Центр відновлення зору Анатолія Совви в Чернівцях

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

"Центр відновлення зору Анатолія Совви" у місті Чернівцізаймається лікувальною та діагностичною діяльністю, допомагає пацієнтам повернути якість зору. Центр має акредитацію, як медичний заклад вищої категорії, також наявні міжнародні сертифікати. Тут працюють кваліфіковані спеціалісти: офтальмологи, хірурги, та висококваліфікований медперсонал, який Вам допоможе! Центр відновлення зору в Чернівцях — це одна з багатьох філій мережі центрів в Україні.

Послуги, які надає Центр:

• Базове офтальмологічне обстеження для дорослих віком від 15 до 40 років 370
  • Базове офтальмологічне обстеження для дорослих віком від 40 років 320
  • Базове офтальмологічне обстеження для пенсіонерів 280
  • Базове офтальмологічне обстеження для дітей віком від 3-6 років 250
  • Базове повторне офтальмологічне обстеження для дітей віком від 3-6 років (протягом місяця) 120
  • Базове офтальмологічне обстеження для дітей віком від 7-14 років 360
  • Базове повторне офтальмологічне обстеження для дітей віком від 7-14 років (протягом місяця) 120
  • Розширене офтальмологічне обстеження для дітей віком від 7-14 років 510
  • Ще...

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Лозова Людмила м. Сокиряни
24 червеня '19г.
У моєї дитини, під час шкільного огляду, виявили погіршення зору і наш місцевий окуліст поставив діагноз, який я хотіла перевірити, тому записалася в Центр відновлення зору Анатолія Совви в м. Чернівці. Чекати по запису в черзі довелося недовго. Це мене дуже порадувало. Мені сподобалося, що співробітники клініки всі дуже доброзичливо налаштовані, дуже терплячі до дітей. Спочатку нам перевірили зір у звичайному стані. Потім закапали краплі і тільки через 30 хвилин продовжили обстеження. Після всього обстеження дитячий лікар ТИМОФІЙЧУК СВІТЛАНА ВОЛОДИМИРІВНА, велике їй ДЯКУ, пояснила діагноз, водночас відповідаючи на всі виникаючі у мене питання. Спілкування мені особисто дуже сподобалося. Світлана Володимирівна справила на мене враження дуже компетентної людини. Відповідала на запитання зрозуміло і коректно. Водночас, тут же , на місці в клініці, можна підібрати і замовити окуляри відповідно до вашого призначеного рецепту, що ми і зробили після обстеження дитини. Гарно дякую працівникам за допомогу. Дуже рекомендую Центр відновлення зору Анатолія Совви в м. Чернівці. Тут працюють надзвичайно фахові лікарі, обстеження проводять на найсучаснішому медичному обладнанні, весь медичний персонал дуже уважний та привітний. Міцного здоров’я вам та процвітання вашій клініці!
Галаневич Оксана
17 червеня '19г.
Зробили операцію по видаленню катаракти на обидва ока моій мамі, яка останні місяці взагалі не бачила. Мама паралізована декілька років після інсульту. На операцію ми прибули на інвалідному візку. Є пандус, всередині пересувались на ліфті. З боку персоналу ми зустріли максимальне розуміння нашоі ситуаціі. Професійний підхід на всіх етапах, від реєстратури, передопераційного обстеження і самого проведення операціі, з досить складною паціенткою і до умов перебування в стаціонарі. Мама почала бачити вже через годину після операціі, і з кожним днем зір покращується. Мамині слова: "Дякую цим лікарям, що поветають людям заново світ". Ми щасливі! Єдине побажання, в нашому випадку, недостатня консультація по вибору кришталика. Додаткова зручність, за операцію ми розрахувались закордонною карткою
Катерина 21 рік
24 травня '19г.
Хочу висловити ВЕЛИКУ подяку лікарям та персоналу "Центру відновлення зору Анатолія Совви". Вразило відношення: всі дуже привітні, охайні, ніякого хамства. До мене ставились, як до своєї дитини. В клініці ідеальна чистота, робота налагоджена, як у годинникового механізму - чітко, кваліфіковано. Менеджер Флора Володимир Миколайович пояснив весь процес підготовки до проведення операції та оформив всі необхідні документи. Особлива подяка лікарю офтальмохірургу Болгану Сергію Володимировичу, який бездоганно зробив мені операцію, щиро вдячна йому та його команді за високі кваліфіковані дії і професіоналізм. Мені зробили лазерну корекцію зору 22.05.2019 року. Результатом вражена. Навколо ніби-то все "розквітло". Я отримала 100% зору. На наступний день менеджером Биндю Дмитром Георгієвичем з всіма пацієнтами було проведено лекцію, з приводу подальшої реабілітації. Видані необхідні ліки (краплі очні,вітаміни). Керівник центру Анатолій Совва особисто мене оглянув, дав необхідні рекомендації та побажав найскоршого одруження. Дуже задоволена результатом. Дякую.
Галина Білоус
21 травня '19г.
Операцію мені робили 10.04.2019р у філії клініки в м. Тернопіль вичикавши період реабілітації і отримавши відмінний 100 % результат по зору я пересвідчилась таки в професійності усієї команди на чолі самого п.Анатолія Сови та окремо АндрейчинЛ.В; Кучер І.А та усього персоналу клініки. Творіть добро і воздасться воно Вам тому хто приймає рішення для себе я рекомендую саме цей центр. ВИ СУПЕР!!!
Павлів Христина
02 жовтня '18г.
Мені робилась операція, зір кращий набагато став,дякую лікарям за такий ефект!!!
Христина
02 жовтня '18г.
В цій клініці мені проводили операцію,результатом задоволена!!! Персонал привітний та відповідальний!!! Велике спасибі)
29 березеня '18г.
Працюю секретарем, став погіршуватися зір. Потім пішла у декретну відпустку, лікар сказала що почалися проблеми з тиском через ускладнення з зором. Фаші фахівці дуже допомогли мені, назначили якісне і не шкідливе лікування. Класно що парковка у вас є, ще й безкоштовна!
Тамара
09 березеня '18г.
Недавно я была в центре зрения на обследовании зрения по глаукоме. Данная диагностика дала много полезной информации для дальнейшего лечения. Свою болезнь планирую лечить в этом центре.
Софія
07 березеня '18г.
Не можливо напряму зв'язатися з відділенням. Менеджери коллцентру радять підїжджати напряму?! Тобто, щоб закінчити оплачене обстеження неможливо попередньо записатися по телефону у певне відділення, а треба прийти фізично. Це створює певні незручності.
Таня
11 лютого '18г.
Компьютерную томографию сетчатки мне делали в Центре зрения Соввы. Специалисты здесь работают достаточно опытные, качество медицинских услуг высокого уровня. В дальнейшем планирую наблюдаться в этом центре. Кому нужно, обращайтесь, не пожалеете.

