Центр відновлення зору Анатолія Совви у Чернівцях

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

"Центр відновлення зору Анатолія Совви" у місті Чернівці займається лікувальною та діагностичною діяльністю, допомагає пацієнтам повернути якість зору. Центр має акредитацію, як медичний заклад вищої категорії, також наявні міжнародні сертифікати. Тут працюють кваліфіковані спеціалісти: офтальмологи, хірурги, та висококваліфікований медперсонал, який Вам допоможе! Центр відновлення зору в Чернівцях — це одна з багатьох філій мережі центрів в Україні.

Послуги, які надає Центр:

Центр відновлення зору Анатолія Совви у Чернівцях, вартість послуг:

дивитися усі ціни

• Ультразвукова діагностика А/Б сканування 100
  • Ультразвукова діагностика А сканування 100
  • "Перебування в стаціонарі + харчування (3-разове) + мед. обслуговування", 1 доба 800
  • Проживання + 3-разове харчування для супроводжуючого, 1 доба 800
  • Повне обстеження для дорослих від 15 до 40 років 800
  • Повне обстеження для пенсіонерів при наявності пенсійного посвідчення 750
  • Повне обстеження з томографією сітківки для дорослих від 15 до 40 років 1 450
  • Повне обстеження з томографією сітківки для пенсіонерів 1 400
  • Оптична кератотопографія переднього відрізку ока (Oculyzer,Scansys,Rodenstock) 150
  • Розрахунок операції на 1 око (Катаракта,УПХ,ICL,ППЛК,Кріо,ЛЕСІК,ФРК,СЛТ,НГСЄ, Крослінкінг,Птеригіум, Комплекс глаукомних операцій). Не входить в вартість операції, 1 око 450
  • Видалення стороннього тіла 200
  • Електронна когерентна томографія диску зорового нерву (ОСТ ДЗН) 2 ока 350
  • Електронна когерентна томографія диску зорового нерву (ОСТ ДЗН) 1 око 200
  • Діагностика функціонального блока кута передньої камери (ОСТ переднього відрізку) 2 ока 200
  • Діагностика функціонального блока кута передньої камери (ОСТ переднього відрізку) 1 око 150
  • Електронна когерентна томографія сітківки з фотореєстрацією (ОСТ сітківки) при першому огляді ока після введення препарату “Айлія” (ОСТ після введення препарату “Айлія”) 1 око 200
  • Електронна когерентна томографія сітківки з фотореєстрацією (ОСТ сітківки) 2 ока 650
  • Електронна когерентна томографія сітківки з фотореєстрацією (ОСТ сітківки) 1 око 450
  • Пахіметрія (на УЗД або ОСТ) 50
  • Ендотеліальна мікроскопія рогівки 100
  • Аналіз нашим лікарем ваших даних по окремих вимірах (поле зору, електронна тонографія тощо) в тому числі з інших медичних установ та консультація 100
  • Огляд очного дна лінзою Гольдмана (гоніоскопія) 50
  • Розширене глаукомне обстеження 1 100
  • Базове обстеження для дітей від 3 до 5 років 400
  • Повторне (протягом 1 місяця) базове обстеження для дітей від 3 до 5 років 150
  • Базове обстеження для дітей від 6 до 14 років 500
  • Повторне (протягом 1 місяця) базове обстеження для дітей від 6 до 14 років 150
  • Повторне (протягом 3 місяців) базове обстеження для дітей від 6 до 14 років 300
  • Розширене обстеження для дітей від 6 до 14 років 850
  • Повне обстеження для дітей від 6 до 14 років при міопії 1 500
  • Первинний підбір лінз “Soflex” або нічних лінз “OK” (не входить в вартість лінз) 850
  • Повторний підбір лінз “Soflex” або нічних лінз “OK” (не входить в вартість лінз) 450
  • Контрольний огляд пацієнта, що користується лінзами “Soflex” або нічними лінзами “OK” (з обробкою лінз) 150
  • Обстеження переднього відрізка ока, та обстеження очного дна (офтальмоскопія), консультація лікаря (Не вибивається по касовому апарату. Входить у всі обстеження. Не робиться окремо, тільки в комплексі з іншими обстеженнями) 160
  • Підбір окулярів пенсіонерам 100
  • Дитячі комплекси лікування, Комплекс № 5 (одне заняття) 220

