Клініка пластичної хрургії PlastArt (ПластАрт)

8,9
Wi-Fi
Безкоштовна парковка
Чернівці, вул. В.Трепка, 1а (3-й поверх)

Часи роботи:

або дзвоніть за телефонами:

+38 (037) 295-03-06 +38 (067) 460-40-30 +38 (050) 302-68-50 +38 (073) 002-53-44
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Клініка пластичної та естетичної хірургії "ПластАрт" спеціалізується на проведенні хірургічного втручання для вдосконалення людського тіла. Провідний спеціаліст клініки має багаторічний досвід, використовує індивідуальний підхід, інноваційні ідеї.

Медичний заклад надає пацієнтам послуги:

• консультації пластичного хірурга;
  • пластика обличчя;
  • блефаропластика;
  • пластика носа;
  • пластика вух;
  • зменшення та збільшення грудей;
  • лазерна та вакуумна ліпосакція;
  • абдомінопластика;
  • ліпомоделювання;
  • інтимна хірургія;
  • контурна пластика;
  • плазмоліфтинг;
  • біоревіталізація шкіри;
  • трансплантація волосся;
  • лікування проктологічних хвороб.

У клініці сучасна операційна облаштована за світовими стандартами, в якій проводяться виключно пластичні операції. Вузька спеціалізація фахівців гарантує якість послуг. Безумовні переваги пластичної клініки — досвід та висока кваліфікація лікаря, сучасні методи та технології, якісне медичне обладнання, комфортні умови, ввічливий та досвідчений персонал, достеменний прогноз та найкращий результат.

Клініка пластичної та естетичної хірургії "ПластАрт" — це лідер сучасної медицини в цій сфері.

• Ціни на послуги

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
24 квітня '18г.
Сделала ринопластику у Гуменного Руслана. Результатом очень довольна!!! Красивый носик, лицо стало милое и опрятное! Носик укоротил, приподнял кончик, горбинку хирург убрал , ну очень хорошая работа! И все это закрытым методом. Персонал профи !!! Не жалею что поехала из Киева в Черновцы и выбрала именно эту клинику!!
Андрей Муха
21 квітня '18г.
Парализовало меня после аварии, с лицом была беда. Не выходил на улицу вообще. Жена нашла вашу клинику в интернете, после двух операций я снова живу как и раньше. Жизнь одна, радуюсь теперь по полной.
Женя Шальнова
14 квітня '18г.
После родов были большие растяжки, не могла нормально ходить на пляж. Спасибо вашей клинике, за высококвалифицированную работу. Шрамов не осталось, радуюсь жизни, не скажешь что я вообще рожала. Спасибо
Катерина К.
01 квітня '18г.
После операции рака груди, никак не могла снова начать жить полноценной жизнью. Поход в магазин за покупкой белья, не доставлял уже такого удовольствия как раньше. После операции по увеличения груди в вашей клинике я снова живу и чувствую себя как все, на пляже не стыдно теперь ходить в купальнике.
Вадим М.
28 березеня '18г.
Делал коррекцию носа в вашей клинике, все анонимно, никто теперь не смеется надо мной. Самооценка взлетела до небес. Не могу не нарадоваться. Дай Бог здоровья всем работникам вашей клиники.
Людмила Козакова
17 лютого '18г.
Цены и качество совпадают. Мою проблему решили быстро и качественно, это одна из не многих клиник в Украине, достойная оценки 10 из 10! Так держать ребята! Спасибо вам огромное, терпения и здоровья.
Олена Заярна
03 лютого '18г.
Збільшувала груди у вашій клініці. Все вдалося, моя мрія збулася. Тепер не комплексую, гарні лікарі, чудове відношеня, швидке загоювання. Всім рекомндувати тепер буду вашу клініку.
Нікітка
05 січня '18г.
В мене були проблеми після виведення татуювання, залишився грубий шрам. Тільки в вашій клініці мені допомогли з моєю проблемою, тепер не залишилося ні сліду.Дякую вашим спеціалістам за доброту і професіоналізм.
+38 (037) 295-03-06 +38 (067) 460-40-30 +38 (050) 302-68-50 +38 (073) 002-53-44
Зверніть увагу на інші клініки:
Чернівці вул. 28 червня, 25
8,9
Центр естетичної косметології "Грація" надає повний спектр лікувально-діагностичних послуг в напрямку апаратної та ін’єкційної косметології, дерматології, пластичної хірургії, усіх видів масажу. Серед лікарів центру кандидати медичних наук, лікарі вищої кваліфікаційної категорії.
Чернівці пр-т Незалежності, 121а
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" в Чернівцях надає кваліфіковану медичну допомогу за напрямками: стоматологія, проктологія, урологія, отоларингологія, дерматологія, сімейна медицина, флебологія, хірургія та інші. У відділенні працюють також дитячі спеціалісти: ендокринолог, стоматолог, ЛОР, невролог, кардіолог, дерматолог. Лікарі центру мають вищу та першу категорії.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 09:00-17:00 Н: 10:00-14:00
7,7
Лікар-інфекціоніст приватної практики Сорохан Василь Денисович надає консультації з приводу інфекційних хвороб, проводить лікування та діагностику.
Чернівці вул. Рівненська, 5а
9,4
Медичний центр "Базисмед" — багатопрофільна клініка, що надає пацієнтам широкий перелік медичних послуг. В установі ведуть прийом дієтологи, флебологи, урологи, сімейні лікарі, хірурги, пластичні хірурги, проктологи, онкологи, кардіологи та інші фахівці.