Відгуки на Матерна, медичний центр

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Ксюша
22 травня '23р.
Щиро дякуєм всій команді клініки Матерна за можливість почути найголовніші слова в житті мама і тато!Особлива подяка Бенедичуку Юрію Володимировичу,людина з великої літери,чуйна і добра людина,професіонал своє справи!
Це найкраща клініка в нашому місті і не тільки. Тут працює лікар Бенедичук Юрій Володимирович, який на 1000% віддається своїй справі! Він найкращий! Завдяки йому в нашій сім'ї вже зростає донечка!
Аліна
Найкраще УЗД по вагітності, яке я зустрічала) Оглядають довго, відповідально, вдивлюються в кожну деталь) Я задоволена на всі 100%, рекомендую всім знайомим) Особливо дякую лікарю Мороз Н.І.
Дуже дуже хороша клініка! лікарі професіонали.Хочу подякувати клініці "Матерна"- що вона є,а особисто велике Дякую, Силаєву Вадиму І,що в нас вже є синочок.Крепкого Вам здоров'я,успіхів клініці" Матерна".
Усім хочу порекомендувати цю клініку!чудові лікарі-дісно професіонали!!!особливо хочу подякувати Циганюк Ользі Петрівні!!!правильно поставила діагноз і призначила дійсно ефективне лікування!!!Чого багато років не могли зробити інші!!!дуже вдячна вам!!!успіхів у роботі і міцного здоровя!!!
Роман
Ігор Олексійович зробив мені вже дві операції оперативно і професійно. Велике йому дякую.
Інна
Дуже хороша клініка. Особливо хочемо подякувати Бенедичуку Юрію Володимировичу! До "Матерни" пройшли дуже багато клінік і державних, і приватних. Завдяки професіоналізму Юрія Володимировича - ми щасливі батьки! Рекомендую усім!
Назар
Лікувався у пана Ігора, дуже відповідальна та кваліфікована людина. Мені допоміг. Призначив повне обстеження, потім курс лікування. Я дуже задоволений результатами нашої співпраці. Не люблю лікуватися, але коли треба, то треба.
Катерина
Чудовий спеціаліст-репродуктолог! Почала лікування безпліддя з Ольгою Петрівною і вже через рік ми маємо чудовий результат! Уважна і професійна.
Отличная клиника, профессионалы доктора, вот только с персоналом на ресепшене беда, как не запишешься вечно все напутают, то дни, то докторов и это портит весь имидж клиники и оставляет неприятный осадок, прошу руководителей обратить на это внимание, спасибо
Ірина
Хороший лікар! Не пошкодувала що звернулася!!! Він дійсно фахівець і виконує свою роботу на 100 відсотків!!
Катерина
16 травня '18р.
Хороша клініка, приємний персонал, є результат. Рекомендую.
06 травня '18р.
Чудова клініка. Велика вдячність Бенедичуку Юрію Володимировичу за великий професіоналізм та людське ставлення до пацієнтів. Звернулась до нього рік назад і ось скоро стану щасливою мамою. Величезне дякую!
Таня
Чудовий лікар! Зверталась з дисплазією, лікар мене повністю обстежила та допомогла з проблемою! Зараз абсолютно здорова і аже забула про дисплазією яка була! Дякую велике ! Рекомендую усім!
Т.
Обратилась в клинику к Циганюк Ольге Петровне с эрозией, которую два года лечила в поликлинике! Доктор провела полное обследование, взяла биопсию в результате оказалась дисплазия 3 стадии. В дальнейшем пришлось прибегнуть оперативному лечению. Сейчас все хорошо! Всем рекомендую Циганюк О.П. как хорошего врача!!! Спасибо доктору и всему мед.персоналу!
Вікторія
Людина на своєму місці. Лікар з великої літери. Якість його роботи на найвищому рівні. Дякую Вам, що в Житомирській області є такий фахівець.
Ліда
Хороша клініка,з хорошими лікарями!але особливо я хочу подякувати Колядок З.І, за її високий професіоналізм,за ставлення! Дякую що Ви є!
Олександр
людина своєї справи! чесна, принципова і на сьогоднішній час , на рідкість, кваліфікована! кому важлива правильна позиція в лікування-рекомендую
Юля
Дякую, за Вашу допомогу,а особливо хочу подякувати Колядюк З.І. за її досвіт, розуміння та підримку. Дякую,що Ви є!
Інна
Дуже вражена високим рівнем консультації лікаря та особистим підходом. Рекомендую усім, хто цінує професіоналізм, а головне результат від лікування (а не список ліків, які можуть бути призначені).
Вікторія
Хороший лікар, з розумінням віднеслась. Все розкала, пояснила. По рекомендаціях знайомих записалась на прийом, тепер також рекомендую !!!
Наталія
Ходила на фолікулометрії до Наталії Іванівни, дуже приємний та чуйний лікар і гарний спеціаліст! Всім рекомендую!
Інна
Чудовий лікар! На прийомі все доступно пояснила, обстежила, призначила лікування. В цілому лікарем лишилась задоволена! Дякую!
Савченко Наталія Валеріївна
Дуже вдячна лікарям Бенедичуку Ю.В. та Мисарович І.Р.,операційній сестрі Прейзнер А.О. та всім сестрам медичним за лікування,прекрасне ставлення,чуйність,турботу.Дійсно чудова клініка. Всім рекомендую!
Iрина
Хороший лiкар, рекомендую!
Надія
Прекрасна клініка. Висококваліфіковані лікарі. Велика вдячність Бенедичуку Юрію Володимировичу за великий професіоналізм та чудове ставлення до пацієнтів.
Вероніка
28 квітня '17р.
