Гаваньо Анна Іванівна

Акушер-гінеколог, Гінеколог
Консультація 275 грн.
Доктор Гаваньо Анна Іванівна пропонує пацієнтам послуги акушера-гінеколога. Консультує пацієнток щодо планування вагітності. Спостерігає за станом майбутньої мами до настання пологів, надає належну допомогу в процесі родової діяльності. Надає допомогу в лікуванні жіночого безпліддя. Лікує запалення, молочницю, ерозію шийки матки та займається проблемами сечовидільної системи. Виконує процедуру санації піхви.
Записатися на прийом

або звертайтеся за телефоном:

Лікар працює в клініці:
Вінниця ул. Магістратська, 158

Відгуки пацієнтів

Тетяна
17 марта '19р.
Народжувала кесаревим розтином у Анни Іванівни 3 роки тому, хороший лікар, всім задоволена
05 марта '19р.
Анна Ивановна отличный, внимательный и высококвалифицированный специалист, отлично знает и любит свое дело, свое призвание. К тому же очень хороший человек. Так случилось, что мне понадобилось оперативное вмешательство и я несказанно рада, что попала в руки именно к Анне Ивановне и безмерно благодарна ей. Операцию как раз она и порекомендовала и была апсолютно права. Очень рада, что познакомилась с таким чудесным доктором. Хорошо, что в нашей стране ещё остались специалисты такого уровня на которых стоит ровняться. Теперь это мой доктор, которому я верю. Настоятельно рекомендую.
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)