Центр відновлення зору Анатолія Совви в Чернівцях

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

"Центр відновлення зору Анатолія Совви" в Чернівцях — одна з багатьох філій медичного закладу, який надає медичне лікування та діагностику захворювань очей у дорослих та дітей. Центр має акредитацію вищої категорії. Провідні фахівці центру — лікарі-офтальмологи, хірурги вищої кваліфікації. Центр використовує сучасне високотехнологічне обладнання, передові методики лікування.

Пацієнтам надаються послуги:

• консультація спеціаліста;
  • діагностика зору;
  • лазерна корекція зору;
  • укріплення сітківки ока;
  • авторефрактометрія;
  • безконтактне вимірювання внутрішньочного тиску;
  • очна тонометрія;
  • комп’ютерна периметрія;
  • лазерна стимуляція;
  • підбір окулярів та контактних лінз;
  • фотостимуляція;
  • хірургічне лікування.

Серед переваг медичного центру — багаторічний досвід та знання лікарів, індивідуальне та дбайливе ставлення до кожного пацієнта, кабінет дитячої контактної корекції зору, новітні технології та апарати для лікування зору дитини.

Центр Анатолія Совви в Чернівцях — це розвинена лікувально-діагностична база для покращення зору для пацієнтів будь якого віку.

Центр відновлення зору Анатолія Совви в Чернівцях, вартість послуг:

