Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Центр відновлення зору Анатолія Совви у Чернівцях

9.7
Wi-Fi
Оплата карткою
Безкоштовна парковка
Чернівці, вул. Комарова, 32 Б
Пн — Пт: 09:00-18:00
Записатися на прийом

або дзвоніть за телефонами:

Інші філії мережі:
Львів вул. Юрія Липи, 20

р.Шевченківський

Івано-Франківськ м. Коломия, пл. Вічевий Майдан, 1/2
Хмельницький м. Кам'янець-Подільський, вул. Данила Галицького, 11/1
 • Про клініку
 • Ціни на послуги
 • Відгуки
 • Лікарі

"Центр відновлення зору Анатолія Совви" у місті Чернівці займається лікувальною та діагностичною діяльністю, допомагає пацієнтам повернути якість зору. Центр має акредитацію, як медичний заклад вищої категорії, також наявні міжнародні сертифікати. Тут працюють кваліфіковані спеціалісти: офтальмологи, хірурги, та висококваліфікований медперсонал, який Вам допоможе! Центр відновлення зору в Чернівцях — це одна з багатьох філій мережі центрів в Україні.

Послуги, які надає Центр:

 • комп’ютерна діагностика зору;
 • лазерне лікування катаракти;
 • ексімерлазерна корекція зору;
 • лікування кератоконуса;
 • лікування глаукоми;;
 • видалення птеригіуму;
 • укріплення сітківки;
 • дитяча офтальмологія;
 • оптика.

Центр відновлення зору Анатолія Совви у Чернівцях, вартість послуг:

дивитися усі ціни

Ціни на послуги можуть відрізнятись від вказаних на сайті. Точну ціну Вам озвучить наш оператор під час запису на прийом.

 • Компьютерна томографія ДЗН, 1 око 300
 • Ультразвукова діагностика А/Б сканування ока 60
 • Ультразвукова діагностика А сканування ока 50
 • Консультація офтальмолога окуліста 420
 • Базове офтальмологічне обстеження для дорослих віком від 15 до 40 років 370
 • Базове офтальмологічне обстеження для дорослих віком від 40 років 320
 • Базове офтальмологічне обстеження для пенсіонерів 280
 • Базове офтальмологічне обстеження для дітей віком від 3-6 років 250
 • Базове повторне офтальмологічне обстеження для дітей віком від 3-6 років (протягом місяця) 120
 • Базове офтальмологічне обстеження для дітей віком від 7-14 років 360
 • Базове повторне офтальмологічне обстеження для дітей віком від 7-14 років (протягом місяця) 120
 • Розширене офтальмологічне обстеження для дітей віком від 7-14 років 510
 • Ще...