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Анастасія
8 листопада 2021 року робила корекцію зору і я дуже задоволена як процесом так і результатом все пройшло успішно, дякую вам велике за такий приємний і різнобарвний навколишній світ,
Яна
27.07.2021 року зробила корекцію зору і дуже задоволена як процесом, так і результатом! Нарешті я можу насолодитися красою навколишнього світу на всі 100%. Тому хочу виразити величезну вдячність персоналу «Центру відновлення зору Анатолія Совви» та безпосередньо головному лікарю!)
Люба Аурсулесей
24 травня '21р.
23 лютого 2021 року зробила корекцію зору , дуже задоволена я побачила зовсім інший світ, кольори. Оперував Болган С.В. я задоволена підтримкою,гарно все пояснив що має бути, як себе поводити і т. д.я рекомендую клініку Олександра Совви персонал привітний
Юлія
У вересні зробила лазерну корекцію зору, подивилася на світ новими очима. Величезне дякую персоналу клініки за продіяну роботу. Сказати, що задоволена на 100% нічого не сказати. Чи порадила дану процедуру? Так, звичайно!
Копко Лiлiя Василiвна
Велике дякую Болгану С.В.за проведену успiшну операцiю)Я дуже задоволена, мед персонал приэмний у спiлкуваннi i привiтний)Щиро дякую!!!
Надія
Висловлюю велику подяку хірургу Болгану С.В.за успішно проведену мені операцію Lasik Custom-Q.Звернулася я в Центр Відновлення Зору Анатолія Совви у вересні цього року на обстеження і результати були невтішними(зір-0.05 і 1.0).Мені запропонували лазерну корекцію зору.Операція була безболісною,тривала не більше 10 хв.І в результаті-
Ірина
Хочу висловити величезну подяку Анатолію Ігоровичу Совві за успішну проведену мені операцію з приводу лазерної корекції зору! Виявляється світ навколо нас такий яскравий)) Я щаслива безмежно!!! Дякую Вам!!!
Альона
Робила операцію ''Лазарну корекцію зору''Задоволена,все пройшло навідмінно.Дякую усім
Професіонали своєї справи.Робила лазерну корекцію зору-супер!!!
Лісько Валентина Миколаївна
Дякую засновнику клініки і всім лікарям за кваліфіковану роботу і за гарне ставлення до людей. Рекомендую усім. Дочка після операції почала бачити на багато краще. Дякую і ще раз дякую.
Лозова Людмила м. Сокиряни
У моєї дитини, під час шкільного огляду, виявили погіршення зору і наш місцевий окуліст поставив діагноз, який я хотіла перевірити, тому записалася в Центр відновлення зору Анатолія Совви в м. Чернівці. Чекати по запису в черзі довелося недовго. Це мене дуже порадувало. Мені сподобалося, що співробітники клініки всі дуже доброзичливо налаштовані, дуже терплячі до дітей. Спочатку нам перевірили зір у звичайному стані. Потім закапали краплі і тільки через 30 хвилин продовжили обстеження. Після всього обстеження дитячий лікар ТИМОФІЙЧУК СВІТЛАНА ВОЛОДИМИРІВНА, велике їй ДЯКУ, пояснила діагноз, водночас відповідаючи на всі виникаючі у мене питання. Спілкування мені особисто дуже сподобалося. Світлана Володимирівна справила на мене враження дуже компетентної людини. Відповідала на запитання зрозуміло і коректно. Водночас, тут же , на місці в клініці, можна підібрати і замовити окуляри відповідно до вашого призначеного рецепту, що ми і зробили після обстеження дитини. Гарно дякую працівникам за допомогу. Дуже рекомендую Центр відновлення зору Анатолія Совви в м. Чернівці. Тут працюють надзвичайно фахові лікарі, обстеження проводять на найсучаснішому медичному обладнанні, весь медичний персонал дуже уважний та привітний. Міцного здоров’я вам та процвітання вашій клініці!
Галаневич Оксана
Зробили операцію по видаленню катаракти на обидва ока моій мамі, яка останні місяці взагалі не бачила. Мама паралізована декілька років після інсульту. На операцію ми прибули на інвалідному візку. Є пандус, всередині пересувались на ліфті. З боку персоналу ми зустріли максимальне розуміння нашоі ситуаціі. Професійний підхід на всіх етапах, від реєстратури, передопераційного обстеження і самого проведення операціі, з досить складною паціенткою і до умов перебування в стаціонарі. Мама почала бачити вже через годину після операціі, і з кожним днем зір покращується. Мамині слова: "Дякую цим лікарям, що поветають людям заново світ". Ми щасливі! Єдине побажання, в нашому випадку, недостатня консультація по вибору кришталика. Додаткова зручність, за операцію ми розрахувались закордонною карткою