• Базове офтальмологічне обстеження для дорослих віком від 15 до 40 років 320
  • Базове офтальмологічне обстеження для дорослих віком від 40 років 270
  • Базове офтальмологічне обстеження для пенсіонерів 230
  • Базове офтальмологічне обстеження для дітей віком від 3-6 років 210
  • Базове повторне офтальмологічне обстеження для дітей віком від 3-6 років (протягом місяця) 100
  • Базове офтальмологічне обстеження для дітей віком від 7-14 років 320
  • Базове повторне офтальмологічне обстеження для дітей віком від 7-14 років (протягом місяця) 100
  • Розширене офтальмологічне обстеження для дітей віком від 7-14 років 470
  • Розширене офтальмологічне обстеження для дорослих віком від 15 до 40 років 420
  • Розширене офтальмологічне обстеження для пенсіонерів 380
  • Обстеження ока на педіатричному рефрактометрі 30
  • Діагностика окорухових порушень ока 30
  • Фотофіксація заднього відрізка ока 50
  • Огляд очного дна лінзою Гольдмана 50
  • Аналіз даних лікарем по окремих вимірах (поле зору, електронна тонографія, тощо), по даних обстежень з інших клінік 30
  • Ендотеліальна мікроскопія рогівки 50
  • Оптична топографія переднього відрізка ока (Oculyzer) 50
  • Передопераційна підготовка (базова) 50
  • Передопераційна підготовка (розширена) 100
  • Розрахунок операції (Катаракта, УПХ, ICL, ППЛК, Крио, ЛЕСІК, ФРК, СЛТ, НГСЄ, Крослінкінг, Птеригіум, Комплекс глаукомних операцій) 350
  • Компьютерна томографія сітківки (з фотореєстраціэю), першій огляд ока після введення Айлии 150
  • Повне обстеження зору для пенсіонерів 590
  • Повне обстеження для пенсіонерів (з томографією сітківки) 1 090
  • Діагностика функціонального блока кута передньої камери (ОСТ переднього відрізку), 1 око 60
  • Діагностика функціонального блока кута передньої камери (ОСТ переднього відрізку), 2 ока 120
  • Компьютерна томографія ДЗН, 1 око 100
  • Краплі для зняття лінз Теалоз Дуо, 10 мл 290
  • Компьютерна томографія сітківки (з фотореєстраціэю), 1 око 300
  • Компьютерна томографія сітківки (з фотореєстраціэю), 2 ока 500
  • Повне обстеження при міопії дітей віком від 7-14 років 820
  • Обстеження переднього відрізка ока, та обстеження очного дна (офтальмоскопія) з консультаціэю лікаря 60
  • Пахіметрія (на УЗД або ОСТ) 50
  • Лазерна корекція зору за методом LASIK-STANDART (при короткозорості до -3,0 D)
  • Лазерна корекція зору за методом Aspheric LASIK з використанням хвильового фронту Wavefront Optimized (при короткозорості до -3,0 D)
  • Персоналізована лазерна корекція зору за методом OptiLASIK з використанням методики Topo-guided, технології T-Cat (при короткозорості до -3,0 D)
  • Персоналізована лазерна корекція зору за методом Custom-Q (при короткозорості до -3,0 D)
  • Лазерна корекція зору за методом LASIK-STANDART (при короткозорості до -6,0 D)
  • Лазерна корекція зору за методом Aspheric LASIK з використанням хвильового фронту Wavefront Optimized (при короткозорості до -6,0 D)
  • Персоналізована лазерна корекція зору за методом OptiLASIK з використанням методики Topo-guided, технології T-Cat (при короткозорості до -6,0 D)
  • Персоналізована лазерна корекція зору за методом Custom-Q (при короткозорості до -6,0 D)
  • Лазерна корекція зору за методом LASIK-STANDART (при короткозорості більше -6,0 D)
  • Лазерна корекція зору за методом Aspheric LASIK з використанням хвильового фронту Wavefront Optimized (при короткозорості більше -6,0 D)
  • Персоналізована лазерна корекція зору за методом OptiLASIK з використанням методики Topo-guided, технології T-Cat (при короткозорості більше -6,0 D)
  • Персоналізована лазерна корекція зору за методом Custom-Q (при короткозорості більше -6,0 D)
  • Лазерна корекція зору за методом LASIK-STANDART (при далекозорості до +2,0 D)
  • Лазерна корекція зору за методом Aspheric LASIK з використанням хвильового фронту Wavefront Optimized (при далекозорості до +2,0 D)
  • Персоналізована лазерна корекція зору за методом OptiLASIK з використанням методики Topo-guided, технології T-Cat (при далекозорості до +2,0 D)
  • Персоналізована лазерна корекція зору за методом Custom-Q (при далекозорості до +2,0 D)
  • Лазерна корекція зору за методом LASIK-STANDART (при далекозорості більше +2,0 D)
  • Лазерна корекція зору за методом Aspheric LASIK з використанням хвильового фронту Wavefront Optimized (при далекозорості більше +2,0 D)
  • Персоналізована лазерна корекція зору за методом OptiLASIK з використанням методики Topo-guided, технології T-Cat (при далекозорості більше +2,0 D)
  • Персоналізована лазерна корекція зору за методом Custom-Q (при далекозорості більше +2,0 D)
  • Імплантація факічних лінз (ICL STAAR), Швейцарія
  • Процедура кросслінкінг на одне око (механічна деепіталізація)
  • Процедура кросслінкінг на одне око (лазерна деепіталізація)
  • Інтравітреальне введення анті-VEGF препарата Айлія (одне око)
  • Інтравітреальне введення анті-VEGF препарата Луцентіс (одне око)
  • Лазерна корекція зору за методом FEMTO FLAP LASIK-STANDART (при короткозорості до -3,0 D)
  • Лазерна корекція зору за методом FEMTO FLAP Aspheric LASIK з використанням хвильового фронту Wavefront Optimized (при короткозорості до -3,0 D)
  • Персоналізована лазерна корекція зору за методом FEMTO FLAP OptiLASIK з використанням методики Topo-guided, технології T-Cat при (короткозорості до -3,0 D)
  • Лазерна корекція зору за методом FEMTO FLAP LASIK-STANDART (при короткозорості до -6,0 D)
  • Лазерна корекція зору за методом FEMTO FLAP Aspheric LASIK з використанням хвильового фронту Wavefront Optimized (при короткозорості до -6,0 D)
  • Персоналізована лазерна корекція зору за методом FEMTO FLAP OptiLASIK з використанням методики Topo-guided, технології T-Cat при (короткозорості до -6,0 D)
  • Лазерна корекція зору за методом FEMTO FLAP LASIK-STANDART (при короткозорості більше -6,0 D)
  • Лазерна корекція зору за методом FEMTO FLAP Aspheric LASIK з використанням хвильового фронту Wavefront Optimized (при короткозорості більше -6,0 D)
  • Персоналізована лазерна корекція зору за методом FEMTO FLAP OptiLASIK з використанням методики Topo-guided, технології T-Cat при (короткозорості більше -6,0 D)
  • Лазерна корекція зору за методом FEMTO FLAP LASIK-STANDART (при далекозорості до +2,0 D)
  • Лазерна корекція зору за методом FEMTO FLAP Aspheric LASIK з використанням хвильового фронту Wavefront Optimized (при далекозорості до +2,0 D)
  • Персоналізована лазерна корекція зору за методом FEMTO FLAP OptiLASIK з використанням методики Topo-guided, технології T-Cat при (при далекозорості до +2,0 D)
  • Лазерна корекція зору за методом FEMTO FLAP LASIK-STANDART (при далекозорості більше +2,0 D)
  • Лазерна корекція зору за методом FEMTO FLAP Aspheric LASIK з використанням хвильового фронту Wavefront Optimized (при далекозорості більше +2,0 D)
  • Персоналізована лазерна корекція зору за методом FEMTO FLAP OptiLASIK з використанням методики Topo-guided, технології T-Cat при (при далекозорості більше +2,0 D)

