Томинець Оксана Василівна

Дерматовенеролог, трихолог
лікар вищої категорії
Виконує діагностику та лікування шкірних захворювань, дерматоскопію, має навики видалення новоутворень радіохвильовим методом. Проводить діагностику та лікування трихологічних захворювань, трихоскопію, дарсонваль, лазерний гребінець.

Ужгород вул. Д. Богуславського 4

Григорій
Все було просто чудово! Лікар професійно проконсультував, та призначив лікування. Прийомом залишився задоволений. Рекомендую!

• 2008 р. — навчалась на медичному факультеті Ужгородського національного університету, закінчила із здобуттям кваліфікації лікаря, спеціальність: лікувальна справа.
  • 2010 р. — навчалась в інтернатурі (дерматовенерологія) Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика в м. Київ.

• 2016 р. — Тематичне вдосконалення «Венеричні закворювання» Харківська медична академія післядипломної освіти.
  • 2017 р. — Тематичне вдосконалення «Дерматоскопія та діагностика онкологічних захворювань шкіри» Київська медична академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика.
  • 2018 р. — Тематичне вдосконалення «Сучасні методи лікування в дерматології» Київська медична академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика.