Гаваньо Анна Іванівна

Акушер-гінеколог, Гінеколог
Доктор Гаваньо Анна Іванівна пропонує пацієнтам послуги акушера-гінеколога. Консультує пацієнток щодо планування вагітності. Спостерігає за станом майбутньої мами до настання пологів, надає належну допомогу в процесі родової діяльності. Надає допомогу в лікуванні жіночого безпліддя. Лікує запалення, молочницю, ерозію шийки матки та займається проблемами сечовидільної системи. Виконує процедуру санації піхви.

Чудовий лікар, все детально розповість та не залишить без уваги будь яку вашу проблему. Рекомендую
Marina
Анна Іванівна- прекрасний спеціаліст!не залишить жодну проблему без уваги, приємна людина
Тетяна
Народжувала кесаревим розтином у Анни Іванівни 3 роки тому, хороший лікар, всім задоволена
Анна Ивановна отличный, внимательный и высококвалифицированный специалист, отлично знает и любит свое дело, свое призвание. К тому же очень хороший человек. Так случилось, что мне понадобилось оперативное вмешательство и я несказанно рада, что попала в руки именно к Анне Ивановне и безмерно благодарна ей. Операцию как раз она и порекомендовала и была апсолютно права. Очень рада, что познакомилась с таким чудесным доктором. Хорошо, что в нашей стране ещё остались специалисты такого уровня на которых стоит ровняться. Теперь это мой доктор, которому я верю. Настоятельно рекомендую.