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Лозова Людмила м. Сокиряни
24 червеня '19г.
У моєї дитини, під час шкільного огляду, виявили погіршення зору і наш місцевий окуліст поставив діагноз, який я хотіла перевірити, тому записалася в Центр відновлення зору Анатолія Совви в м. Чернівці. Чекати по запису в черзі довелося недовго. Це мене дуже порадувало. Мені сподобалося, що співробітники клініки всі дуже доброзичливо налаштовані, дуже терплячі до дітей. Спочатку нам перевірили зір у звичайному стані. Потім закапали краплі і тільки через 30 хвилин продовжили обстеження. Після всього обстеження дитячий лікар ТИМОФІЙЧУК СВІТЛАНА ВОЛОДИМИРІВНА, велике їй ДЯКУ, пояснила діагноз, водночас відповідаючи на всі виникаючі у мене питання. Спілкування мені особисто дуже сподобалося. Світлана Володимирівна справила на мене враження дуже компетентної людини. Відповідала на запитання зрозуміло і коректно. Водночас, тут же , на місці в клініці, можна підібрати і замовити окуляри відповідно до вашого призначеного рецепту, що ми і зробили після обстеження дитини. Гарно дякую працівникам за допомогу. Дуже рекомендую Центр відновлення зору Анатолія Совви в м. Чернівці. Тут працюють надзвичайно фахові лікарі, обстеження проводять на найсучаснішому медичному обладнанні, весь медичний персонал дуже уважний та привітний. Міцного здоров’я вам та процвітання вашій клініці!
Галаневич Оксана
17 червеня '19г.
Зробили операцію по видаленню катаракти на обидва ока моій мамі, яка останні місяці взагалі не бачила. Мама паралізована декілька років після інсульту. На операцію ми прибули на інвалідному візку. Є пандус, всередині пересувались на ліфті. З боку персоналу ми зустріли максимальне розуміння нашоі ситуаціі. Професійний підхід на всіх етапах, від реєстратури, передопераційного обстеження і самого проведення операціі, з досить складною паціенткою і до умов перебування в стаціонарі. Мама почала бачити вже через годину після операціі, і з кожним днем зір покращується. Мамині слова: "Дякую цим лікарям, що поветають людям заново світ". Ми щасливі! Єдине побажання, в нашому випадку, недостатня консультація по вибору кришталика. Додаткова зручність, за операцію ми розрахувались закордонною карткою
Катерина 21 рік
24 травня '19г.
Хочу висловити ВЕЛИКУ подяку лікарям та персоналу "Центру відновлення зору Анатолія Совви". Вразило відношення: всі дуже привітні, охайні, ніякого хамства. До мене ставились, як до своєї дитини. В клініці ідеальна чистота, робота налагоджена, як у годинникового механізму - чітко, кваліфіковано. Менеджер Флора Володимир Миколайович пояснив весь процес підготовки до проведення операції та оформив всі необхідні документи. Особлива подяка лікарю офтальмохірургу Болгану Сергію Володимировичу, який бездоганно зробив мені операцію, щиро вдячна йому та його команді за високі кваліфіковані дії і професіоналізм. Мені зробили лазерну корекцію зору 22.05.2019 року. Результатом вражена. Навколо ніби-то все "розквітло". Я отримала 100% зору. На наступний день менеджером Биндю Дмитром Георгієвичем з всіма пацієнтами було проведено лекцію, з приводу подальшої реабілітації. Видані необхідні ліки (краплі очні,вітаміни). Керівник центру Анатолій Совва особисто мене оглянув, дав необхідні рекомендації та побажав найскоршого одруження. Дуже задоволена результатом. Дякую.
Галина Білоус
21 травня '19г.
Операцію мені робили 10.04.2019р у філії клініки в м. Тернопіль вичикавши період реабілітації і отримавши відмінний 100 % результат по зору я пересвідчилась таки в професійності усієї команди на чолі самого п.Анатолія Сови та окремо АндрейчинЛ.В; Кучер І.А та усього персоналу клініки. Творіть добро і воздасться воно Вам тому хто приймає рішення для себе я рекомендую саме цей центр. ВИ СУПЕР!!!
Павлів Христина
02 жовтня '18г.
Мені робилась операція, зір кращий набагато став,дякую лікарям за такий ефект!!!
Христина
02 жовтня '18г.
В цій клініці мені проводили операцію,результатом задоволена!!! Персонал привітний та відповідальний!!! Велике спасибі)
29 березеня '18г.
Працюю секретарем, став погіршуватися зір. Потім пішла у декретну відпустку, лікар сказала що почалися проблеми з тиском через ускладнення з зором. Фаші фахівці дуже допомогли мені, назначили якісне і не шкідливе лікування. Класно що парковка у вас є, ще й безкоштовна!
Тамара
09 березеня '18г.
Недавно я была в центре зрения на обследовании зрения по глаукоме. Данная диагностика дала много полезной информации для дальнейшего лечения. Свою болезнь планирую лечить в этом центре.
Софія
07 березеня '18г.
Не можливо напряму зв'язатися з відділенням. Менеджери коллцентру радять підїжджати напряму?! Тобто, щоб закінчити оплачене обстеження неможливо попередньо записатися по телефону у певне відділення, а треба прийти фізично. Це створює певні незручності.
Таня
11 лютого '18г.
Компьютерную томографию сетчатки мне делали в Центре зрения Соввы. Специалисты здесь работают достаточно опытные, качество медицинских услуг высокого уровня. В дальнейшем планирую наблюдаться в этом центре. Кому нужно, обращайтесь, не пожалеете.

