Відгуки на Інномед: материнство та дитинство, медичний центр

6.2
Wi-Fi
Безкоштовна парковка
Вінниця, ул. Магістратська, 158
Вінниця ш. Хмельницьке, 92 (пов. 2)

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Marina
Анна Іванівна- прекрасний спеціаліст!не залишить жодну проблему без уваги, приємна людина
Ксенія
Дякую! Одна з небагатьох, яка справді лікує, та дійсно виконує справу лікаря)) Результати блискавичні)Рекомендую)
Просто лучший врач, которого я встречала в жизни! Профессионал в своём деле!
Чудовий лікар, все детально розповість та не залишить без уваги будь яку вашу проблему. Рекомендую
28 травня '19р.
Лікар від бога
Тетяна
Народжувала кесаревим розтином у Анни Іванівни 3 роки тому, хороший лікар, всім задоволена
Безмерно благодарна Сергею Брониславовичу за профессианолизм, внимательность и положительную энергетику!
Отличный специалист! Замечательный человек! Очень ей благодарна! ❤️
Анна Ивановна отличный, внимательный и высококвалифицированный специалист, отлично знает и любит свое дело, свое призвание. К тому же очень хороший человек. Так случилось, что мне понадобилось оперативное вмешательство и я несказанно рада, что попала в руки именно к Анне Ивановне и безмерно благодарна ей. Операцию как раз она и порекомендовала и была апсолютно права. Очень рада, что познакомилась с таким чудесным доктором. Хорошо, что в нашей стране ещё остались специалисты такого уровня на которых стоит ровняться. Теперь это мой доктор, которому я верю. Настоятельно рекомендую.
Дуже гарний спеціаліст. У мене була дуже нестандартна, рідкісна патологія під час вагітності, саме Наталія Степанівна її виявила, завдяки чому вагітність завершилась добре.
Чудовий лікар!
Чудова людина
жукова Надія
дякую що врятували моє життя і моєї дитинки!бережи Вас Господь!!!!!
Жукова Надія
дякую що врятували мені та моїй дитині життя!бережи Вас Господь!
Велика подяка Сергію Броніславовичу за його професіоналізм і чудову енергетику.
Осадчук Катерина
Рекомендую усім вагітним!!! Це моя друга вагітність і мені є з чим порівняти. Професійний склад медперсоналу, щира турбота про клієнта, не натягнута, дійсно щира. Сервіс на найвищому рівні! Так, як я працювала, було дуже зручно, що для процедур і консультацій мені підбирали максимально зручний час і клініка працює в суботу! Моя вагітність пройшла чудово саме завдяки турботі та професійності медперсоналу медичногоцентру «Інномед». Дуже велика вдячнісь Чечузі Сергію Броніславовичу, чудовий лікар, професіонал своєї справи, людина слова! Щире відношення, увага та підтримка, якого допомогла справитись з хвилюванням під час вагітності і перед пологами. Дякую лікарю УЗД Корчун І.В. вона вчасно виявила певні відхилення і ми ще до пологів знали на що потрібно звернути увагу після пологів. Дякую кожному працівнику центру Інномед материнства і дитинства за турботу та професійність, за здорову дитину і щасливу маму!!!
Диана
В Корчун Инны мы делали ультразвуковую диагностику тазобедренных суставов ребенку. Инна Владимировна вежливая, умеет обращаться с детьми, сделала все быстро и аккуратно. Благодарны за оказанную помощь
Галя
Я щороку роблю УЗД органів малого таза. Завжди звертаюся до Інни Володимирівни. Мене влаштовує якісна діагностика за досить прийнятними цінами. Раптом доведеться робити ще яке-небудь УЗД, буду звертатися до неї.
Олена
21 травня '18р.
Лікар від Бога!!Спеціаліст в своїй справі!З відповідальністю відноситься до пацієнта!Рекомендую!
Юля
22 квітня '18р.
Хочеться від щирого серця подякувати лікарям центру «Інномед» за надану допомогу. Неодноразово я сюди зверталася під час вагітності, і вже після пологів. Мені завжди надавали кваліфіковану допомогу. Рекомендую.
17 квітня '18р.
Сергій Броніславович висококваліфікований лікар та чудова людина. Хотілось би відмітити його професіоналізм та позитивне відношення у всьому. Одразу видно, що він любить свою роботу.
17 квітня '18р.
Про клініку Інномед: Материнство та Дитинство дізналась від свого лікуючого гінеколога коли завагітніла. Він мені порадив Чечугу Сергія Броніславовича (в якого я в результаті і стояла на обліку). Хотілось би одразу відмітити високий професіоналізм всього персоналу, сучасне обладнання і звичайно ж відношення. Щодо лікарів - Сергій Броніславович чудовий лікар і одразу видно що він любить свою роботу. Дуже зручно було те що у будь якій ситуації я могла подзвонити йому в будь який час. Якщо він не приймав виклик (так як міг бути на операції, огляді чи пологах) за першої ж можливості він одразу передзвонював і консультував. Забігаючи наперед хочу сказати що під час пологів (народжувала в Центрі Матері та Дитини) він завжди був поруч коли необхідно і дуже мене підтримував. В Сергія Броніславовича сучасний підхід до ведення вагітності - всі аналізи як і медикаменти мені назначались по необхідності. Також дякую таким лікарям як лікар УЗД Рудик Наталя Степанівна та терапевт Щенявська Інна Володимирівна. Наталя Степанівна кожен огляд проводила дуже ретельно і ще на першому УЗД сказала що в нас буде хлопчик (і не помилилась). Я рекомендую клініку Інномед: Материнство та Дитинство і вважаю що це найсучасніше місце для спостереження та ведення вагітності у Вінниці з лікарями, яким можна довірити своє здоров'я як і здоров'я майбутньої дитини. P.S. Приємним бонусом були подарункова фотосесія а також курси для майбутніх батьків в Родинній Колисочці.
Яна
Під час вагітності у мене було кілька захворювань. Я вдячна за допомогу спеціалістам центру «Інномед» за своє здоровʼя і мого малюка. Привітний персонал, сучасне обладнання і відсутність черг далеко не повний список переваг даного центру.
Полина
В Инномеде я делала радиоволновое лечение эрозии шейки матки, по совету сестры. Мне тоже понравился этот медицинский центр. Я избавилась от болезни за короткий срок, за это большое спасибо.
Віра
Зверталася в Інномед з метою підбору оптимального методу контрацепції. Мені рекомендували ВМС. Я згодилася. Кваліфіковані спеціалісти Інномеда мені встановили ВМС. Результатом я залишилась задоволена, даний метод контрацепції мені підійшов. Дівчата, кому треба, звертайтеся, тут все супер.
Ірина
Дякую всім працівникам, лікарю Смороді Олені Леонідівні, УЗД - лікарю Рудик Н.С, за фахову консультацію та призначене лікування! Дякую за ваш професіоналізм та гарне відношення до пацієнтів!!!
Ірина
Сморода Олена Леонідівна, це лікар від Бога, з добрим серцем та золотими руками! Я вдячна за фахову та вчасну допомогу!
Варвара
Когда я была беременной, обращалась в Инномед. Этот центр предоставляет только качественные медицинские услуги. Ультразвуковая диагностика и консультация гинеколога меня полностью устроили. Рекомендую.
Ілона
Медичний центр материнства та дитинства «Інномед» – це справжня знахідка для майбутніх мам, що пропонує різноманітні послуги. Особисто я вже була на консультації у гінеколога, робила УЗД плоду. Мені все дуже сподобалося.
Ксенія
Добрий ранок. Наталія Степанівна дуже професійний лікар. Я була у всіх приватних лікарнях м.Вінниці, проте лише тут у неї знайшла відповіді на свої запитання. Ввічлива, усміхнена, професійно виконує свої обов'язки.приємно йти і віриш в краще. Дякую за Вашу працю))))
Кіра
В медичний центр материнства та дитинства "Інномед" зверталися для кріоконсервації сперми. Сучасне обладнання і досвід лікарів приємно вразили. Послугами ми з чоловіком задоволені. Все було на найвищому рівні.
Наталія
Була на обліку в "Інномед" Материнство і дитинство і народжувала в Сергія Броніславовича! Лікар компетентний, розумний, хоча вагітність була еко і проблемною, але завдяки моєму оптимізму і вмінням Чечуги С.Б. як фахівця дали результати. Народила доньку. Дякую Вам!
Зоя
Лікар з великої літери. Я її дуже вдячна!
Діана
Не хотілось би писати про свої проблеми, просто дякую спеціалістам «Інномед» за кваліфіковано допомогу і конфіденційність. Я приємно вражена такою якістю обслуговування. Тепер з таких питань буду звертатися тільки сюди.
