УЗИ кишечника в Харькове (метро Проспект Гагарина) в субботу

Сб
Диана
Хорошо относятся
Олег Д.
Сергей Валериевич провел отличную хирургическую операцию! Спасибо ему большое!
Максим
Я обращался к разным врачам ,в разных больницах , меня пичкали таблетками и антибиотиками назначали кучу анализов больше года и ничего не помогало , врачи просто разводили руками . Слава Богу мне посоветовали Карину Эдуардовну и клинику ПАНАЦЕЯ 21 , она мне помогла с первого раза , я благодарен Карине Эдуардовне и всему персоналу ,они просто замечательные !
Игорь
Огромное спасибо хирургу Артёму Александровичу и медсестре Ирине за проведенную мне операцию "циркумцизия". Очень хорошее впечатление о клинике.
Євгенія
Лікар уважно вислухав всю інформацію про захворювання, все минуле лікування. Лікар запропонував варіант оперативного лікування, все детально пояснив, розповів хід операції, заспокоїв і переконав мене в необхідності цього лікування. Витратив багато часу для того, щоб все мені пояснити. Дуже задоволена, що лікар так уважно поставився до моєї проблеми, дав рекомендації з підготовки до оперативного втручання. Шанобливе ставлення до пацієнтів. Прийомом залишилася дуже задоволена. Вдячна лікарю за таку консультацію.
Дарина
Я вже у досить літньому віці. І з часом все частіше почала хворіти. реагую на зміни погоди, постійно підвищується артеріальний тиск. Змінила дуже багато лікарів, зазвичай трапляються хамовиті та не дуже хороші спеціалісти. Але одного разу потрапила на прийом до Тетяни Анатолівни. Хочу підмітити що вона вирізняється з поміж інших своїм професіоналізмом та уважним ставлення. Тепер буду звертатися лише до неї.
5,2
Уже более 15 лет многопрофильный харьковский медицинский центр «Панацея XXI век» занимается терапией и диагностикой различных заболеваний. Клиника обладает рядом государственных и международных сертификатов.
Работает с