самооценка взлетела до небес. Не могу не нарадоваться. Дай Бог здоровья всем работникам вашей клиники.
Людмила Козакова
Цены и качество совпадают. Мою проблему решили быстро и качественно, это одна из не многих клиник в Украине, достойная оценки 10 из 10! Так держать ребята! Спасибо вам огромное, терпения и здоровья.
Олена Заярна
Збільшувала груди у вашій клініці. Все вдалося, моя мрія збулася. Тепер не комплексую, гарні лікарі, чудове відношеня, швидке загоювання. Всім рекомндувати тепер буду вашу клініку.
Нікітка
В мене були проблеми після виведення татуювання, залишився грубий шрам. Тільки в вашій клініці мені допомогли з моєю проблемою, тепер не залишилося ні сліду.Дякую вашим спеціалістам за доброту і професіоналізм.

Зверніть увагу на інші клініки:
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" в Чернівцях надає кваліфіковану медичну допомогу за напрямками: стоматологія, проктологія, урологія, отоларингологія, дерматологія, сімейна медицина, флебологія, хірургія та інші. У відділенні працюють також дитячі спеціалісти: ендокринолог, стоматолог, ЛОР, невролог, кардіолог, дерматолог. Лікарі центру мають вищу та першу категорії.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 09:00-18:00 Н: 09:00-15:00
Чернівці пр. Парковий, 10 В
9,2
Медичний центр “Панацея” надає широкий спектр послуг за наступними напрямками: гінекологія, урологія, ультразвукова діагностика, онкологія (шкіра та м'які тканини). В установі також проводяться малоінвазивні хірургічні втручання по перерахованих вище медичних напрямках.
Пн — Пт: 09:00-18:00
Чернівці вул. Рівненська, 5 А
9,8
«Базисмед» — медичний центр широкого профілю в Чернівцях. В основі діяльності закладу доказова медицина та інновації. Тут можна зробити УЗД з еластографією, скринінг вагітності, повний комплекс ендоскопічних досліджень, записатись на консультацію до лікарів-спеціалістів понад 25 спеціалізацій, вилікувати варикоз, видалити невуси, зробити інші хірургічні втручання, здати аналізи в лабораторії, підписати декларацію з сімейним лікарем.
Oxford Medical (Оксфорд медікал) на Воробкевича — медичний центр, який надає широкий спектр лікувально-діагностичних послуг для дорослих та дітей. Основні напрямки — ендоскопія, гінекологія, ультразвукова діагностика, кардіологія, дерматологія, косметологія, терапія і педіатрія, нефрологія, неврологія, урологія, ендокринологія, проктологія та отоларингологія.