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Альона
17 березеня '20г.
Робила операцію ''Лазарну корекцію зору''Задоволена,все пройшло навідмінно.Дякую усім
7
Лісько Валентина Миколаївна
22 лютого '20г.
Дякую засновнику клініки і всім лікарям за кваліфіковану роботу і за гарне ставлення до людей. Рекомендую усім. Дочка після операції почала бачити на багато краще. Дякую і ще раз дякую.
10
Лозова Людмила м. Сокиряни
24 червеня '19г.
У моєї дитини, під час шкільного огляду, виявили погіршення зору і наш місцевий окуліст поставив діагноз, який я хотіла перевірити, тому записалася в Центр відновлення зору Анатолія Совви в м. Чернівці. Чекати по запису в черзі довелося недовго. Це мене дуже порадувало. Мені сподобалося, що співробітники клініки всі дуже доброзичливо налаштовані, дуже терплячі до дітей. Спочатку нам перевірили зір у звичайному стані. Потім закапали краплі і тільки через 30 хвилин продовжили обстеження. Після всього обстеження дитячий лікар ТИМОФІЙЧУК СВІТЛАНА ВОЛОДИМИРІВНА, велике їй ДЯКУ, пояснила діагноз, водночас відповідаючи на всі виникаючі у мене питання. Спілкування мені особисто дуже сподобалося. Світлана Володимирівна справила на мене враження дуже компетентної людини. Відповідала на запитання зрозуміло і коректно. Водночас, тут же , на місці в клініці, можна підібрати і замовити окуляри відповідно до вашого призначеного рецепту, що ми і зробили після обстеження дитини. Гарно дякую працівникам за допомогу. Дуже рекомендую Центр відновлення зору Анатолія Совви в м. Чернівці. Тут працюють надзвичайно фахові лікарі, обстеження проводять на найсучаснішому медичному обладнанні, весь медичний персонал дуже уважний та привітний. Міцного здоров’я вам та процвітання вашій клініці!
10
Галаневич Оксана
17 червеня '19г.
Зробили операцію по видаленню катаракти на обидва ока моій мамі, яка останні місяці взагалі не бачила. Мама паралізована декілька років після інсульту. На операцію ми прибули на інвалідному візку. Є пандус, всередині пересувались на ліфті. З боку персоналу ми зустріли максимальне розуміння нашоі ситуаціі. Професійний підхід на всіх етапах, від реєстратури, передопераційного обстеження і самого проведення операціі, з досить складною паціенткою і до умов перебування в стаціонарі. Мама почала бачити вже через годину після операціі, і з кожним днем зір покращується. Мамині слова: "Дякую цим лікарям, що поветають людям заново світ". Ми щасливі! Єдине побажання, в нашому випадку, недостатня консультація по вибору кришталика. Додаткова зручність, за операцію ми розрахувались закордонною карткою
10
Катерина 21 рік
24 травня '19г.
Хочу висловити ВЕЛИКУ подяку лікарям та персоналу "Центру відновлення зору Анатолія Совви". Вразило відношення: всі дуже привітні, охайні, ніякого хамства. До мене ставились, як до своєї дитини. В клініці ідеальна чистота, робота налагоджена, як у годинникового механізму - чітко, кваліфіковано. Менеджер Флора Володимир Миколайович пояснив весь процес підготовки до проведення операції та оформив всі необхідні документи. Особлива подяка лікарю офтальмохірургу Болгану Сергію Володимировичу, який бездоганно зробив мені операцію, щиро вдячна йому та його команді за високі кваліфіковані дії і професіоналізм. Мені зробили лазерну корекцію зору 22.05.2019 року. Результатом вражена. Навколо ніби-то все "розквітло". Я отримала 100% зору. На наступний день менеджером Биндю Дмитром Георгієвичем з всіма пацієнтами було проведено лекцію, з приводу подальшої реабілітації. Видані необхідні ліки (краплі очні,вітаміни). Керівник центру Анатолій Совва особисто мене оглянув, дав необхідні рекомендації та побажав найскоршого одруження. Дуже задоволена результатом. Дякую.
10
Галина Білоус
21 травня '19г.
Операцію мені робили 10.04.2019р у філії клініки в м. Тернопіль вичикавши період реабілітації і отримавши відмінний 100 % результат по зору я пересвідчилась таки в професійності усієї команди на чолі самого п.Анатолія Сови та окремо АндрейчинЛ.В; Кучер І.А та усього персоналу клініки. Творіть добро і воздасться воно Вам тому хто приймає рішення для себе я рекомендую саме цей центр. ВИ СУПЕР!!!
10
Павлів Христина
02 жовтня '18г.
Мені робилась операція, зір кращий набагато став,дякую лікарям за такий ефект!!!
10
Христина
02 жовтня '18г.
В цій клініці мені проводили операцію,результатом задоволена!!! Персонал привітний та відповідальний!!! Велике спасибі)
7
Марина
29 березеня '18г.
Працюю секретарем, став погіршуватися зір. Потім пішла у декретну відпустку, лікар сказала що почалися проблеми з тиском через ускладнення з зором. Фаші фахівці дуже допомогли мені, назначили якісне і не шкідливе лікування. Класно що парковка у вас є, ще й безкоштовна!
8
Тамара
09 березеня '18г.
Недавно я была в центре зрения на обследовании зрения по глаукоме. Данная диагностика дала много полезной информации для дальнейшего лечения. Свою болезнь планирую лечить в этом центре.
10
Софія
07 березеня '18г.
Не можливо напряму зв'язатися з відділенням. Менеджери коллцентру радять підїжджати напряму?! Тобто, щоб закінчити оплачене обстеження неможливо попередньо записатися по телефону у певне відділення, а треба прийти фізично. Це створює певні незручності.
3
Таня
11 лютого '18г.
Компьютерную томографию сетчатки мне делали в Центре зрения Соввы. Специалисты здесь работают достаточно опытные, качество медицинских услуг высокого уровня. В дальнейшем планирую наблюдаться в этом центре. Кому нужно, обращайтесь, не пожалеете.
8

Лікарі клініки Центр відновлення зору Анатолія Совви у Чернівцях

Болган Сергій Володимирович
Офтальмохірург
9,35
Консультація від 230 грн.
Записатися на прийом
Тимофійчук Світлана Володимирівна
Дитячий офтальмолог
8,30
Консультація від 210 грн.
Записатися на прийом
Дзер Олександр Олександрович
Офтальмохірург
7,55
Консультація від 230 грн.
Записатися на прийом
Макаровська Ірина Миколаївна
Офтальмолог
8,15
Консультація від 230 грн.
Записатися на прийом
Мінчун Вячеслав Михайлович
Офтальмолог
8,65
Консультація від 230 грн.
Записатися на прийом
Обрати фах
 • Офтальмолог
 • Хірург
очистити
Записатися на прийом

** Інформація, що отримана від адміністрації клініки згідно з договором про надання послуг запису пацієнтів, перевірена і актуальна.

Зверніть увагу на інші клініки:
Чернівці вул. 28 Червня, 25
8,8
Центр естетичної косметології "Грація" надає повний спектр лікувально-діагностичних послуг в напрямку апаратної та ін’єкційної косметології, дерматології, пластичної хірургії, усіх видів масажу. Серед лікарів центру кандидати медичних наук, лікарі вищої кваліфікаційної категорії.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 10:00-20:00 Сб: 10:00-18:00
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" в Чернівцях надає кваліфіковану медичну допомогу за напрямками: стоматологія, проктологія, урологія, отоларингологія, дерматологія, сімейна медицина, флебологія, хірургія та інші. У відділенні працюють також дитячі спеціалісти: ендокринолог, стоматолог, ЛОР, невролог, кардіолог, дерматолог. Лікарі центру мають вищу та першу категорії.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 09:00-17:00 Н: 09:00-15:00
Чернівці вул. Владислава Трепка, 1 А (пов. 3)
9,1
Клініка пластичної та естетичної хірургії "ПластАрт" спеціалізується на проведенні хірургічного втручання для вдосконалення людського тіла. Провідний спеціаліст клініки має багаторічний досвід, використовує індивідуальний підхід, інноваційні ідеї.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:00-17:00
Чернівці пр. Парковий, 10 В
9,2
Медичний центр “Панацея” надає широкий спектр послуг за наступними напрямками: гінекологія, урологія, ультразвукова діагностика, онкологія (шкіра та м'які тканини). В установі також проводяться малоінвазивні хірургічні втручання по перерахованих вище медичних напрямках.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:00-18:00 Сб: 10:00-15:00