Катерина 21 рік
24 травня '19р.
Хочу висловити ВЕЛИКУ подяку лікарям та персоналу "Центру відновлення зору Анатолія Совви". Вразило відношення: всі дуже привітні, охайні, ніякого хамства. До мене ставились, як до своєї дитини. В клініці ідеальна чистота, робота налагоджена, як у годинникового механізму - чітко, кваліфіковано. Менеджер Флора Володимир Миколайович пояснив весь процес підготовки до проведення операції та оформив всі необхідні документи. Особлива подяка лікарю офтальмохірургу Болгану Сергію Володимировичу, який бездоганно зробив мені операцію, щиро вдячна йому та його команді за високі кваліфіковані дії і професіоналізм. Мені зробили лазерну корекцію зору 22.05.2019 року. Результатом вражена. Навколо ніби-то все "розквітло". Я отримала 100% зору. На наступний день менеджером Биндю Дмитром Георгієвичем з всіма пацієнтами було проведено лекцію, з приводу подальшої реабілітації. Видані необхідні ліки (краплі очні,вітаміни). Керівник центру Анатолій Совва особисто мене оглянув, дав необхідні рекомендації та побажав найскоршого одруження. Дуже задоволена результатом. Дякую.
Галина Білоус
21 травня '19р.
Операцію мені робили 10.04.2019р у філії клініки в м. Тернопіль вичикавши період реабілітації і отримавши відмінний 100 % результат по зору я пересвідчилась таки в професійності усієї команди на чолі самого п.Анатолія Сови та окремо АндрейчинЛ.В; Кучер І.А та усього персоналу клініки. Творіть добро і воздасться воно Вам тому хто приймає рішення для себе я рекомендую саме цей центр. ВИ СУПЕР!!!
Павлів Христина
Мені робилась операція, зір кращий набагато став,дякую лікарям за такий ефект!!!
Христина
В цій клініці мені проводили операцію,результатом задоволена!!! Персонал привітний та відповідальний!!! Велике спасибі)
Олексій
Лікар офтальмолог Мінчук Вячеслав Михайлович мені дуже допоміг допоміг. З рокам ми не молодіємо і здоров’ я наше також не покращюється . Напевно погіршення зору-перший пункт з якими доводиться зіткнутися. Я погано бачив при читанні, а моя робота пов’язана з документами, тому мені потрібні були окуляри .Лікар Вячеслав Миїайлович провів обстеження і допоміг підібрати лінзи та оправу , яка б мені пасували.
Диана
Добрый день! Очень конкретный приём, правда видно, что доктор молодой, но достаточно опытный. Прекрасно провела все процедуры. Выражаю благодарность за прекрасную работу!Спасибо вам Макаровская Ирина Николаевна.
Оле
Питання обстеження зору я постійно відкладам.Не знаю , чи може сам похід до лікаря викликає тривогу, чи не хотілося приймати той факт , що я буду «очкариком»( так ми кликами в школі однокласників в окулярах).Про контактні лінзи і мови не може бути.Це точно не для мене ! Врешті настав той момент , коли я потрапив на консультацію до Вячеслава Михайловича.Він виявився хорошим лікарем, зумів мене переконати , що в моєму випадку -окуляри , це найкращий іне травматичний спосіб добре бачити.І знаєте ,що ,як виявилося мегі дуже личять мої нові окуляри.
Лиза
Нам нужен был врач-офтальмолог срочно, так как у моего отца возникли симптомы инфекционного поражения глаз. Состояние острое, поэтому Ирина Николаевна провела осмотр и дала рекомендации. Все прошло, спасибо!
03 травня '18р.
Професіонал своєї справи,чуйна людина. операція пройшла чудово.велике спасибі.
Працюю секретарем, став погіршуватися зір. Потім пішла у декретну відпустку, лікар сказала що почалися проблеми з тиском через ускладнення з зором. Фаші фахівці дуже допомогли мені, назначили якісне і не шкідливе лікування. Класно що парковка у вас є, ще й безкоштовна!
Тамара
Недавно я была в центре зрения на обследовании зрения по глаукоме. Данная диагностика дала много полезной информации для дальнейшего лечения. Свою болезнь планирую лечить в этом центре.
Софія
Не можливо напряму зв'язатися з відділенням. Менеджери коллцентру радять підїжджати напряму?! Тобто, щоб закінчити оплачене обстеження неможливо попередньо записатися по телефону у певне відділення, а треба прийти фізично. Це створює певні незручності.
Таня
Компьютерную томографию сетчатки мне делали в Центре зрения Соввы. Специалисты здесь работают достаточно опытные, качество медицинских услуг высокого уровня. В дальнейшем планирую наблюдаться в этом центре. Кому нужно, обращайтесь, не пожалеете.

