Рудик Наталія Степанівна

Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
Лікар Рудик Наталія Степанівна спеціалізується на проведенні діагностичних обстежень за допомогою ультразвукових технологій. Консультує з приводу проведення УЗД, пояснює деталі процедури, готує до неї пацієнта. Надає послуги ультразвукового обстеження для вагітних. Розшифровує результати діагностики.
Лікар працює в клініках:
Вінниця ул. Хмельницкое Шоссе, 96 Г

Ксенія
Добрий ранок. Наталія Степанівна дуже професійний лікар. Я була у всіх приватних лікарнях м.Вінниці, проте лише тут у неї знайшла відповіді на свої запитання. Ввічлива, усміхнена, професійно виконує свої обов'язки.приємно йти і віриш в краще. Дякую за Вашу працю))))
Юлія
Доброго дня! Хотілось би відзначити серед лікарів узд- спеціалістів Рудик Н.С. із " Інномеду". Консультує та Надає Пояснення стосовно обстеження на всі 100! Викладається по максимуму!!! Здоров'я Вам!
Олена
04 травня '17р.
Уважна, тактовна, з досвідом лікар.
Саша
Очень хорошо, когда попадаешь к такому диагносту, как Наталья Степановна Рудик. Все сделает аккуратно, профессионально. Расшифрует все результаты исследования, даст необходимые рекомендации.
На всех сроках беременности проходила ультразвуковое обследование у Рудик Натальи Степановны. Вместе с врачом на мониторе я наблюдала за развитием моего малыша. После общения с врачом у меня всегда поднималось настроение. Хотелось, чтобы таких специалистов было больше.
Дуже гарний спеціаліст. У мене була дуже нестандартна, рідкісна патологія під час вагітності, саме Наталія Степанівна її виявила, завдяки чому вагітність завершилась добре.