Гресько Тетяна Миколаївна

14 років досвіду
Консультація 310 грн.
Лікар-гінеколог першої категорії надає послуги ус фері лікування жіночих захворювань. Проводить консультування з питань планування сім'ї та шлюбу, підбір контрацептивних засобів. діагностику та лікування гормональних порушень у жінок різного віку, діагностику та лікування клімактеричного періоду, діагностику та лікування при звичному невиношуванні вагітності. Займається комплексним обстеженням для профілактики раку шийки матки та молочних залоз, раннє виявлення передракових захворювань шийки матки та молочних залоз.
Записатися на прийом
Лікар працює в клініці:

Відгуки пацієнтів

Вікторія
17 жовтня '16р.
Справжній професіонал і мила жінка. Дуже тактовно і кваліфіковано допомогла мені впоратися з моїми проблемами.
Ганна
12 липня '16р.
Я задовільна послугами Гресько Тетяни. Ввічлива людина, гарний гінеколог, в мене тільки приємні емоції від спілкування з нею.
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)

Інформація про лікаря

Освіта

• 2002 р. – Буковинська державна медична академія, спеціальність лікувальна справа;
  • 2004 р. – Інтернатура за спеціальністю Акушерство та гінекологія.

Курси

• 2005 р. – Курси ТУ «Кольпоскопія у ранній діагностиці раку шийки матки»;
  • 2005 р. – ТУ «Гнійно-септичні захворювання в акушерстві та гінекології»;
  • 2006 р. – Курси ТУ «Ендокринологія в акушерсько-гінекологчній практиці»;
  • 2009 р. – Курси ТУ «Маткові кровотечі в акушерсько-гінекологічній практиці»;
  • 2009 р. – Курси «Екстрагенітальна патологія та вагітність»;
  • 2010 р. – ТВ «Лапароскопічні та інші малоінвазивні технології в хірургії та гінекології» на базі Тернопільського державного медичного університету ім.І.Я. Горбачевського;
  • 2013 р. – Курси підвищення кваліфікації ПАЦ «Акушерство та гінекологія»;
  • 2015 р. – Курси спеціалізації «Ультразвукова діагностика».
Схожі спеціалісти:
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст, Репродуктолог