Платформа тверезості, наркологічна клініка у Чернівцях

4.9
Wi-Fi
Оплата карткою
Безкоштовна парковка
Чернівці, вул. Південно-Кільцева, 12
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Платформа тверезості, наркологічна клініка у Чернівцях надає допомогу по виведенню з запою, детоксикації та очищення організму від токсичних речовин, комплексному лікуванню наркотичної та алкогольної залежностей, ігроманії. У клініці приділяється велика увага адаптації пацієнта в суспільстві після звільнення від залежності.

Послуги, якими можна скористатися в наркологічній клініці Платформа тверезості у Чернівцях:

• консультація нарколога, психолога;
  • лікування ігрової залежності;
  • лікування наркоманії та алкоголізму;
  • психологічна допомога родичам та близьким;
  • очищення організму від токсинів;
  • кодування новітніми лікарськими препаратами;
  • ресоціалізація;
  • реабілітація.

Реабілітація включає відновлення всіх сфер активної життєдіяльності пацієнта, вироблення психологічних навичок протидії згубним звичкам. Лікувальні методи, які використовуються в установі неодноразово довели свою ефективність та безпеку.

Платформа тверезості, наркологічна клініка у Чернівцях застосовує найефективніші сучасні реабілітаційні програми.

Основні переваги клініки — анонімність, кваліфіковані спеціалісти, індивідуальний підхід до кожного пацієнта, висока якість послуг, що надаються.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Платформа тверезості, наркологічна клініка у Чернівцях, вартість послуг:

• Комплексне Лікування алко нарко залежності, ігроманії
  • Лікування нарко алко залежності (Лікування, харчування), 1 доба
  • Підшивка нарко
  • Підшивка алко

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Тільки в Ніке змогли допомогти чоловікові кинути пити. Де ми тільки не лікувалися, все поверталося на круги своя. Спасибі лікарям!
Андрей Валентинович
Каждый год, 31 декабря мы отмечаем с друзьями Новый год. Празднование у меня переходит в длительный запой. Спасибо врачам клиники, которые помогают справиться с данной проблемой. Безмерно благодарен.
Валентина Николаевна
Отличная клиника, хорошее обслуживание и опытные врачи. Спасибо, что помогаете людям обрести новый смысл жизни!
Максим
Незнаю, что бы я делал без вашей помощь. Скатился бы совсем до уровня "запойный алкоголик". Благодарю.
Максим
Марія
Наш син лікується тут від алкоголізму. В клініку ліг не саме, а під батьківським тиском. Дуже хочеться вірити, що одужання близько.
Валентина Николаевна
Андрей Валентинович
Марія
Зверніть увагу на інші клініки:
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" в Чернівцях надає кваліфіковану медичну допомогу за напрямками: стоматологія, проктологія, урологія, отоларингологія, дерматологія, сімейна медицина, флебологія, хірургія та інші. У відділенні працюють також дитячі спеціалісти: ендокринолог, стоматолог, ЛОР, невролог, кардіолог, дерматолог. Лікарі центру мають вищу та першу категорії.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 09:00-18:00 Н: 09:00-15:00
"Центр відновлення зору Анатолія Совви" займається та діагностикою та лікуванням вад зору. Основним напрямком є лікування катаракти та ексімерлазерна корекція зору. Для діагностики та лікування ми використовуємо сучасне діагностичне обладнання. Наші лікарі постійно відвідують конференції та семінари; підвищують свою кваліфікація та освоюють нові напрямки роботи.
Пн — Пт: 09:00-18:00
Чернівці вул. Владислава Трепка, 1 А (пов. 3)
8,9
Клініка пластичної та естетичної хірургії "ПластАрт" спеціалізується на проведенні хірургічного втручання для вдосконалення людського тіла. Провідний спеціаліст клініки має багаторічний досвід, використовує індивідуальний підхід, інноваційні ідеї.
Пн — Пт: 09:00-17:00
Чернівці пр. Парковий, 10 В
9,1
Медичний центр “Панацея” надає широкий спектр послуг за наступними напрямками: гінекологія, урологія, ультразвукова діагностика, онкологія (шкіра та м'які тканини). В установі також проводяться малоінвазивні хірургічні втручання по перерахованих вище медичних напрямках.
Пн — Пт: 09:00-18:00