МедЛаб на Орлика

• Білірубін загальний, прямий, непрямий 120
  • Білірубін загальний 70
  • Ще...

Відгуки та оцінки клініки

Немає відгуків та оцінок клініки
Відмітка "10" – найвища оцінка
Зверніть увагу на інші клініки:
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" в Чернівцях надає кваліфіковану медичну допомогу за напрямками: стоматологія, проктологія, урологія, отоларингологія, дерматологія, сімейна медицина, флебологія, хірургія та інші. У відділенні працюють також дитячі спеціалісти: ендокринолог, стоматолог, ЛОР, невролог, кардіолог, дерматолог. Лікарі центру мають вищу та першу категорії.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 09:00-18:00 Н: 09:00-15:00
"Центр відновлення зору Анатолія Совви" займається та діагностикою та лікуванням вад зору. Основним напрямком є лікування катаракти та ексімерлазерна корекція зору. Для діагностики та лікування ми використовуємо сучасне діагностичне обладнання. Наші лікарі постійно відвідують конференції та семінари; підвищують свою кваліфікація та освоюють нові напрямки роботи.
Пн — Пт: 09:00-18:00
Чернівці вул. Владислава Трепка, 1 А (пов. 3)
Клініка пластичної та естетичної хірургії "ПластАрт" спеціалізується на проведенні хірургічного втручання для вдосконалення людського тіла. Провідний спеціаліст клініки має багаторічний досвід, використовує індивідуальний підхід, інноваційні ідеї.
Пн — Пт: 09:00-17:00
Чернівці пр. Парковий, 10 В
9,2
Медичний центр “Панацея” надає широкий спектр послуг за наступними напрямками: гінекологія, урологія, ультразвукова діагностика, онкологія (шкіра та м'які тканини). В установі також проводяться малоінвазивні хірургічні втручання по перерахованих вище медичних напрямках.
Пн — Пт: 09:00-18:00