Лікарі клініки Центр відновлення зору Анатолія Совви у Чернівцях

Обрати фах
  • Офтальмолог
  • Хірург
очистити

Зверніть увагу на інші клініки:
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" в Чернівцях надає кваліфіковану медичну допомогу за напрямками: стоматологія, проктологія, урологія, отоларингологія, дерматологія, сімейна медицина, флебологія, хірургія та інші. У відділенні працюють також дитячі спеціалісти: ендокринолог, стоматолог, ЛОР, невролог, кардіолог, дерматолог. Лікарі центру мають вищу та першу категорії.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 09:00-18:00 Н: 09:00-15:00
Чернівці вул. Владислава Трепка, 1 А (пов. 3)
8,8
Клініка пластичної та естетичної хірургії "ПластАрт" спеціалізується на проведенні хірургічного втручання для вдосконалення людського тіла. Провідний спеціаліст клініки має багаторічний досвід, використовує індивідуальний підхід, інноваційні ідеї.
Пн — Пт: 09:00-17:00
Чернівці пр. Парковий, 10 В
9,2
Медичний центр “Панацея” надає широкий спектр послуг за наступними напрямками: гінекологія, урологія, ультразвукова діагностика, онкологія (шкіра та м'які тканини). В установі також проводяться малоінвазивні хірургічні втручання по перерахованих вище медичних напрямках.
Пн — Пт: 09:00-18:00
Чернівці вул. Рівненська, 5 А
9,8
«Базисмед» — медичний центр широкого профілю в Чернівцях. В основі діяльності закладу доказова медицина та інновації. Тут можна зробити УЗД з еластографією, скринінг вагітності, повний комплекс ендоскопічних досліджень, записатись на консультацію до лікарів-спеціалістів понад 25 спеціалізацій, вилікувати варикоз, видалити невуси, зробити інші хірургічні втручання, здати аналізи в лабораторії, підписати декларацію з сімейним лікарем.