Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Кабінет лікаря-інфекціоніста Сорохана В. Д.

7.9
Чернівці, вул. Головна, 137
Пн — Пт: 09:00-18:00
Записатися на прийом
 • Про клініку
 • Ціни на послуги
 • Відгуки
 • Лікарі

Лікар-інфекціоніст приватної практики Сорохан Василь Денисович надає консультації з приводу інфекційних хвороб, проводить лікування та діагностику. Спеціаліст має першу кваліфікаційну категорію, ступінь кандидата медичних наук.

Послуги, які пропонує лікар:

 • консультації фахівця;
 • діагностика та лікування інфекційних захворювань;
 • виїзд лікаря до дому до пацієнта.

Основні переваги — високий рівень професійної підготовки спеціаліста, володіння сучасними методами терапії, індивідуальний підхід, комфортні умови.

Кабінет лікаря Сорохан Василя Денисовича — це якісна допомога у лікуванні вірусних, бактеріальних, мікозних та інших типів патогенів.

 • Ціни на послуги
 • Відгуки
 • Лікарі

Кабінет лікаря-інфекціоніста Сорохана В. Д., вартість послуг:

Ціни на послуги можуть відрізнятись від вказаних на сайті. Точну ціну Вам озвучить наш оператор під час запису на прийом.

 • Консультація інфекціоніста

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Леся
16 липня '18г.
Два дня страждала підвищенням температури, болем у м’язах, потовиділенням. Мала всі симптоми інфекційного захворювання. Викликала лікаря приватної практики до дому. Сорохан Василь Денисович знавець свого діла. Назначеним ним курс лікування швидко допоміг.
8
Віктор
14 липня '18г.
Під час гуляння на вулиці, мого сина вкусила бродяча собака. Уже на наступний день почали проявлятися симптоми сказу. Негайно звернулися до найкращого інфекціоніста у місті. Сорохан Василь Денисович, відразу розпочав лікування, використовуючи спеціальну вакцину. Дякую, що спасли мого сина.
10
Альона
28 червеня '18г.
Лікар-інфекціоніст приватної практики Сорохан В. Д. майстер своєї справи. У нього великий стаж роботи. Має наукову ступінь. Лікування лихорадки мого чоловіка, відбувалося під пильним наглядом лікаря. Використовував сучасні, ефективні медикаменти. Рекомендую.
8

Лікарі клініки Кабінет лікаря-інфекціоніста Сорохана В. Д.

Сорохан Василь Денисович
Інфекціоніст
7,85
Записатися на прийом
Обрати фах
 • Інфекціоніст
очистити
Записатися на прийом

** Інформація, що отримана від адміністрації клініки згідно з договором про надання послуг запису пацієнтів, перевірена і актуальна.

Зверніть увагу на інші клініки:
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" в Чернівцях надає кваліфіковану медичну допомогу за напрямками: стоматологія, проктологія, урологія, отоларингологія, дерматологія, сімейна медицина, флебологія, хірургія та інші. У відділенні працюють також дитячі спеціалісти: ендокринолог, стоматолог, ЛОР, невролог, кардіолог, дерматолог. Лікарі центру мають вищу та першу категорії.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 09:00-17:00 Н: 09:00-15:00
Чернівці пр. Парковий, 10 В
9,2
Медичний центр “Панацея” надає широкий спектр послуг за наступними напрямками: гінекологія, урологія, ультразвукова діагностика, онкологія (шкіра та м'які тканини). В установі також проводяться малоінвазивні хірургічні втручання по перерахованих вище медичних напрямках.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:00-18:00 Сб: 10:00-15:00
Записатися на прийом
Пн — Пт: 07:00-17:00 Сб: 07:30-14:00
Чернівці вул. Рівненська, 5 А
9,9
БазисМед — широкопрофільний медичний заклад європейського зразка. Ми поєднали сучасні технології, апарати експертного класу та професіоналізм лікарів щоб наш пацієнт отримав якісні послуги та відмінний результат. З 2013 року понад 157000 пацієнтів довірили турботу про своє здоров’я нашим фахівцям.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 08:00-19:00 Сб: 09:00-15:00