Кабінет лікаря-інфекціоніста Сорохана В. Д.

5.5
Чернівці, вул. Головна, 137
Пн — Пт: 09:00-18:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Лікар-інфекціоніст приватної практики Сорохан Василь Денисович надає консультації з приводу інфекційних хвороб, проводить лікування та діагностику. Спеціаліст має першу кваліфікаційну категорію, ступінь кандидата медичних наук.

Послуги, які пропонує лікар:

• консультації фахівця;
  • діагностика та лікування інфекційних захворювань;
  • виїзд лікаря до дому до пацієнта.

Основні переваги — високий рівень професійної підготовки спеціаліста, володіння сучасними методами терапії, індивідуальний підхід, комфортні умови.

Кабінет лікаря Сорохан Василя Денисовича — це якісна допомога у лікуванні вірусних, бактеріальних, мікозних та інших типів патогенів.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Кабінет лікаря-інфекціоніста Сорохана В. Д., вартість послуг:

• Консультація інфекціоніста

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Леся
Два дня страждала підвищенням температури, болем у м’язах, потовиділенням. Мала всі симптоми інфекційного захворювання. Викликала лікаря приватної практики до дому. Сорохан Василь Денисович знавець свого діла. Назначеним ним курс лікування швидко допоміг.
Віктор
Під час гуляння на вулиці, мого сина вкусила бродяча собака. Уже на наступний день почали проявлятися симптоми сказу. Негайно звернулися до найкращого інфекціоніста у місті. Сорохан Василь Денисович, відразу розпочав лікування, використовуючи спеціальну вакцину. Дякую, що спасли мого сина.
Олег
Василий Денисович хороший специалист. Я постоянно неважно себя чувствовал. В поликлинике не могли определить в чем проблема. Как же хорошо что я случайно попал к Василю Денисовичу, благодарен ему бесконечно!
Альона
Лікар-інфекціоніст приватної практики Сорохан В. Д. майстер своєї справи. У нього великий стаж роботи. Має наукову ступінь. Лікування лихорадки мого чоловіка, відбувалося під пильним наглядом лікаря. Використовував сучасні, ефективні медикаменти. Рекомендую.
Анатолий
Люди, если вам беспокоит плохое самочувствие, идите к Василию Денисовичу. Я был у всех кто только существует! И все врачи меня посылали к друг другу. Оказалось у меня в кишечнике находится бактерия, которая и травит мой организм. Спасибо Василию Денисовичу что определил это.
Зверніть увагу на інші клініки:
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" в Чернівцях надає кваліфіковану медичну допомогу за напрямками: стоматологія, проктологія, урологія, отоларингологія, дерматологія, сімейна медицина, флебологія, хірургія та інші. У відділенні працюють також дитячі спеціалісти: ендокринолог, стоматолог, ЛОР, невролог, кардіолог, дерматолог. Лікарі центру мають вищу та першу категорії.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 09:00-18:00 Н: 09:00-15:00
Чернівці пр. Парковий, 10 В
9,2
Медичний центр “Панацея” надає широкий спектр послуг за наступними напрямками: гінекологія, урологія, ультразвукова діагностика, онкологія (шкіра та м'які тканини). В установі також проводяться малоінвазивні хірургічні втручання по перерахованих вище медичних напрямках.
Пн — Пт: 09:00-18:00
Чернівці вул. Рівненська, 5 А
9,8
«Базисмед» — медичний центр широкого профілю в Чернівцях. В основі діяльності закладу доказова медицина та інновації. Тут можна зробити УЗД з еластографією, скринінг вагітності, повний комплекс ендоскопічних досліджень, записатись на консультацію до лікарів-спеціалістів понад 25 спеціалізацій, вилікувати варикоз, видалити невуси, зробити інші хірургічні втручання, здати аналізи в лабораторії, підписати декларацію з сімейним лікарем.
Oxford Medical (Оксфорд медікал) на Воробкевича — медичний центр, який надає широкий спектр лікувально-діагностичних послуг для дорослих та дітей. Основні напрямки — ендоскопія, гінекологія, ультразвукова діагностика, кардіологія, дерматологія, косметологія, терапія і педіатрія, нефрологія, неврологія, урологія, ендокринологія, проктологія та отоларингологія.