МРТ пояснично-крестцового отдела позвоночника в Киеве - Голосеевский район

МРТ попереково-крижового відділу хребта 1700 грн
МРТ попереково-крижового відділу хребта до та з контрастуванням 3100 грн

Сб Вс
Олена Г.
Найкращі рекомендації та велика подяка клініці та її хірургам - Сергію Петровичу Одарченко та Богдану Ігоровичу Задоріжному. Постановка діагнозу здійснювалась із швидким залученням всіх необхідних спеціалістів, хірургічне втручання проведено з мінімальним постопераційним дискомфортом. В цих докторів реально «золоті руки». До того ж не залишили без відповіді всі наші запитання, надали дуже змістовні та зрозумілі консультації. Очікуємо подальшої терапії в цій клініці.
Жанна
Выражаю большую благодарность Сергею Петровичу за помощь. Когда кормила грудью второго ребенка, появились уплотнения в молочных железах. Хотя я следовала рекомендациям акушера-гинеколога, но все равно грудь становилась все плотнее. Сергей Петрович обследовал меня и дал толковые рекомендации.
Катерина
Була на консультації у Сергія Петровича, дуже вдячна за детальне пояснення ситуації з діагнозом. Лікар пояснив план та схему лікування, буду оперуватись тільки у Одарченка.
Діана
Залишилась дуже задоволеною консультацією. Сергій Петровий розумний і уважний лікар, все пояснює доступно для людей- від самого діагноза до можливих варіантів лікування та майбутніх перспектив.
Наталія
Дякую Сергію Петровичу за прекрасно проведену операцію на груді. У лікаря золоті руки, через маленький розріз була видалена пухлина. Шрама навіть не залишилось! Дякувати Богу вчасно звернулася та попала на прийом до Одарченка, обійшлося без дорогого лікування. Подяка медсестрам та адміністратору Богдані. Дуже приємні люди!
Катерина
Хочу висловити вдячність Задоріжному Богдану Ігоровичу, я отримала професійну консультацію, задоволена прийомом. ДУЖЕ РЕКОМЕНДУЮ ДАНОГО ЛІКАРЯ!!!
СДС
Киев пр-т Голосеевский, 59 Б
м.Голосеевская5 2 м.Демеевская10 5
Диагностический центр СДС на Голосеевской — медицинское учреждение, специализирующееся на проведении магнитно-резонансной и компьютерной томографии. Обследование проводят врачи высокой квалификации.
  • МРТ попереково-крижового відділу хребта 1 700
  • МРТ попереково-крижового відділу хребта до та з контрастуванням 3 100
Киев ул. Михаила Ломоносова, 33/43
р.Голосеевский
Клиника Варта — это медицинское учреждение нового поколения. Основное направление деятельности центра — предоставление квалифицированной помощи онкологическим больным. В клинике действует и общая поддержка пациентов по иным заболеваниям.
  • Экспертное МРТ крестца и копчика 2 940
Инновационная диагностика
Киев Голосеево ул. Васильковская, 28
м.Васильковская4 1 м.Голосеевская15 4
Центр магнитно-резонансной томографии «Инновационная диагностика» специализируется на МРТ-диагностике различных заболеваний. Пациенты могут пройти магнитно-резонансную диагностику таких органов: гипофиза; гортани, ротоглотки и носоглотки; внутреннего уха; шейного и грудного отдела позвоночника; органов малого таза; щитовидной железы; мягких тканей шеи.
  • МРТ поперекового відділу хребта, верхні відділи крижів оглядово за умови знаходження в зоні сканування 1 200
  • МРТ двох відділів хребта (чи головного мозку та одного відділу хребта) до та після в/в контрастування - CD, за умови вибору плівки - 4 плівки 4 900