Наталия
Привіт.Ось гойдаю колисочку, доня спить і вирішила написати відгук. Після вдалого ЕКО виникло питання де стати на облік та ведення вагітності, так як мені вже 33роки і вага 150кг. Після спілкування з подругами які в найблищі роки народжували практично всі рекомендували Чечугу Сергія Броніславовича. То ж після спілкування з ним я дізналась про Інномед Материнство і дитинство. Будучи в Інномеді на обліку я отримала масу задоволення, жодного разу не сиділа більше 5хв в черзі, надзвичайно привітний персонал! завжди записувалась в зручний для себе час на прийом. Дійсно кваліфіковані лікарі. Був випадок що на 37 тижні вагітності я не чула 6годин дитину, подзвонила до Чечуги С.Б. то впродовж 20хв він приїхав, відкрив Інномед, оглянув мене, зробили узд, св тест і лише коли переконались, що дитика просто спить відпустив додому. І я зрозуміла, що зробила правильний вибір.
Наталя
Людина, яка любить своє діло. Профессіонал.
Андрей
Спасибо
Валентина Федорівна
Інна Володимирівна - лікар з небагатьох, який дійсно знаходиться на своєму робочому місці!! Не потрібно йти ще до одного, потім до іншого ' спеціаліста' щоб підтвердити діагноз ( це у кращому випадку). Достатньо звернутись тільки до Інни Володимирівни!!! Нехай Господь Бог Вас оберігає та всю Вашу родину! Щастя та терпіння у Вашій не легкій роботі! З повагою Валентина Федорівна!!!
Юлія
Доброго дня! Хотілось би відзначити серед лікарів узд- спеціалістів Рудик Н.С. із " Інномеду". Консультує та Надає Пояснення стосовно обстеження на всі 100! Викладається по максимуму!!! Здоров'я Вам!
Таїсія
Сергій Броніславович з усіх лікарів, до яких я зверталась - найкращий! Завдяки його професіоналізму, компетентності та вмінню переконувати, що все буде добре, у мене в 2014 році народився довгоочікуваний синочок!
Аліна
Для мене Сергій Броніславович найкращий лікар ! Народжувала з ним 2 рази! Дітки крупні, але все пройшло чудово, завдяки професіоналізму та підтримці Сергія Броніславовича!
С первого приема поняла, что нахожусь в надежных руках. Инна Владимировна, спасибо огромное, четкость в работе и внимательность выше всяких похвал ! Большого Вам успеха и здоровья!
Професійний терапевт. Гарно підібрала лікування. Всім раджу
Олена
03 травня '17р.
Уважна, тактовна, з досвідом лікар.
Саша
Очень хорошо, когда попадаешь к такому диагносту, как Наталья Степановна Рудик. Все сделает аккуратно, профессионально. Расшифрует все результаты исследования, даст необходимые рекомендации.
На всех сроках беременности проходила ультразвуковое обследование у Рудик Натальи Степановны. Вместе с врачом на мониторе я наблюдала за развитием моего малыша. После общения с врачом у меня всегда поднималось настроение. Хотелось, чтобы таких специалистов было больше.
Зверніть увагу на інші клініки:
Вінниця вул. Стрілецька, 1 (оф. 166)
8,9
Багатопрофільний медичний центр "Хелс клінік" на Стрілецькій спеціалізується на діагностиці та лікуванні за напрямками — терапія, гастроентерологія, дерматовенерологія, ендокринологія, кардіологія, ревматологія, пульмонологія, онкологія, неврологія та сімейна медицина. Серед лікарів центру кандидати та доктора медичних наук.
Пн — Пт: 08:30-18:00
Вінниця вул. Київська, 5
7,2
Лікувально-діагностичний "Центр-В" на вул. Київської пропонує пацієнтам кваліфіковану медичну допомогу за різними напрямками. Пацієнтів приймають отоларинголог, педіатр, терапевт, лікар сімейної медицини, алерголог, гастроентеролог, гінеколог, гомеопат, дерматолог, кардіолог, логопед, невролог, уролог, фізіотерапевт, ендокринолог.
Кабінет психолога, психотерапевта Шевкунової Л. В. надає всебічну психологічну допомогу та підтримку пацієнтам в складних ситуаціях. Прийом здійснює сертифікований психолог. Спеціаліст бере участь в науково-практичних конференціях, психологічних майстер-класах, семінарах та тренінгах. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
7,3
Медок (MEDOK) — це медичний центр, що розташувався на Зодчих у Вінниці. Сучасний комплекс має у своєму розпорядженні передове обладнання для проведення ряду маніпуляцій. Послуги профільних фахівців доступні для пацієнтів будь-якого віку. Ми працюємо з дорослими та дітьми. Терапія проводиться відповідно до встановлених схем, які підбираються під кожного пацієнта в індивідуальному порядку.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 09:00-17:00 Н: 09:00-15:00