Зверталися з приводу безпліддя. Хороший лікар, дуже вдячна за допомогу!
Вероніка
28 квітня '17р.
Висококваліфіковані лікарі. Дуже вдячна за допомогу!
Лискова Ольга
21 квітня '17р.
Все быстро и четко. Обслуживание понравилось.
Лісков Ігор Миколайович
20 квітня '17р.
Все дуже сподобалося. Рекомендую. Є генетик, до якого можна без проблем потрапити і не сидіти, як в інших - півдня.
Ліскова Олена Миколаївна
20 квітня '17р.
Все дуже сподобалось.Обслуговування на високому рівні.
Тамара
С подозрением на злокачественную опухоль попала на консультацию к онкологу Мурадян А.В. После полного обследования диагноз не подтвердился, но лечением мастопатии занимался именно этот врач. Хочу отметить его профессиональные навыки, индивидуальный подход к каждому пациенту, искреннее желание помочь. Рекомендую.
Отношение халатное, анализы на почту не присылают, главное что заплатил за них, а то получишь , или не получишь их - не важно. На запись к врачу приезжаешь - анализы еще не готовы, они даже не перезванивают и не предупреждают об этом, ездишь только туда -сюда, как будто заняться нечем. Еще и наезжают " Вам перезванивали, хотели предупредить - чтобы вы не ехали!" А на самам деле звонили три минуты назад, тоесть , человек уже возле клиники, а они звонят, типо его предупредить, что они не успели сделать анализы и они будут готовы завтра.... Ужасное отношение, лишь бы деньги им платили...Никому не рекомендую...
Олена
Прекрасний лікар УЗД, всю вагітність в неїспостерігалась, завжди уважна, відповідальна, якщо якісь показники відходили від норми пояснювала чому та заспокоювала) Величезне Дякую!!!
Лечусь у Ольги Петровны, очень хороший врач и мне нравится! Рекомендую!
Аліса
Бараташвілі чудовий лікар, про роботу якого чула багато схвальних відгуків, тому в свій час і звернулась до нього. Дійсно гарний гінеколог, з почуттям гумору, вміє підтримати пацієнта. Мені допоміг без проблем!
Хороший спеціаліст, грамотно все пояснює, професіонал своєї справи!!!
Наталка
Лікував мого чоловіка. Він звичайно, я к завжди, довго йти не хотів. Хлопці вони й є хлопці, а потім нічого, сказав, лікар розумний та гарний.
Світлана
Наталія Іванівна прекрасний гінеколог, якого я дуже люблю і поважаю. Під час вагітності спостерігалася у неї, гранично уважне ставлення було. Дуже задоволена!
Тетяна Миколаївна компетентний і акуратний лікар. Зверталася до неї з делікатною проблемою. Прийом веде чітко, грамотно, на всі питання є відповіді. Ніяких зайвих аналізів і призначень. Дякую!
Евгения
Специалист высокого уровня!
Юрій
Після відпочинку на морі з'явилися плями, що лущаться на тілі, я вже всякого собі надумав про причини їх появи. Звернувся до Косовану, доктор мені швиденько діагноз поставив і лікування прописав. Все не так страшно було. Дякую док!
Спасибо за профессионализм!
Я безгранично Вам благодарна!
Віталій
Дружина до Мурадяну зверталася з приводу ущільнень у грудях. Оглянув, напрямок на дослідження виписав, діагноз - мастопатія. Призначив лікування, процедури, дав рекомендації. Загалом дружина позбулася цієї проблеми. Спасибі лікарю!
Вера
После консультации жизнь изменилась, огромное спасибо.
Приходилось обращаться к Бенедичуку. Замечательный доктор и доброжелательный человек. Спасибо большое за профессионализм, ответственность, отзывчивость!
Грамотный врач, диагностику проводит качественно.
Бараташвілі досвідчений і позитивний лікар. Швидко вилікував у мене молочницю. Велике йому спасибі за допомогу, чуйність і уважність, а також за корисні консультації!
Ника
Хочу поблагодарить за помощь и ответственность.
+38 (041) 252-01-75 +38 (096) 388-18-99 +38 (095) 751-31-63 +38 (063) 358-74-00
Зверніть увагу на інші клініки:
Житомир вул. Велика Бердичівська, 43
9,1
Медична клініка “Мати та дитина” відкрита у 2016 році, відноситься до мережі клінік репродуктивного здоров’я, спеціалізована на терапії безпліддя, спостереженні вагітності та гінекології.
Пн — Пт: 09:00-16:00
9,6
Багатопрофільний медичний заклад "Оксфорд Медікал" в Житомирі входить у розвинену мережу приватних медичних центрів, займається лікуванням хвороб за багатьма напрямками: проктологія, урологія, гінекологія, дерматовенерологія, естетична медицина, неврологія, терапія, хірургія, кардіологія, маммологія, ендокринологія, гастроентерологія. Серед фахівців центру кваліфіковані лікарі вищої та першої категорії, кандидати медичних наук.
Пн — Пт: 09:00-20:00 Сб: 09:00-17:00 Н: 09:00-15:00
Житомир вул. Любарська, 4
9,5
Медичний центр “Відновлення” спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці причин болю в області спини та суглобів. У клініці допомагають в реабілітації пацієнтам, які перенесли травми, хірургічні втручання або інсульт. Лікарі установи володіють унікальною методикою лікування варикозного розширення вен.
Житомир вул. Вітрука, 32
7,3
Вірамед — це сучасний медичний центр, де проводять точну діагностику і лікування захворювань сечостатевої системи, шкірних покривів, слизових оболонок, молочних залоз, ЛОР-органів, прямої кишки.