Лікарі клініки Центр відновлення зору Анатолія Совви в Чернівцях

Болган Сергій Володимирович
Офтальмохірург
Тимофійчук Світлана Володимирівна
Дитячий офтальмолог
Консультація від 210 грн.
Дзер Олександр Олександрович
  • Офтальмолог
  • Хірург
очистити
Записатися на прийом
Зверніть увагу на інші клініки:
Чернівці вул. 28 червня, 25
Центр естетичної косметології "Грація" надає повний спектр лікувально-діагностичних послуг в напрямку апаратної та ін’єкційної косметології, дерматології, пластичної хірургії, усіх видів масажу. Серед лікарів центру кандидати медичних наук, лікарі вищої кваліфікаційної категорії.
Чернівці пр-т Незалежності, 121а
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" в Чернівцях надає кваліфіковану медичну допомогу за напрямками: стоматологія, проктологія, урологія, отоларингологія, дерматологія, сімейна медицина, флебологія, хірургія та інші. У відділенні працюють також дитячі спеціалісти: ендокринолог, стоматолог, ЛОР, невролог, кардіолог, дерматолог. Лікарі центру мають вищу та першу категорії.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 09:00-17:00 Н: 10:00-14:00
Чернівці вул. В.Трепка, 1а (3-й поверх)
Клініка пластичної та естетичної хірургії "ПластАрт" спеціалізується на проведенні хірургічного втручання для вдосконалення людського тіла. Провідний спеціаліст клініки має багаторічний досвід, використовує індивідуальний підхід, інноваційні ідеї.
Чернівці Парковий проїзд, 10 В
Медичний центр “Панацея” надає широкий спектр послуг за наступними напрямками: гінекологія, урологія, ультразвукова діагностика, онкологія (шкіра та м'які тканини). В установі також проводяться малоінвазивні хірургічні втручання по перерахованих вище медичних напрямках.