Лікарі клініки Центр відновлення зору Анатолія Совви в Чернівцях

Болган Сергій Володимирович
Офтальмохірург
Тимофійчук Світлана Володимирівна
Дитячий офтальмолог
Консультація від 210 грн.
Дзер Олександр Олександрович
  • Офтальмолог
  • Хірург
очистити
Записатися на прийом
Зверніть увагу на інші клініки:
Чернівці вул. 28 червня, 25
8,8
Центр естетичної косметології "Грація" надає повний спектр лікувально-діагностичних послуг в напрямку апаратної та ін’єкційної косметології, дерматології, пластичної хірургії, усіх видів масажу. Серед лікарів центру кандидати медичних наук, лікарі вищої кваліфікаційної категорії.
Чернівці пр-т Незалежності, 121а
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" в Чернівцях надає кваліфіковану медичну допомогу за напрямками: стоматологія, проктологія, урологія, отоларингологія, дерматологія, сімейна медицина, флебологія, хірургія та інші. У відділенні працюють також дитячі спеціалісти: ендокринолог, стоматолог, ЛОР, невролог, кардіолог, дерматолог. Лікарі центру мають вищу та першу категорії.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 09:00-17:00 Н: 10:00-14:00
Чернівці вул. В.Трепка, 1а (3-й поверх)
9,2
Клініка пластичної та естетичної хірургії "ПластАрт" спеціалізується на проведенні хірургічного втручання для вдосконалення людського тіла. Провідний спеціаліст клініки має багаторічний досвід, використовує індивідуальний підхід, інноваційні ідеї.
Чернівці Парковий проїзд, 10 В
7,8
Медичний центр “Панацея” надає широкий спектр послуг за наступними напрямками: гінекологія, урологія, ультразвукова діагностика, онкологія (шкіра та м'які тканини). В установі також проводяться малоінвазивні хірургічні втручання по перерахованих вище медичних напрямках.